• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wymysły
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Rybnikiem

(21)
  • Nieruchomość - Świerklany

    Świerklany

    • 346 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 08.12.2025 roku GL1G/GU/840/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Lokal Knurów ul.

    Knurów

    • 190 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość komercyjną - lokal usługowo-handlowy o powierzchni 40 m², położony w strategicznej części Knurowa, w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwych ciągów kom...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Mszana

    Mszana

    • 4 742 000 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 1 394 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia o aukcji zorganizowanej części przedsiębiorstwa w skład, której wchodzi obiekt restauracyjno - hotelowy, położony w bliskiej odległości autostrady...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Świerklany

    Świerklany

    • 2 155 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie dział...

  • NOW BUDYNEK HANDLOWY - ŻORY PIASKOWA 22
    1 / 2
    NOW BUDYNEK HANDLOWY - ŻORY PIASKOWA 22

    Żory

    • 1 650 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA Z GWARANTOWANYM DOCHODEM - NOWOCZESNY BUDYNEK USŁUGOWY W ŻORACH! Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny budynek wolnostojący w trakcie realizacji – oddanie do użytko...

  • Lokal Żory Kleszczówka

    Żory » Kleszczówka

    • 35 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal usługowo-handlowy z koncesją na alkohol - idealny na własny biznes Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy, w którym dotychczas prowadzony był skl...

  • Lokal biurowy 118,68 m² w centrum Jastrzębia-Zdroju – przy Rondzie Zdrojowym
    1 / 6
    Lokal biurowy 118,68 m² w centrum Jastrzębia-Zdroju – przy Rondzi...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 4 035 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy 118,68 m² w centrum Jastrzębia-Zdroju – przy Rondzie Zdrojowym Szukasz przestrzeni dla swojej firmy w znakomitej lokalizacji? Mamy coś idealnego! Lokalizacja: Oferuje...

  • wynajmę lokal biuro kancelarie gastronomia
    wynajmę lokal biuro kancelarie gastronomia

    Jastrzębie-Zdrój

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Okazały budynek (do wynajęcia środkowa kondygnacja) w centrum najpiękniejszej dzielnicy Jastrzębia Zdroju, obok słynnego Hotelu Dąbrówka, wychodzący oknami na Park Zdrojowy, do któ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • wynajmę na gastronomię lokal na mieszkanie biuro kancelarię
    1 / 8
    wynajmę na gastronomię lokal na mieszkanie biuro kancelarię

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Wynajmę halę + budynek 247m2 Radlin
    1 / 8
    Wynajmę halę + budynek 247m2 Radlin

    Radlin

    • 7 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuje na wynajem hale przemysłowe wraz z budynkiem socjalno-biurowym pod działalność gospodarczą Powierzchnia najmu 247 m² w skład pomieszczeń wchodzi: 1. Biuro 12,32 m² 2. Biu...

  • Lokal użytkowy Lubomia
    1 / 2
    Lokal użytkowy Lubomia

    Lubomia

    • 1 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia parter budynku znajdującego w centrum Lubomii, o klasycznym charakterze poprzemysłowym, zbudowany z nadającej mu uroku cegły klinkierowej. Budynek znajduje się w plani...

  • Lokal Żory

    Żory

    • 3 990 000 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która służy obecnie jako klinika oraz dom do zamieszkania. Budynek o łącznej powierzchni 506 metrów kwadratowych położony na działce o p...

  • LOKALE od ZARAZ Jastrzębie-Zdrój, Park Zdrojowy
    1 / 10
    LOKALE od ZARAZ Jastrzębie-Zdrój, Park Zdrojowy

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dwa lokale w Jastrzębiu-Zdroju od zaraz świeżo po remoncie, parter. Kolor zielony na zdjęciu. Możliwość jednego lokalu lub dwóch. Obok lokalu znajduje się park zdrojow...

  • 1 / 4
    Lokal Żory os. Księcia Władysława

    Żory » Księcia Władysława

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal handlowo-usługowy w centrum - gotowa inwestycja z najemcą Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m², położony w doskonałej lokaliza...

  • Lokal Czerwionka-Leszczyny Dębieńsko

    Czerwionka-Leszczyny

    • 4 900 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 2 042 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Czerwionki-Leszczyn - Dębieńsku przy głównej drodze, ok 600 metrów od zjazdu z drogi A1. Obiekt mieści się na zagospodarowanej działce 226...

  • Lokal Szymocice

    Szymocice

    • 3 500 000 zł cena
    • 6 049 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy obiekt gastronomiczno-noclegowy położony w malowniczej miejscowości Szymocice - tuż przy lesie, w sąsiedztwie stadniny koni, basenu oraz bezpośredniej bli...

  • Lokal do wynajęcia

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy na wynajęcie lokal w ciągu komunikacyjnym na 1 piętrze w Pawilonie Handlowym Merkury mieszczącym się przy ul. Mazowieckiej 8 w Jastrzębiu. Wymiary 2,2*10m

  • Centrum z parkingiem, wiele opcji! Już od 35zł/m2

    Wodzisław Śląski

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz ciekawej przestrzeni w centrum miasta z własnym parkingiem? NISZOVI to miejsce położone w samym centrum Wodzisławia na starym mieście, zabudowa, ogród, loftowy klimat i spo...

  • Lokal Stanowice

    Stanowice

    • 1 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] Przedmiotem najmu jest budynek handlowo - usługowy położony w Stanowicach przy ulicy Zwycięstwa (obok numeru 66). [/i] Budynek ma powierzchnię około 90 metrów kwadratowych....

  • Lokal Knurów

    Knurów

    • 850 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 3 557 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Mamy Przyjemność zaprezentować Państwu Nową Ofertę w Naszym biurze W samym Centrum Knurowa w Dobrze prosperującym Budynku Usługowym prezentujemy Państwu Lokal Bi...