• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Tuszynem

(90)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pabianice

    • 1 950 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 3 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 1 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska
    1 / 11
    ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2,usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone kuchenka gazowa,czajnik, lodówka,...

  • 1 / 4
    Nowe kawalerki na wynajem blisko UMED CKD

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pierwszy najem. Do wynajęcia kawalerki z balkonem o powierzchni ok. 31-35 m2 ( umeblowane i wyposażone) położone w dzielnicy Łódź – Widzew przy UMED CKD ul.Czechosłowacka 36 w 2-p...

  • Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 9
    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Mieszkanie jest na II piętrze świeżo po remoncie. Dzięki położeniu mieszkania od strony podwórk...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, ok. róg Jaracza i Kopcińskiego, kilka minut pieszo do campusu UŁ, CKD 15 minut, bardzo dobra komunikacja miejska z innymi dzielnicam...

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Łodzi na ul. Limanowskiego. Dwupokojowe, balkon, po wymianie paneli. Balkon. Cena wynajmu do negocjacji.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie Piaski

    Pabianice

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie wynajmu mieszkania – idealne dla Ciebie! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na pierwszym piętrze w bloku na spokojnym osiedlu w dzielnic...

  • Bez pośredników

    Łódź

    • 218 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam! Mam na sprzedaż mieszkanie na zielonym osiedlu Łódż- Bauty, przy ul Turoszowskiej .jest to kawalerka na parterze w 4 piętrowym bloku, składa się z pokoju , kuchni ,łazie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do sprzedania w Zgierz...

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    feruję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą oraz dużą LOGGIĄ 5,5 m2, któte jest położone na osiedlu 650-lecia przy ul.L. St...

  • Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż
    1 / 16
    Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż

    Stryków

    • 3 400 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, oferta bezpośrednia. Przedstawiam Państwu ofertę na wynajem (nie wykluczam sprzedaży) mieszkania 70,65 mkw. Mieszkanie w Strykowie o pow. 70,65 m2 po generalnym remo...

  • Kawalerka do wynajęcia

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia-30m na nowym strzeżonym osiedlu w Aleksandrowie Łódzkim piętro 3, winda, balkon. Koszt wynajmy 1500zł miesięcznie + czynsz 330 złotych + prąd według zużycia...

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Miasta Tomaszow Maz EUROPA22
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie Centrum Miasta Tomaszow Maz EUROPA22

    Tomaszów Mazowiecki

    • 3 498 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    BEZPOŚREDNIO od osoby prywatnej a NIE z agencji nieruchomości. BEZ prowizji. KONTAKT tylko tel. [tel] Piękne i zadbane mieszkanie w centrum Tomaszowa Maz Blisko park i staw oraz...

  • Beautiful flat for rent Tomaszow Maz Europa22
    Beautiful flat for rent Tomaszow Maz Europa22

    Tomaszów Mazowiecki

    • 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    DIRECTLY from a private individual and NOT from an estate agency. NO commission. We offer a new, sunny flat on the WEST side, overlooking the pond and park. Flat with an area of...

  • Flat for rent Tomaszów Maz EUROPA22
    1 / 5
    Flat for rent Tomaszów Maz EUROPA22

    Tomaszów Mazowiecki

    • 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    DIRECTLY from a private individual and NOT from an estate agency. NO commission. PLEASE TEL. (+48) [tel] THE FASTEST CONTACT Phone is open 24 hours a day Listed price is for the...

  • Mieszkanie wynajmę Warszawa Stare Miasto PARKING
    1 / 15
    Mieszkanie wynajmę Warszawa Stare Miasto PARKING

    Tomaszów Mazowiecki

    • 3 980 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartment for rent Old Town Warsaw. Do wprowadzenia od zaraz. Lokalizacja idealna, w ścisłym centrum Warszawy, na Starym Mieście. Stare Miasto w Warszawie to jedna z najbardziej...

  • Wynajmę mieszkanie z JACUZZI w CENTRUM Tomaszów M
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie z JACUZZI w CENTRUM Tomaszów M

    Tomaszów Mazowiecki

    • 3 650 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KONTAKT tylko tel. [tel] Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na zamkniętym, strzeżonym, nowym Osiedlu Browarna. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego z sal...

  • Wynajem Do wynajęcia mieszkanie CENTRUM Tomaszów M EUROPA22
    1 / 8
    Wynajem Do wynajęcia mieszkanie CENTRUM Tomaszów M EUROPA22

    Tomaszów Mazowiecki

    • 350 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    BEZPOŚREDNIO od osoby prywatnej a NIE z agencji nieruchomości. BEZ prowizji. PROSZE O TEL. (+48) [tel] NAJSZYBSZY KONTAKT Telefon jest czynny całą dobę Podana cena jest za pierw...

  • Do wynajęcia mieszkanie z windą w centrum miasta Tomaszów
    1 / 6
    Do wynajęcia mieszkanie z windą w centrum miasta Tomaszów

    Tomaszów Mazowiecki

    • 2 980 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na os. Browarna z dużym balkonem (ok 9 m) pięknym widokiem. Cena najmu 2980zł + media. Mieszkanie umeblowane. Kuchnia w pełni wyposażona. Mieszkanie znaj...

  • Wynajmę mieszkanie do zdalnej pracy (komputer, urządzenie wi
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie do zdalnej pracy (komputer, urządzenie wi

    Tomaszów Mazowiecki

    • 3 498 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PROSZE O TEL. (+48) [tel] - NAJSZYBSZY KONTAKT Telefon jest czynny całą dobę Oferujemy nowy, słoneczny apartament od strony ZACHODNIEJ, Z WIDOKIEM NA STAW I PARK. Apartament o po...

  • Piękny apartament na wynajem Tomaszow Maz Europa22 Bezpośred
    1 / 8
    Piękny apartament na wynajem Tomaszow Maz Europa22 Bezpośred

    Tomaszów Mazowiecki

    • 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    BEZPOŚREDNIO od osoby prywatnej a NIE z agencji nieruchomości. BEZ prowizji. Oferujemy nowy, słoneczny apartament od strony ZACHODNIEJ, Z WIDOKIEM NA STAW I PARK. Apartament o po...

  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 7
    Kawalerka do wynajęcia

    Piotrków Trybunalski

    • 1 400 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Kawalerka 24 m² do wynajęcia – ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Do wynajęcia przytulna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 24 m², zlokalizowana przy ul. Słowackie...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Zgierz

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie po remoncie o powierzchni 37m2, na trzecim piętrze z balkonem zlokalizowane przy ul. Dubois w Zgierzu- spokojna okolica, piękne widoki. Mieszkanie...

  • Przytulne, świeże mieszkanie
    1 / 8
    Przytulne, świeże mieszkanie

    Zgierz

    • 2 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko odnowione, widne i przestrzenne 3-y sypialniowe, duży pokój gościnny z balkonem i nowa kuchnia. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia...

  • Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę
    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

    Stryków

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

  • wynajmę mieszkanie w Zgierzu
    1 / 8
    wynajmę mieszkanie w Zgierzu

    Zgierz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny w Zgierzu. Położony na osiedlu 650-lecia, okolica basenu. Lokalizacja: liczne sklepy, przychodnia, apteki, pływalnia, dogodna kom...

  • Studio pet-friendly, Słowackiego 11, Os. „Centrum”
    1 / 9
    Studio pet-friendly, Słowackiego 11, Os. „Centrum”

    Piotrków Trybunalski

    • 1 350 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-25! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Słowackiego 11 w Piotrkowie Trybunalskim, na osiedlu Centrum, o funkcjonalnym układzie,...

  • Kawalerka na Os. Centrum, ul. Słowackiego 11
    1 / 6
    Kawalerka na Os. Centrum, ul. Słowackiego 11

    Piotrków Trybunalski

    • 1 310 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-22 Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego 11 w Piotrkowie Trybunalskim (Osiedle Centrum), przyjazne dla zwierząt, ideal...