• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Bolszewo

(1)
  • Dwupokojowe mieszkanie w Bolszewie

    Bolszewo

    • 1 600 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w Bolszewie przy ul. Szkolnej 7. 28,80 m2 na parterze z balkonem oraz bezpłatnym miejscem do parkowania. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie do wynajęcia Gościcino

    Gościcino

    • 2 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia które znajduje się W Gościcinie. Mieszkanie znajduje się blisko szkoły, ośrodka zdrowia, niedaleko także jest przystanek komunikacji miejskiej...

  • ? Znajdź swój wymarzony dom! ?

    Rumia

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe i przytulne mieszkanie dostępne do wynajęcia! Ta niesamowita przestrzeń może stać się Twoim domem, pełnym ciepła i wygody. Zamieszkaj w ni...

  • Torowa-Wynajme mieszkanie w Rumi

    Rumia

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Bardzo ciepłe i doświetlone mieszkanie dwupokojowe w centrum Rumi na 9 piętrze 5 minut spacerkiem do Skm. Duży pokój z balkonem ok 16 m2 oraz mniejszy ok 9 m2. Kuchnia z oknem na p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reda

    • 2 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę Mieszkanie w Aquasferze Bardzo Wysoki Standard

    Reda

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie na Osiedlu Aquasfera przy Aquaparku w Redzie, 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 45,3 m2, znajdujący się na 7 piętrze bloku 8 piętrowego. Bar...

  • Wynajmę Mieszkanie

    Rumia

    • 2 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam, mam do wynajęcia nowe trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Porto Bianco III w Rumi o powierzchni 56 m2. Nieruchomość mieści się w Rumi przy ulicy Jeziornej 7, na ostatnim czwa...

  • Wynajmę mieszkanie.

    Rumia

    • 1 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie o pow.33m.kw.w dobrej lokalizacjj w Rumii prz ul.Pomorskiej 3.W lokalizacji szkoła,przedszkole,sklepy,poczta.Mieszkanie w pelni umeblowane i zadbane,gotowe do za...

  • Nowość! 2 pok. w centrum Rumi!
    1 / 10
    Nowość! 2 pok. w centrum Rumi!

    Rumia

    • 1 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 75,5m2 3 pokoje, m.postojowe k.lokatorska balkon
    1 / 13
    75,5m2 3 pokoje, m.postojowe k.lokatorska balkon

    Reda

    • 3 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na wynajem Fenikowskiego Wejherowo
    1 / 3
    Mieszkanie na wynajem Fenikowskiego Wejherowo

    Wejherowo

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie dwustronne z widokiem na Puszczę Darżlubską. Przestronny indywidualny balkon, w pełni umeblowana łazienka z prysznicem, pokoje ustawne , okna szczelne, ogr...

  • Wynajem
    Wynajem

    Gościcino

    • 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam .Mam do wynajęcia małe mieszkanie w Goscicinie ,gmina Wejherowo do generalnego remontu ale mozna w nim zamieszkać gdyż jest całe wyposażone ,dlatego cena za wynajem tylko 500...

  • Mieszkanie Rumia gm. Wejherowo Janowo, Gdańska
    1 / 9
    Mieszkanie Rumia gm. Wejherowo Janowo, Gdańska

    Rumia

    • 1 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! 2 POKOJE | WYNAJEM | BLISKO SKM | BLISKO CENTRUM | PIWNICA | WYPOSAŻONE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m2, po...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 1 p. Wejherowo Harcerska 18 Ro
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 1 p. Wejherowo Harcerska 18 Ro

    Wejherowo

    • 1 799 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 1 piętro cicha okloica Wejherowo Harcerska 18 Rodzienie Mieszkanie częściowo wyposażone, umeblowane. Wszystko co niezbędne do życia. Łóźko piętrowe...

  • 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką – przy Błoniach
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką...

    Rumia

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką – przy Błoniach Janowskich Wynajmę komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40...

  • Mieszkanie Rumia, Towarowa
    Mieszkanie Rumia, Towarowa

    Rumia

    • 2 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *REZERWACJA* Nowocześnie urządzone mieszkanie w pakiecie z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską w Rumi na nowym osiedlu. >> DOSKONAŁA LOKALIZACJA - 2 min pieszo do SKM...

  • Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich
    Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich

    Rumia

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    * REZERWACJA* Lubisz nowoczesne i świeże wnętrza na osiedlu z dostępem do DARMOWEJ SIŁOWNI?! To miejsce jest dla Ciebie! Słoneczne, jasne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi prz...

  • DO WYNAJĘCIA MIESZANIE BARDZO BLISKO MORZA
    1 / 14
    DO WYNAJĘCIA MIESZANIE BARDZO BLISKO MORZA

    Puck

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 11 piętro

    DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE  UMEBLOWANE MIESZKANIE 42 m2 NA PARTERZE PO GENERALNYM REMONCIE ' NAJEM OKAZJONALNY ' Oferuję Państwu słoneczne mieszkanie 42 m2 w bardzo...

  • Mieszkanie Wejherowo, Osiedle Staszica
    Mieszkanie Wejherowo, Osiedle Staszica

    Wejherowo

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do wynajęcia  pięknego mieszkania. Nieruchomość składa się z : salonu sypialni łazienki z wc kuchni Czynsz najmu- 2300 PLN Czynsz mieszkania: lato 266 PLN, zima 617 PL...