• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Błażową

(71)
  • Lokal usługowy na sprzedaż, osiedle Drabinianka

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy biurowo-usługowy na osiedlu Drobinianka w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się m. in.: jako biur...

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje rzadką okazję do nabycia tej wspaniałej, wolnostojącej, rozbudowanej rezydencji z 14. pokojami, doskonale położonej na pięknej działce z...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Rzeszów » Paderewskiego » ul. Paderewskiego

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 50 m2 przy ul. Paderewskiego na osiedlu Dzielnica Parkowa w Rzeszowie. Nieruchomość mie...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Rzeszów » Paderewskiego » ul. Paderewskiego

    • 15 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy (gabinet) o pow. 180m2 przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie . Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezal...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Chmielnik

    • 2 600 000 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny położony blisko Centrum Chmielnika. Na powierzchnię 317,85 m 2 składa się: PARTER - obecnie zagospodarowany pod sklep z artykułami rolniczym...

  • 1 / 2
    Lokal Rzeszów Śródmieście

    Rzeszów » Śródmieście-Północ

    • 3 660 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal na wynajem w galerii w centrum Rzeszowa- 20 zł/m2 Biuro nieruchomości ASPECT ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w samym centrum Rzeszowa w budynku...

  • Wynajmę lokal użytkowy

    Bachórzec

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na wszelką działalność przy drodze woj. 884 w Bachórcu. Duża działka obok lokalu także na wynajem w/g potrzeb ok 50 a, dz. nra 578/1. Na dzialce także do wynajęcia go...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Rzeszów » ul. Przemysłowa

    • 5 000 000 zł cena
    • 2 791 m2 powierzchnia
    • 1 792 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNY OBIEKT MAGAZYNOWO-BIUROWY Z DZIAŁKĄ 29,81a Sprzedam budynek w Rzeszowie położony w okolicach ul. Przemysłowej. Posadowiony na 29,81a ogrodzonej i wyłożonej kostką działc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Rzeszów Śródmieście

    Rzeszów » Śródmieście-Północ

    • 750 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 099 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKAL INWESTYCYJNY W GALERII W CENTRUM RZESZOWA Biuro nieruchomości ASPECT ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w samym centrum Rzeszowa w budynku h...

  • 1 / 2
    lokal koło Fontanny Multimedialnej - Rzeszów

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia lokal w centrum miasta - adres: ul. PCK 8 położony obok (100 m) od Fontanny Multimedialnej Obecnie był tam lokal gastronomiczny obsługujący odwiedzających fontan...

  • sprzedam odremontowany pawilon handlowy

    Rzeszów

    • 4 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja !!! Do sprzedaży zadbany pawilon, może być pod małą gastronomię lub butik handlowy lub kosmetyczny. Dodatkowym atutem będzie że to centrum miasta oraz niski czynsz serdeczn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę powierzchnię biurowo-handlowo-usługową w Przeworsku.

    Przeworsk

    • 5 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu powierzchni biurowo-handlowo-usługowej. Lokalizacja: Przeworsk ul. Studziańska, dz. nr 1922/2, przy drodze powiatowej Przeworsk – Gać. Nowy budynek dwukondygnacy...

  • 1 / 4
    Wynajmę lokal biurowo-usługowy ok. 50m2 w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wy...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 685 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów, ul. Przecławczyka - do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 22,83 m2 na pierwszym piętrze kamienicy; szerokie zewnętrzne schody; istnieje możliwość podzielenia lokalu na dwa...

  • Lokal Godowa

    Godowa

    • 699 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża obniżka ceny!!! Godowa gm. Strzyżów - do sprzedania budynek mieszkalno - usługowy na działce o powierzchni 38 arów. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Podł...

  • Lokal Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 165 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny! Brzeżanka, budynek usługowo-handlowy ok. 260 m2 składający się z dwóch kondygnacji, użytkowany jako magazyn; media: prąd przemysłowy, gaz, woda z wodociągu; istnieje...

  • Lokal Krzemienna

    Krzemienna

    • 3 199 900 zł cena
    • 17 833 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż unikatową ofertę bardzo dobrze prosperującego Ośrodka Wypoczynkowego położonego w niezwykle malowniczej dolinie Sanu na Pogórzu Dynowskim, z zapier...

  • Lokal Krzemienica

    Krzemienica

    • 3 500 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Krzemienicy, w pobliżu drogi krajowej nr 94. Obiekt ten charakteryzuje się doskonałym położeniem, bliskim...

  • Do wynajęcia lokale biurowe w Krośnie przy ul. Krakowskiej
    Do wynajęcia lokale biurowe w Krośnie przy ul. Krakowskiej

    Krosno

    • 37 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy lokale biurowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Krakowskiej 21 w Krośnie: - 17m2 - 37zł netto/1m2 - 17m2 - 37zł netto/1m2 - magazynek w piwnicy 15m2 -...

  • Magazyn do wynajęcia
    1 / 4
    Magazyn do wynajęcia

    Krosno

    • 12 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową 1 410 m2 położoną w Krośnie przy ul. Popiełuszki w przemysłowej dzielnicy Polanka. Teren dobrze skomunikowany, łatwy dojazd do drogi...

  • Hala produkcyjno-magazynowa
    1 / 4
    Hala produkcyjno-magazynowa

    Łańcut

    • 31 250 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajmu halę produkcyjno- magazynową o powierzchni 1250m2 . Hala położona jest przy drodze krajowej Łańcuta. W hali wydzielona jest część biurowa - 2 pomieszczeni...

  • Hala produkcyno-magazynowa z wjazdem dla tira
    1 / 4
    Hala produkcyno-magazynowa z wjazdem dla tira

    Łańcut

    • 44 000 zł cena
    • 1 760 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajmu halę o powierzchni 1760 m2. Hala położona jest w okolicy Łańcuta przy drodze krajowej. Hala stanowi obecnie jedną otwartą przestrzeń posiada dwa doki z mo...

  • Lokal Głogów Małopolski Styków rynek pierwotny

    Głogów Małopolski

    • 550 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 396 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | BUDYNEK NA WARSZTAT, STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW W OFERCIE NASZEGO BIURA POSIADAMY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ NA 14 AROWEJ DZIAŁCE POD DZIAŁALNO...

  • Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa
    1 / 3
    Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa

    Brzozów

    • 2 450 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 3 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni odnowiony budynek komercyjny o pow. 741,47 m², położony w doskonałej lokalizacji w Brzozowie przy ul. Mickiewicza. Obiekt stoi na działkach o łącznej powierzchn...

  • Na wynajem lub sprzedaż 2 budynki Bzianka, gmina Rymanów
    1 / 11
    Na wynajem lub sprzedaż 2 budynki Bzianka, gmina Rymanów

    Bzianka

    • 5 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lub sprzedaż dwa budynki użytkowe, położone na działkach o łącznej powierzchni 12,36 ar, w miejscowości Bzianka, w gminie Rymanów, w powiecie krośnieńskim. Budynek głó...

  • Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw.
    1 / 15
    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw.

    Grabownica Starzeńska

    • 2 000 000 zł cena
    • 885 m2 powierzchnia
    • 2 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni użytkowej 885 mkw. z utwardzonym placem, posadowiona na działkach w użytkowaniu wieczystym, o łącznej powierzchni 78,23 ar w G...

  • Lokal użytkowy Korczyna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Korczyna

    Korczyna

    • 8 050 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 230 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku usługowego w Kroczynie. To...

  • Lokal użytkowy Zaczernie gm. Trzebownisko,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Zaczernie gm. Trzebownisko,

    Zaczernie

    • 4 800 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w samym sercu przemysłowego węzła Podkarpacia? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie można przegapić! Lokalizacja: Zaczernie k. Rzeszowa (...

  • Lokal użytkowy Wysoka Głogowska gm. Głogów Małopolski,
    Lokal użytkowy Wysoka Głogowska gm. Głogów Małopolski,

    Wysoka Głogowska

    • 12 648 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu funkcjonalną i przestronną halę magazynową o dużym potencjale użytkowym, zlokalizowaną w Wysokiej Głogowskiej (1) - w bardzo atrakcyjnej, stra...

  • Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja
    1 / 4
    Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wyk...

  • Lokal użytkowy  gm. Sanok
    1 / 7
    Lokal użytkowy gm. Sanok

    Dębna

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony biznes, to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż lokal o powierzchni 56,5 m. usytuow...

  • Lokal użytkowy Brzozów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Brzozów

    Brzozów

    • 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 18 m, na III piętrze w budynku handlowo-usługowym przy jednej z głównych ulic Brzozowa. W budynku winda. Lokal odnowiony bardzo jasny...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 999 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów - do sprzedania dobrze prosperujący ośrodek narciarski o powierzchni ok. 6 ha, na którym znajdują się trzy trasy zjazdowe: z dwoma wyciągami 70 m dla dzieci, wyciągiem tal...

  • Lokal do wynajęcia w Strzyżowie
    Lokal do wynajęcia w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 26m2 na parterze w centrum Strzyżowa na ul. Słowackiego 26A . Przeznaczony na działalność usługową np. kosmetyczną , biurową lub handlową . telefo...

  • Lokal Brzozów

    Brzozów

    • 2 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 50 m, w świetnej lokalizacji, w pobliżu rynku w Brzozowie. Rozkład: sala sprzedaż, 2 pomieszczenia dodatkowe. Istn...