• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Lubin

(23)
  • Mieszkanie Lubin, Leszczynowa
    Mieszkanie Lubin, Leszczynowa

    Lubin

    • 539 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWE, KLIMATYCZNE MIESZKANIE Z DOBRĄ ENERGIĄ UL. LESZCZYNOWA, LUBIN Szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem i elegancją? Prezentujemy gotowe do zamieszkania, przestronne...

  • Przestronne 3 pokoje – Przylesie
    1 / 9
    Przestronne 3 pokoje – Przylesie

    Lubin

    • 350 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – Lubin, osiedle Przylesie Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych lok...

  • Po remoncie, 3 pokoje, balkon - 44 m²
    1 / 8
    Po remoncie, 3 pokoje, balkon - 44 m²

    Lubin

    • 354 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – ul. Mickiewicza Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,3 m², położone na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. L...

  • MIESZKANIE 3 – POKOJOWE UL. SOKOLA
    1 / 13
    MIESZKANIE 3 – POKOJOWE UL. SOKOLA

    Lubin

    • 435 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m², zlokalizowane na 6 piętrze w budynku przy ul. Sokolej w Lubinie. Nieruchomość posiada otwarty balkon. Mieszk...

  • Mieszkanie Lubin,
    1 / 3
    Mieszkanie Lubin,

    Lubin

    • 645 962 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m² z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m², zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji ZIELONY ZAKĄ...

  • SPRZEDAM 3-POK. MIESZKANIE PO REMONCIE-PADEREWSKIEGO
    1 / 9
    SPRZEDAM 3-POK. MIESZKANIE PO REMONCIE-PADEREWSKIEGO

    Lubin

    • 399 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    SPRZEDAM PILNIE PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO REMONCIE – LUBIN, UL. PADEREWSKIEGO! Powierzchnia: 54,4 m²| 3 pokoje | Piętro: 4 - 399 tys. zł Gotowe do zamieszkania – idealne...

  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 550 643 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,87 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Malachitowej w Lubinie. To idealna propozycja dl...

  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 519 750 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Malachitowa, Lubin - mieszkaj nowocześnie, żyj bezpiecznie Najwyższy standard w Lubinie Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Malachitowej to połączenie komfortu, bezpiecz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 3
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 564 349 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 3
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 521 100 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 549 308 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 577 966 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 535 656 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 489 690 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,41 m², zlokalizowane w nowym bloku w Lubinie. Idealna propozycja dla rodzin, par lub jako inwestycja pod wynajem....

  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 623 744 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 70,88 m², idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort oraz wyraźny podział stref dziennej i prywatnej. Uk...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie, ul. Drzymały
    1 / 12
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie, ul. Drzymały

    Lubin

    • 295 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 44,35 m2, położone na 2. piętrze bloku w samym sercu Lubina. Atuty nieruchomości: - Funkcjonalny układ - 3 pokoje, a...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 416 415 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 539 002 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 457 632 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 505 221 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 421 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości