• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szufnarowa
  • Pisz +20 km
  • Beleń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kolonowskie

(1)
  • Mieszkanie 104,4 m2 Okazja
    1 / 16
    Mieszkanie 104,4 m2 Okazja

    Kolonowskie

    • 180 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry. 4 pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba Budynek wielorodzinny W budynku znajduje się wspólne poddasze, własna piwnica(nie zaadoptowana więc do remontu)...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Osiek

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • STANISZCZE WIELKIE/Duży dom blisko lasu!

    Staniszcze Wielkie

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu bardzo blisko lasu?W cichym i urokliwym miejscu?Z dogodnym i szybkim dojazdem do większych miejscowości?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Staniszcz...

  • ZAWADZKIE/WIELOFUNKCYJNY LOKAL BLISKO CENTRUM!

    Zawadzkie

    • 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wielofunkcyjny, parterowy lokal handlowo-usługowy, położony w miejscowości Zawadzkie!MOŻLIWE JEST WYNAJĘCIE LOKALU.Zlokalizowany blisko Centrum!Lokal ma powierzchnię ok...

  • KRASIEJÓW/OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY POW. 690 M2

    Krasiejów

    • 1 600 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 2 319 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość komercyjna w Krasiejowie – tylko 2 min od centrum Ozimka!Szukasz miejsca z dużym potencjałem pod działalność gospodarczą?Ta oferta to doskonała propozycja dla inwestor...

  • 1 / 2
    KRASIEJÓW/Działka rolno-leśna 1,15ha

    Krasiejów

    • 90 000 zł cena
    • 11 550 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-leśna zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,155 haWymiary: 98m x 123,5 mKształt: prostokątDojazd:– droga polnaSkład:- łąki trw...

  • 1 / 4
    KRASIEJÓW DZIAŁKA BUDOWLANA 10a Gotowa do zabudowy

    Krasiejów

    • 140 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to idealne rozwiązanie! Na sprzedaż kształtna dz...

  • 1 / 3
    Krasiejów, działka budowlana 32ar

    Krasiejów

    • 110 000 zł cena
    • 3 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3220 m2, położona w przepięknej i spokojnej okolicy Krasiejowa. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, stadnina ko...

  • 1 / 3
    KRASIEJÓW/Działka budowlana 31,70 a!

    Krasiejów

    • 143 000 zł cena
    • 3 170 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie?Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona w miejscowości...