• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Głogowem Małopolskim

(70)
  • 1 / 4
    Lokal w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 160 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 19,7 m2 w kamienicy w centrum Rzeszowa przy ul. Naruszewicza. Lokal znajduje się w suterenach i jest wykończony. Parking z brama wjazdową za...

  • Lokal usługowy na sprzedaż, osiedle Drabinianka

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy biurowo-usługowy na osiedlu Drobinianka w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się m. in.: jako biur...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Rzeszów » Paderewskiego » ul. Paderewskiego

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 50 m2 przy ul. Paderewskiego na osiedlu Dzielnica Parkowa w Rzeszowie. Nieruchomość mie...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Rzeszów » Paderewskiego » ul. Paderewskiego

    • 15 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy (gabinet) o pow. 180m2 przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie . Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezal...

  • 1 / 2
    Lokal Rzeszów Śródmieście

    Rzeszów » Śródmieście-Północ

    • 3 660 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal na wynajem w galerii w centrum Rzeszowa- 20 zł/m2 Biuro nieruchomości ASPECT ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w samym centrum Rzeszowa w budynku...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Rzeszów » ul. Przemysłowa

    • 5 000 000 zł cena
    • 2 791 m2 powierzchnia
    • 1 792 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNY OBIEKT MAGAZYNOWO-BIUROWY Z DZIAŁKĄ 29,81a Sprzedam budynek w Rzeszowie położony w okolicach ul. Przemysłowej. Posadowiony na 29,81a ogrodzonej i wyłożonej kostką działc...

  • Lokal Rzeszów Śródmieście

    Rzeszów » Śródmieście-Północ

    • 750 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 099 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKAL INWESTYCYJNY W GALERII W CENTRUM RZESZOWA Biuro nieruchomości ASPECT ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w samym centrum Rzeszowa w budynku h...

  • 1 / 2
    lokal koło Fontanny Multimedialnej - Rzeszów

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia lokal w centrum miasta - adres: ul. PCK 8 położony obok (100 m) od Fontanny Multimedialnej Obecnie był tam lokal gastronomiczny obsługujący odwiedzających fontan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biura do wynajęcia
    Biura do wynajęcia

    Kolbuszowa

    • 30 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokale biurowe do wynajęcia. Pokoje 32, 12 m.kw. usytuowane na piętrze przy ul. Obrońców Pokoju 15 w Kolbuszowej.

  • sprzedam odremontowany pawilon handlowy

    Rzeszów

    • 4 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja !!! Do sprzedaży zadbany pawilon, może być pod małą gastronomię lub butik handlowy lub kosmetyczny. Dodatkowym atutem będzie że to centrum miasta oraz niski czynsz serdeczn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Wynajmę lokal biurowo-usługowy ok. 50m2 w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wy...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 685 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów, ul. Przecławczyka - do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 22,83 m2 na pierwszym piętrze kamienicy; szerokie zewnętrzne schody; istnieje możliwość podzielenia lokalu na dwa...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Chmielnik

    • 2 600 000 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny położony blisko Centrum Chmielnika. Na powierzchnię 317,85 m 2 składa się: PARTER - obecnie zagospodarowany pod sklep z artykułami rolniczym...

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje rzadką okazję do nabycia tej wspaniałej, wolnostojącej, rozbudowanej rezydencji z 14. pokojami, doskonale położonej na pięknej działce z...

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Hala produkcyjno-magazynowa
    1 / 4
    Hala produkcyjno-magazynowa

    Łańcut

    • 31 250 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajmu halę produkcyjno- magazynową o powierzchni 1250m2 . Hala położona jest przy drodze krajowej Łańcuta. W hali wydzielona jest część biurowa - 2 pomieszczeni...

  • Hala produkcyno-magazynowa z wjazdem dla tira
    1 / 4
    Hala produkcyno-magazynowa z wjazdem dla tira

    Łańcut

    • 44 000 zł cena
    • 1 760 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajmu halę o powierzchni 1760 m2. Hala położona jest w okolicy Łańcuta przy drodze krajowej. Hala stanowi obecnie jedną otwartą przestrzeń posiada dwa doki z mo...

  • Lokal Pustków

    Pustków

    • 6 800 000 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 5 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w strefie ekonomicznej - Pustków, gmina Dębica Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkow...

  • lokal handlowy do wynajecia
    lokal handlowy do wynajecia

    Sędziszów Małopolski

    • 3 400 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    mam do wynajęcia lokal handlowo usługowy 170m z dożą witryna z własnym parkingiem w sedziszowie mlp

  • wynajmę lokal biurowy Ropczyce
    1 / 2
    wynajmę lokal biurowy Ropczyce

    Ropczyce

    • 750 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy o pow. 16,81m2 do wynajęcia w Ropczycach w centrum, ul. Parkowa 1 Lokal bez umeblowania, na 1 piętrze, w budynku zadbanym, czysto. Niedaleko darmowy parking publiczny...

  • Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja
    1 / 4
    Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wyk...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 999 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów - do sprzedania dobrze prosperujący ośrodek narciarski o powierzchni ok. 6 ha, na którym znajdują się trzy trasy zjazdowe: z dwoma wyciągami 70 m dla dzieci, wyciągiem tal...

  • Lokal do wynajęcia w Strzyżowie
    Lokal do wynajęcia w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 26m2 na parterze w centrum Strzyżowa na ul. Słowackiego 26A . Przeznaczony na działalność usługową np. kosmetyczną , biurową lub handlową . telefo...