• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strzyboga
  • Bereżnica Wyżna
  • Leżajsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Tarnobrzeg

(4)
  • Mieszkanie tarnobrzeg, Zwierzyniecka
    1 / 13
    Mieszkanie tarnobrzeg, Zwierzyniecka

    Tarnobrzeg

    • 309 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Niższa cena! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu. To idealna propoz...

  • Kawalerka 22m² + duży balkon – Tarnobrzeg
    1 / 9
    Kawalerka 22m² + duży balkon – Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 155 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka 22 m² z dużym balkonem – Tarnobrzeg ul. Kwiatkowskiego – gotowa do sprzedaży Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22 m² położona na 4 piętrze w bloku przy ul. Kwiatkowski...

  • Sprzedam meszkanie wlasnosciowe 34.20 m
    1 / 6
    Sprzedam meszkanie wlasnosciowe 34.20 m

    Tarnobrzeg

    • 225 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie wlasnosciowe 34.20 m. Pokój, widna kuchnia,łazienka, przedpokój, duzy balkon. Mieszkanie na 2 piętrze. Blok z cegły. Mieszkanie dostępne od zaraz.

  • Sprzedam kawalerkę w Tarnobrzegu

    Tarnobrzeg

    • 195 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje. Okna nowe plastikowe, drzwi wymienione. Położone nowe płytki, podłoga cyklinowana. W kuchnie meble na wymiar, um...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 1 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości