• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(670)
  • Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź
    Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź

    Łódź

    • 8 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa inwestycja w Łodzi. 0% zakup Wspaniała lokalizacja blisko centrum miasta Bardzo dobra komunikacja jednocześnie cisza i spokój wśród domków jednorodzinnych. Różne metraże od...

  • 3 pokoje do remontu w Śródmieściu
    1 / 9
    3 pokoje do remontu w Śródmieściu

    Łódź

    • 26 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prywatna Kamienica (Łódź) 3 pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka, (76m) Ip. ul. Pomorska. Mieszkanie wymaga remontu po poprzednich lokatorach. Gaz z sieci miejskiej, istnieje moż...

  • Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac
    1 / 12
    Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac

    Łódź

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam wyłącznie BEZPOŚREDNIO 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 54,66 m2 zlokalizowane w wieżowcu na 9 piętrze przy ulicy Norwida (Karolew). Wystawa okien lokalu skierowana na 2 pr...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU
    1 / 2
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU

    Łódź

    • 71 014 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/6 częś...

  • Mieszkanie Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego

    Łódź » Polesie » ul. Daniłowskiego

    • 279 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania blisko Parku na Zdrowiu, mamy dla Ciebie idealną propozycję! To przestronne mieszkanie o powierzchni 39,88 m² znajduje się w prestiżowej i cichej okolicy Ł...

  • Syndyk sprzeda udział 1/3 w mieszkaniu

    Łódź

    • 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 1 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. akt LD1M/GUp/10/2023 zaprasza do udziału w konkursie...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniem garażowym

    Łódź

    • 1 140 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie
    1 / 10
    SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie

    Łódź

    • 482 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE mieszkanie po remoncie w walentynki Dziękujemy obu stronom transakcji za spotkanie na przekazaniu mieszkania oraz wizytę w kancelarii notarialnej na akcie sprzedaży mie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL
    Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowe 37 m2 dwupokojowe , mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużym balkonem - 4m2 , w nowo oddanym apartamentowcu przy ul. Drewnowskiej 43 .- deweloper...

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...

  • ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️
    1 / 14
    ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️

    Pabianice

    • 259 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • ⭐ Jasne 2 pokoje ⭐️ 10 min od Łodzi ⭐️ 0% prowizji
    1 / 8
    ⭐ Jasne 2 pokoje ⭐️ 10 min od Łodzi ⭐️ 0% prowizji

    Pabianice

    • 175 551 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi
    Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dwie bliźniacze inwestycyjne mikrokawalerki z antresolami, świeżo po generalnym remoncie, centralne ogrzewanie, Śródmieście, KW. Można kupić pojedynczo (każda po 169000 tys.) lub...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 549 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 292 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 315 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 729 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 255 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 257 334 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości