• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Błażowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Błażową

(65)
  • 39m ul.KOCHANOWSKIEGO, mieszkanie 2-pokojowe z balkonem

    Rzeszów

    • 1 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • ul.WITOLDA, komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • SKYRES mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    37m ul.KWIATKOWSKIEGO

    Rzeszów

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Śródmieście Rzeszowa, przestronne mieszkanie w kamienicy

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 51m ul. STASZICA mieszkanie po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 599 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 54m ul. NAZIMKA, mieszkanie 2 pokojowe

    Rzeszów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe z 2 miejscami postojowymi i ogrode
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe z 2 miejscami postojowymi i ogrode

    Rzeszów

    • 2 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem – Rzeszów, ul. Świętojańska Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na par...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie ul Wieniawskiego
    1 / 11
    Mieszkanie ul Wieniawskiego

    Rzeszów

    • 3 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie na ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na pierwszym piętrze. I poziom: - salon z aneksem kuchennym - balkon - 2 pokoje - łazien...

  • MIESZKANIE Do Wynajęcia
    1 / 5
    MIESZKANIE Do Wynajęcia

    Rzeszów

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Witam Do Wynajęcia samodzielne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie na Ośiedlu 1000 lecia. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi os...

  • Dwa pokoje do wynajęcia re.cale mieszkanie
    1 / 9
    Dwa pokoje do wynajęcia re.cale mieszkanie

    Rzeszów

    • 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwa duże pokoje 19 i 22 M2 lub całe mieszkanie blisko filharmonii do rynku 3 min. Galerie i uniwersytet Rzeszowski blisko mieszkanie wyposażone w AGD plus pom.gos.12m2 na mieszkani...

  • Wynajmę mieszkanie w Rzeszowie św.Kingi
    1 / 15
    Wynajmę mieszkanie w Rzeszowie św.Kingi

    Rzeszów

    • 1 999 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Rzeszowie osiedle słoneczne 46 m2 .W skład mieszkanie wchodzi kuchnia z aneksem, sypialnia, łazienka , pjweńczka . Jest w całości wykończone , wszystkie sprzęt...

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Mjr. Wacława Kopisto
    1 / 12
    Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Mjr. Wacława Kopisto

    Rzeszów

    • 4 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz prestiżowego miejsca dla swojego biznesu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w samym centrum miasta! Kluczowe informacje: Powierzchnia: 80 m² Lokalizacja: ul. Kopisto (śc...

  • Nowoczesne, balkon, komórka, garaż
    1 / 13
    Nowoczesne, balkon, komórka, garaż

    Rzeszów

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym bloku przy ul. Sw. Kin...

  • nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.
    1 / 11
    nad Wisłokiem, klimatyzacja, miejsce post.

    Rzeszów

    • 2 650 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkani...

  • 2 pokoje, osobna kuchnia, po remoncie dog friendly
    1 / 9
    2 pokoje, osobna kuchnia, po remoncie dog friendly

    Rzeszów

    • 1 950 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalny...

  • ładne w okolicy PRz
    1 / 11
    ładne w okolicy PRz

    Rzeszów

    • 1 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne w idealnym stanie/okolica PRz Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45,65 m2 zlokalizowane na ul. Dąbrowskiego (rejon Instytutu Muzyki) na II piętrze w niskim bloku z cegły. J...

  • 22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)
    1 / 10
    22m centrum Rzeszowa 1650 zl (z ogrzewaniem)

    Rzeszów

    • 1 650 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajecia male mieszkanie 22 metry,polozone w centrum Rzeszowa (w poblizu Galerii Rzeszow),na 1 pietrze.Przeznaczone dla 1-2 spokojnych,niepalacych osob,bez dzieci i zwierzat.Ce...

  • 30m,scisle centrum Rzeszowa 1450 zl
    1 / 10
    30m,scisle centrum Rzeszowa 1450 zl

    Rzeszów

    • 1 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajecia mieszkanie 30 metrow,polozone w scislym centrum Rzeszowa (deptak Grunwaldzka) na parterze,z indywidualnym wejsciem.Przeznaczone dla 1-2 spokojnych,niepalacych osob,bez...

  • Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie APARTAMETNY ZAMKOWE - GARAŻ
    1 / 4
    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie APARTAMETNY ZAMKOWE - GARAŻ

    Rzeszów

    • 2 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji – Aleja Kopisto | Apartamenty Zamkowe HARTBEX Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchn...