• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Oświęcim

(3)
  • Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu
    1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie wraz z wyposażeniem w Oświęcimiu na osiedlu Chemików.Dostępne od kwietnia 2023r. Odstępne 1600zł +czynsz administracyjny 340zł +opłaty za prąd i gaz w/g zuż...

  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze
    1 / 13
    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze

    Oświęcim

    • 1 650 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry Do zaoferowania mam na wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z duża jasną kuchnią, generalny remont wykonany w 2015 roku. Metraż to 41 m2 + 5m2 piwnica....

  • eksluzywne mieszkanie z miejscem parkingowym

    Oświęcim

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie wraz z miejscem postojowym - wysoki standard wyposażenia oraz dodatkowo miejsce postojowe w poziemnym garażu w nowo wybudowanych Apartamenta...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Skup Mieszkań Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jesteś z Bielska-Białej lub okolic i chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? - Świetnie trafiłeś! Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę. Kupujemy: mieszkania, domy, działk...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerke w Bielsku, ilość osób max 4, 2 min do busa w każdą stronę miasta blisko centrum , cena 1400zł od osoby + media1 kuchnia, 1 pokój 45 m kw duża łazienka z jakuzi pl...

  • Wynajmę pokój blisko UE i UŚ, K-ce Zawodzie, Boh. Monte Cassino

    Katowice

    • 699 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia miejsce w 2-osobowym pokoju w 2-pokojowym mieszkaniu wynajmowanym przez studentów. Oferta dotyczy pokoju mniejszego bez dostępu do balkonu. Mieszkanie w blo...

  • Wynajme mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mieszkanie do wynajecia w cichej i spokojnej okolicy w okolo duzo zieleni z miejscem parkingowym oraz piwnica umeblowane gotowe do zamieszkania

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 2 950 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.
    1 / 4
    Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.

    Katowice

    • 1 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    AKTUALNE !! Katowice, ul. Załęska 37A, styk dzielnic Brynów, Śródmieście, St. Ligota obok kop. "Wujek". Na osiedlu w bloku na 2 piętrze do wynajęcia mieszkanie 27 m2 : duży pokój,...

  • rezerwacja UMEBLOWANE NA STRZEŻONYM OSIEDLU

    Bielsko-Biała

    • 1 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bez pośredników lokal mieszkalny z centralnym ogrzewaniem miejskim do aranżacji i umeblowania według własnego uznania. Wynajem wraz z miejscami parkingowymi w cenie -...

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Kawalerka/ apartament do wynajęcia
    1 / 16
    Kawalerka/ apartament do wynajęcia

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia samodzielne mieszkanie ok.80 mkw. (kawalerka) w domu wolnostojącym w Katowicach , przy ul 1 Maja (centrum) dla studentów lub osób pracujących. W budynku wszyst...

  • Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała
    1 / 10
    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała Wynajmę jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34 m², położoną na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, przy ul. Doliny Mi...

  • Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 650 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

• Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni...

  • Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie

    Bielsko-Biała

    • 455 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 na osiedlu karpackim (jednostka C), w bloku 10 piętrowym z dwoma windami. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, rogowe z widokiem na Szynd...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...

  • Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!
    1 / 10
    Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!

    Bielsko-Biała

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Położone na 2 piętrze, z widokiem na Szyndzielnię. Balkon, zamykany blok i zamykane piętro, na domofon. W pobliżu szkoły, ośr...

  • Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin
    1 / 7
    Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin

    Wadowice

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie (2025 r.) – pierwszy najem. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe. • salon połączony z kuchn...

  • Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia
    1 / 8
    Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia

    Katowice

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam . Mieszkanie 38m w bloku na parterze po remoncie czeka na nowego najemcę Kuchnia wyposażona w zmywarkę piekarnik i kuchenkę gazową . W pokoju telewizor z możliwością podłącze...

  • Kawalerki i pokoje
    1 / 2
    Kawalerki i pokoje

    Bielsko-Biała

    • 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Pokoje 800zl.-osoba plus media , kawalerki 1400-zl.-plus media. pełne wyposażenie, standard dobry+. Osoby pracujące,studenci. Miła profesjonalna obsługa. Zapraszam.

  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe
    1 / 8
    Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie M4 o powierzchni 64m2 na ulicy Łagodnej, osiedle Langiewicza, bezproblemowy parking, niski 4 piętrowy blok - lokal na pierwszym piętrze, niskie opłaty. Samo osiedle jest...

  • Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic
    1 / 9
    Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic

    Katowice

    • 1 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- Powier...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    FUNKCJONALNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD 01 CZERWIEC 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Katowicach, Piotrowicach przy ulicy Żurawia. To słonec...

  • Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice
    Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś.Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderoby/schow...

  • SPRZEDAM ładne mieszkanie bez pośredników
    1 / 12
    SPRZEDAM ładne mieszkanie bez pośredników

    Bielsko-Biała

    • 359 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Sprzedam ładne mieszkanie z klimatyzają, po generalnym remoncie , zlokalizowane na oś. Wojska Polskiego 39, w dogodnej lokalizacji, blisko do centrum. Mieszkanie znajduje się na 9...

  • Mieszkanie Katowice, Daszyńskiego
    Mieszkanie Katowice, Daszyńskiego

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Doskonała lokalizacja i komunikacja, świetny dojazd do CENTRUM Katowic. W sąsiedztwie przystanek autobusowy oraz tramwajo...

  • Mieszkanie, 34,30 m², Katowice
    1 / 9
    Mieszkanie, 34,30 m², Katowice

    Katowice

    • 1 740 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone na Koszutce, przy ul. Ordona w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka. Lokal jest położony na VI piętrze w X...

  • Przestronne nowoczesne 2 pokoje, Zaw. Czarnego 4
    Przestronne nowoczesne 2 pokoje, Zaw. Czarnego 4

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami o podwyższonym standardzie przy ul. Zawiszy Czarnego 4 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 57 m2....

  • Dzień otwarty 22 maja
    1 / 15
    Dzień otwarty 22 maja

    Wadowice

    • 2 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, wygodne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie | parter | bezczynszowe | spokojna okolica blisko Wadowic. Do wynajęcia komfortowe, bezczynszowe mieszkanie po generalny...