• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Strumieniem

(25)
  • Mieszkania dla rodzin
    1 / 7
    Mieszkania dla rodzin

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, przedmiotem wynajmu jest nowowybudowane mieszkanie położone w Jastrzębiu Zdroju, dokładnie w samym sercu w parku, obok Hotelu Dąbrówka i Kościoła. Mieszkanie zn...

  • Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju
    Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę kawalerkę z ogródkiem w Jastrzębiu Zdroju przy ul. 1Maja . Od zaraz cena to 1250 plus media. Kontakt : [tel]. Poszukiwana osoba spokojna ceniąca ciszę spokój...

  • Kawalerka od zaraz
    1 / 4
    Kawalerka od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Od zaraz kawalerka na wynajem miejsce parkingowe.

  • mieszkanie na wynajem
    1 / 14
    mieszkanie na wynajem

    Pszczyna

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem w Pszczynie na os Piastów. Powierzchnia użytkowa 61 m2 .Do dyspozycji 3 pokoje oraz łazienka ,toaleta i kuchnia . Jest również balkon Bardzo dobra lokalizacj...

  • Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym
    Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę pokój w domu jjednorodzinnym 16 m2 z balkonem na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic z dostępem do kuchni i łazienki.Do ceny są już wliczone media.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Skup Mieszkań Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jesteś z Bielska-Białej lub okolic i chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? - Świetnie trafiłeś! Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę. Kupujemy: mieszkania, domy, działk...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerke w Bielsku, ilość osób max 4, 2 min do busa w każdą stronę miasta blisko centrum , cena 1400zł od osoby + media1 kuchnia, 1 pokój 45 m kw duża łazienka z jakuzi pl...

  • Wynajme mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mieszkanie do wynajecia w cichej i spokojnej okolicy w okolo duzo zieleni z miejscem parkingowym oraz piwnica umeblowane gotowe do zamieszkania

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 2 950 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Łaziska Górne

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    SILL
    Biuro nieruchomości

  • rezerwacja UMEBLOWANE NA STRZEŻONYM OSIEDLU

    Bielsko-Biała

    • 1 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Wynajem mieszkania 31m
    1 / 6
    Wynajem mieszkania 31m

    Łaziska Górne

    • 1 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam wynajmę Mieszkanie na 1 piętrze po gruntownym remoncie Kawalerka 31m2 , Przy ul Dworcowej Łaziskach G Mieszkanie Posiada : Łazienkę w pełni wyposażona Kuchnia z wyposażeniem...

  • Mieszkanie dwupokojowe w Kamienicy!
    1 / 9
    Mieszkanie dwupokojowe w Kamienicy!

    Bielsko-Biała

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierz...

  • Duża kawalerka w Kamienicy
    1 / 10
    Duża kawalerka w Kamienicy

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o po...

  • Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała
    1 / 10
    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała Wynajmę jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34 m², położoną na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, przy ul. Doliny Mi...

  • Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 650 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

• Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej
    1 / 11
    Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem....

  • REZERWACJA apartament do wynajęcia z antresolą i dwoma tarasami

    Ustroń

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 8
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 1 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Floriańskiej w ocieplonym bloku na IX piętrze (winda). Składa się z przedpokoju, łazienki z WC, kuchni oraz dwóch pokoi (z większ...

  • Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie

    Bielsko-Biała

    • 455 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 na osiedlu karpackim (jednostka C), w bloku 10 piętrowym z dwoma windami. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, rogowe z widokiem na Szynd...

  • wynajem mieszkania
    wynajem mieszkania

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    wynajmę mieszkanie w centrum rybnika dworek 1700 plus oplaty 950 pln

  • wynajme
    wynajme

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    wynajmę m4 w centrum rybnika oś sławików

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Mieszkanie Mikołów, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Mikołów, Południowa

    Mikołów

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Mikołowie przy ul. Południowej - bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest puste! Nie umeblowane. Lokal usy...

  • Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!
    1 / 10
    Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!

    Bielsko-Biała

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Położone na 2 piętrze, z widokiem na Szyndzielnię. Balkon, zamykany blok i zamykane piętro, na domofon. W pobliżu szkoły, ośr...

  • Kawalerki i pokoje
    1 / 2
    Kawalerki i pokoje

    Bielsko-Biała

    • 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Pokoje 800zl.-osoba plus media , kawalerki 1400-zl.-plus media. pełne wyposażenie, standard dobry+. Osoby pracujące,studenci. Miła profesjonalna obsługa. Zapraszam.

  • Centrum miasta, nowe, doposażymy, nr 1
    1 / 16
    Centrum miasta, nowe, doposażymy, nr 1

    Cieszyn

    • 2 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do...

  • Mieszkanie - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 2 270 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,54 m² położone w samym centrum miejscowości Czerwionka, znajduje się na 4 piętrze bloku mieszkalnego przy ul Furgoła. Mieszkanie p...

  • Mieszkania do wynajęcia

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

• Wynajmę kawalerkę pet friendly, Moniuszki 4
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę pet friendly, Moniuszki 4

    Cieszyn

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Stanisława Moniuszki 4 w Cieszynie. Nieruchomość: Powierzchnia 18m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewan...

  • Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe
    1 / 8
    Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie M4 o powierzchni 64m2 na ulicy Łagodnej, osiedle Langiewicza, bezproblemowy parking, niski 4 piętrowy blok - lokal na pierwszym piętrze, niskie opłaty. Samo osiedle jest...

  • Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!
    1 / 15
    Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38 mkw. położonego n...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Aleksandra Teofila Lenartowicza
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Aleksandra Teofila Lenartowicza

    Bielsko-Biała

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bielsko-Biała oś. Złote Łany ul. T. Lenartowicza komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT OD NAJEMCY!!! Do wynajęcia przytulne i...