• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(670)
  • Ustawne 2 pokoje na Teofilowie
    1 / 11
    Ustawne 2 pokoje na Teofilowie

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania? Interesuje Cię lokalizacja na Teofilowie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu! Mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 mieści się na parterze nis...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku

    Łódź

    • 229 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel : [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowsk...

  • Małe mieszkanie, duże możliwości – Zarzew
    1 / 11
    Małe mieszkanie, duże możliwości – Zarzew

    Łódź

    • 209 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz kawalerki do remontu? Zależy Ci na cichej i zielonej okolicy? Mam coś, co powinno Cię zainteresować!!! Mieszkanie o powierzchni 27,18 m2 mieści się na 4 piętrze niskie...

  • 1 / 4
    Okazja ! po remoncie | 54m2 | parking w cenie

    Łódź » ul. Wólczańska

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Łódź | Centrum | ul. Wólczańska / al. Mickiewicza | blisko Politechniki Łódzkiej Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej w rejonie al. M...

  • PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)
    1 / 16
    PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Ofertę stanowi nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie na łódzkim Olechowie przy ul. Księcia Władysława Opolczyka. Mieszkanie usytuowan...

  • 88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu
    1 / 12
    88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu Medycznego Opis Wygodne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie z małym balkonem na ulicy Więckowskiego. Doskonały dojazd do centr...

  • Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.
    1 / 16
    Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma 49,9 m² składa się z dwóch pokoi (z dużego pokoju wyjście na balkon), oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki + wc. Wysokie wnętrza 2,80m. i bardzo dobre doświetleni...

  • Gotowiec inwestycyjny | 5 pokoi | Centrum Łodzi

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Łodzi, przygotowane pod wynajem na pokoje. Lokal jest w pełni umeblowany, dzięki czemu może generować dochód od pierwszego dnia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka w samym centrum Łodzi
    1 / 10
    Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 26.55 m2 na pierwszym piętrze w budynku położonym w centrum Łodzi (ul. Żeromskiego). Ogrodzone podwórko. Okno mieszkania wychodzi na dziedziniec, dlatego w...

  • Funkcjonalne 3 pokoje 52m2 | pełen rozkład | duża loggia
    1 / 12
    Funkcjonalne 3 pokoje 52m2 | pełen rozkład | duża loggia

    Łódź

    • 440 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam przestronne M4 o pow. 52m2, w świetnie skomunikowanej części Łodzi (Zarzew). Pełen rozkład, lokal usytuowany na czwartym piętrze, idealny zarówno dla par, rodzin oraz jako...

  • Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki
    1 / 16
    Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki

    Łódź

    • 364 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    W świecie nieruchomości kawalerka zazwyczaj oznacza walkę o każdy centymetr. Tutaj ta historia brzmi zupełnie inaczej. Mamy do czynienia z 40,48 mkw. zamkniętymi w imponującym, jed...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy. Ot...

  • Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów
    1 / 13
    Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na parterze w spokojnej i zielonej części Łodzi na Bałutach, Julianowie przy ulicy Pojezierskiej. To idealna propozycja dla osób sz...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki

    Łódź

    • 679 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiek...

  • Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!
    1 / 16
    Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chcesz wprowadzić się do gotowego wnętrza? Jestem pewien, że ta oferta Cię zainteresuje!!! Lokal o powierzchni 77,66 m2 mieś...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 719 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się ścisłym centrum Łodzi, kilka kroków od pieszej części ulicy Piotrkowskiej ( deptaka)...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu`
    1 / 10
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu`

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz przytulnego, słonecznego mieszkania które możesz od podstaw wyremontować i wyposażyć pod siebie? Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu tę wyjątkową, 2 pokojową nier...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 12 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Robert Szeidl tel: [tel] Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy....

  • Sprzedam mieszkanie 49,9 m²
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 49,9 m²

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec
    1 / 15
    Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bardzo ładne M-3, 2 pokoje po remoncie, rozkładowe. Oferuję do sprzedania bezpośrednio, mieszkanie w Łodzi Mieszkanie M-3 o pow. 44,75 m2, położone na 1 piętrze w bloku, w pełni...