• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowym Dworem Gdańskim

(78)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 397 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 810 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z dużym tarasem blisko plaży JantarLokalizacjaApartament położony jest w Jantarze - jednym z najbardziej znanych kurortów nad Bałtykiem, nazywanym „Bursztynową...

  • Mieszkanie Dworek ul.

    Dworek

    • 65 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu.LOKALIZACJA: Dworek to spokojna i urokliwa miejscowość położona w gminie Mikołajki Pomorskie. Miejscowość otoczona jest mal...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 514 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • BALTIC SUN 2 - własne apartamenty z basenem nad morzem
    1 / 5
    BALTIC SUN 2 - własne apartamenty z basenem nad morzem

    Sztutowo

    • 449 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Deweloper Jankowiak oferuje do sprzedaży apartamenty nad morzem na inwestycji BALTIC SUN 2 w Sztutowie, ulica Mierzeja Park. Do dyspozycji nabywców na ogrodzonym terenie podgrzewa...

  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Budynek apartamentowy nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lub ogródkami. Apar...

  • JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem
    1 / 7
    JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem

    Jantar

    • 475 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    JANTAR MŁYŃSKA 3 Nowy budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lub ogródkami. W każdym lokalu przewidziano jednostkę KLIMATYZACJI. Apartamenty zaprojektowane są w n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament
    Nadmorski Apartament

    Jantar

    • 440 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament w Stegnie
    Nadmorski Apartament w Stegnie

    Stegna

    • 755 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębina

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 430 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 722 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • SZTUTOWO! Wykończone pod klucz!!
    1 / 14
    SZTUTOWO! Wykończone pod klucz!!

    Sztutowo

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza
    1 / 20
    Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza

    Sztutowo

    • 315 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza
    1 / 20
    Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza

    Sztutowo

    • 547 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 779 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 6
    Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie

    Sztutowo

    • 583 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sztutowo

    • 357 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 13 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości