działka na sprzedaż
6 lut 2025

Kształtna działka, dobra cena, dojazd asfaltowy

woj. Mazowieckie pow. piaseczyński gm. piaseczyński
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:40
960 000 zł 21 450 m2
960 000 zł 21 450 m2 45 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 21 450 m2
Cena za metr 45 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36988620

Opis

Działka 21.450m2 zlokazliowana w miejscowości Bronisławów gmina Baranów.

Wymiary 65 x 330. Media - prad, woda, gaz w drodze. Dojazd asfaltowy.

Na działce znajduje się pozostałość dawnego siedliska.

Jest obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego - działka w pasie 80m od drogi pod zabudowę siedliskową, reszta rolna.

Malownicza okolica, ciekawa lokalizacja - do PKP w Bożej Woli ok 2,5 km, do PKP Witanów ok 3 km.

Polecam !

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 960000 PLN; Powierzchnia działki: 21450; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 44.76 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 65; Długość działki (mb.): 330; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Droga dojazdowa: Asfaltowa; Ogrodzenie: Brak;

MEDIA:
Ujęcie wody: Miejska w drodze; Prąd: W drodze;

WARUNKI ZABUDOWY:
Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-06
  • ID ogłoszenia: K36988620
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Bronisławów, cena: od 816 000 do 1 104 000 zł, powierzchnia: od 18233 do 24668 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 881 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika