• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Tarnobrzeg

(14)
  • mieszkanie na Starym Mieście, klimatyzacja

    Tarnobrzeg

    • 1 300 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na Starym Mieście, ul. Szeroka, koło Pl. B. Głowackiego, 70,5m, 3 pokoje, umeblowane, sprzęty m.in. lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja. Ods...

  • mieszkanie na Starym Mieście, klimatyzacja

    Tarnobrzeg

    • 1 300 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Tarnobrzeg

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 48,2 m2 w Tarnobrzegu na osiedlu Serbinow/Centrum - bardzo ładna i atrakcyjna lokalizacja.Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny [tel]

  • Mieszkanie 48m2 Dekutowskiego

    Tarnobrzeg

    • 245 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 48m2 na ulicy Dekutowskiego . Do każdego pokoju, łazienki , toalety i kuchni są oddzielone wejścia . Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze...

  • Mieszkanie Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 273 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 49,96 m, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie cechuje się funkcjonalnym układem pomie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnobrzeg

    • 359 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam mieszkanie Matejki

    Tarnobrzeg

    • 290 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Sprzedam bardzo ładne mieszkanie w Tarnobrzegu na Serbinowie przy ulicy Matejki. Bardzo dobra lokalizacja, to jeden z największych atutów oferowanego mieszkania. Pr...

  • Mieszkanie ul. Skalna Góra- 3 pokoje- 57m2- duży balkon

    Tarnobrzeg

    • 219 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 57m2 na ulicy Skalna Góra. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, osobnego WC, koryta...

  • Mieszkanie ul. Konstytucji 3 Maja- 62m2- 3 pokoje- balkon

    Tarnobrzeg

    • 229 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Konstytucji 3 Maja o powierzchni 62m2. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, osobnego WC, korytarza i balko...

  • Mieszkanie 60,22m2 po remoncie – 1 piętro Serbinów – bez prowizji...

    Tarnobrzeg

    • 319 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie po remoncie położone na 1 piętrze przy ul. M. Dąbrowskiej 16 w Tarnobrzegu. Niesłychanym atutem oferowanej nieruchomości...

  • Sprzedam mieszkanie 63,5 m2 z windą Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 357 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam piękne dwustronne, 63,5 m2 mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego w Tarnobrzegu. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w bloku z windą i posiada widok na zamek i park Dzikowski....

  • 3-pokojowe mieszkanie Tarnobrzeg Serbinów

    Tarnobrzeg

    • 220 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe w Tarnobrzegu przy ul. Orzeszkowej 4. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 49 m2. 3 pokoje, osobna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 62 m

    Połaniec

    • 275 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 62 m w Połańcu przy ulicy Gen. Zajączka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Lokal składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienk...

  • Mieszkanie 3-pok. | ul.Maciejowskiego

    Sandomierz

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe, przytulne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,60m2 przy ulicy Maciejowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Lokalizacja Miejsce atrakcyjne pod...

  • Sprzedam mieszkanie 57.5m

    Stalowa Wola

    • 275 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Popiełuszki 17a, znajduje się na 4 piętrze. Z dużego balkonu widok na park miejski. Okolica spokojna i klimatyczna , zapraszam do kontaktu.

  • Mieszkanie szukam

    Stalowa Wola

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukam mieszkania do wynajęcia 3 pokoje. Mogą być małe ale 3. Chciałabym się zmieścić w 1200 zł+media.

  • 1 / 3
    Mieszkanie

    Połaniec

    • 330 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja dwie piwnice

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sandomierz

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu
    Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu

    Połaniec

    • 445 095 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu
    Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 485 824 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy apartament na poddaszu
    Komfortowy apartament na poddaszu

    Połaniec

    • 401 408 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 360 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Mieszkanie w Połancu

    Połaniec

    • 315 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Połańcu ul. K.Jadwigi 10.Powierzchnia 58.40 m2. III piętro. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja odzielnie. Mieszkanie , słoneczne i ciepłe . Czynsz ok 65...

  • Mieszkanie Sandomierz, Energetyczna
    1 / 11
    Mieszkanie Sandomierz, Energetyczna

    Sandomierz

    • 780 092 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRESTIŻ I DESIGN: Apartament 67 m w Vitis Park Lokalizacja: Sandomierz, ul. Energetyczna 2 (Inwestycja Vitis Park) Powierzchnia: 67 m Piętro: 1 z 4 Rok budowy: 2024Ogrzewanie: Wła...

  • Sprzedam mieszkanie w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 365 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon typu loggia. Mieszkanie jest do remontu.

  • Słoneczne trzypokojowe mieszkanie
    1 / 7
    Słoneczne trzypokojowe mieszkanie

    Zawichost

    • 290 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe jasne, słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią. Duży przedpokój. Łazienka i ubikacja osobno. Duży balkon. Mieszkanie położone w centrum miasta w pobliżu skle...

  • Mieszkanie Połaniec ul. Tadeusza Kościuszki

    Połaniec » ul. Kościuszki

    • 328 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Połaniec | 55,5 m² | Parter Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na parterze. To idealna propozycja dla rodzin z...