lokal na sprzedaż
20 lip 2021

Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Nowy Świat

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:10
8 000 zł 100 m2
8 000 zł 100 m2 80 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 100 m2
Cena za metr 80 zł/m2
ID oferty K18364057

Opis

Lokal przy Trakcie Królewskim , przy bardzo prestiżowej ulicy.

Czynsz 6900+ 1100 koszty, razem 8000 zł.

Lokal do opróżnienia przez obecnego najemcę w ciągu ok 2 tyg., oglądać można już teraz.

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 77428
  • Data aktualizacji: 2023-09-29
  • ID ogłoszenia: K18364057
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 6 800 do 9 200 zł, powierzchnia: od 85 do 115 m2
C
Citymark Biuro nieruchomości · 377 ogłoszeń

Citymark Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika