• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Rzeszów

(25)
  • Lokal usługowy na sprzedaż, osiedle Drabinianka

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy biurowo-usługowy na osiedlu Drobinianka w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się m. in.: jako biur...

  • 1 / 2
    Lokal Rzeszów Śródmieście

    Rzeszów » Śródmieście-Północ

    • 3 660 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal na wynajem w galerii w centrum Rzeszowa- 20 zł/m2 Biuro nieruchomości ASPECT ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w samym centrum Rzeszowa w budynku...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Rzeszów » ul. Przemysłowa

    • 5 000 000 zł cena
    • 2 791 m2 powierzchnia
    • 1 792 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNY OBIEKT MAGAZYNOWO-BIUROWY Z DZIAŁKĄ 29,81a Sprzedam budynek w Rzeszowie położony w okolicach ul. Przemysłowej. Posadowiony na 29,81a ogrodzonej i wyłożonej kostką działc...

  • Lokal Rzeszów Śródmieście

    Rzeszów » Śródmieście-Północ

    • 750 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 099 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKAL INWESTYCYJNY W GALERII W CENTRUM RZESZOWA Biuro nieruchomości ASPECT ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w samym centrum Rzeszowa w budynku h...

  • sprzedam odremontowany pawilon handlowy

    Rzeszów

    • 4 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja !!! Do sprzedaży zadbany pawilon, może być pod małą gastronomię lub butik handlowy lub kosmetyczny. Dodatkowym atutem będzie że to centrum miasta oraz niski czynsz serdeczn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Chmielnik

    • 2 600 000 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny położony blisko Centrum Chmielnika. Na powierzchnię 317,85 m 2 składa się: PARTER - obecnie zagospodarowany pod sklep z artykułami rolniczym...

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje rzadką okazję do nabycia tej wspaniałej, wolnostojącej, rozbudowanej rezydencji z 14. pokojami, doskonale położonej na pięknej działce z...

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 5 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny lokal użytkowy z pełnym wyposażeniem dla warsztatu samochodowego, zlokalizowany w centrum miejscowości Kraczkowa, stanowi doskonałą okazję dla przedsiębiorczych osób. Lo...

  • Lokal Krzemienica

    Krzemienica

    • 3 500 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Krzemienicy, w pobliżu drogi krajowej nr 94. Obiekt ten charakteryzuje się doskonałym położeniem, bliskim...

  • Lokal Głogów Małopolski Styków rynek pierwotny

    Głogów Małopolski

    • 550 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 396 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | BUDYNEK NA WARSZTAT, STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW W OFERCIE NASZEGO BIURA POSIADAMY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ NA 14 AROWEJ DZIAŁCE POD DZIAŁALNO...

  • Lokal Zgłobień

    Zgłobień

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 200 m , idealnie nadający się pod każdą działalność gospodarczą, handlową, usługową, biurową czy medyczną. Lokal znajduje się w samym centr...