• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Kocanowo

(1)
  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w mieszkaniu

    Kocanowo

    • 24 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda 1/8 części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 1, położonego w Kocanowie, stanowiące...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Poznań Łazarz

    Poznań

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 kawalerek vis a vis Parku Wilsona. Powierzchnia całości to 37,75 m2, położone na wysokim parterze w gruntownie rewitalizowanej k...

  • Zwierzolubna kawalerka na wynajem w centrum Poznania

    Poznań

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu przestronna, jasna kawalerka w centrum Poznania, przy ulicy Czartoria. To wyjątkowe mieszkanie oferuje przestronność, mnóstwo naturalnego światła oraz spokój, co spr...

  • KAWALERKA KLESZCZEWO
    1 / 5
    KAWALERKA KLESZCZEWO

    Kleszczewo

    • 241 866 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PRZESTRONNA KAWALERKA W CENTRUM POZNANIA - UL MOSTOWA - PO REMO...

    Poznań

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    PRZESTRONNA KAWALERKA W CENTRUM POZNANIA - UL MOSTOWA - PO REMONCIE - KLIMATYZACJA ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER​​​​​​- [url] FILM - [url]...

  • Do wynajęcia Pokój 1 osobowy, 15 m2, Poznań Rataje, os. Rzeczypos...

    Poznań

    • 1 100 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia Pokój 1 osobowy, 15 m2, Poznań Rataje, os. Rzeczypospolitej 45. Szukamy lokatorki, ponieważ dwie pozostałe osoby, które tam obecnie mieszkają to również dziewczyny....

  • Do wynajęcia mała przytulna kawalerka w absolutnie TOPOWEJ LOKALI...

    Poznań

    • 1 650 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia mała przytulna kawalerka w absolutnie TOPOWEJ LOKALIZACJI. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Poznań CENTRUM ul. Za Groblą w bliskiej odległości od Politechniki,...

  • Mieszkanie na sprzedaż obok Ronda Śródka

    Poznań

    • 519 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy idealne mieszkanie dla Ciebie: Doskonała lokalizacja Poznaniu – Rondo Śródka NOWE STANDARDOWE REKLAMY: oprócz dodatkowych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WI...

  • Nowoczesna kawalerka budynku w Centrum Poznania /Jeżyce. Ścisłe C...

    Poznań

    • 2 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Nowoczesna kawalerka budynku w Centrum Poznania /Jeżyce. Ścisłe Centrum miasta, idealne połączenie komunikacją miejską oraz samochodem. 2 minuty do Ronda Kaponiera. NOWE formy R...

  • Mieszkanie Jankowo Dolne
    1 / 7
    Mieszkanie Jankowo Dolne

    Jankowo Dolne

    • 113 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 5539|Poznań, Starołęka Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo | Poznań Starołęka - Czapury - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - Mieszkanie jest wynajęte - możliwość cesji umowy najmu. NOWE formy REKL...

  • 5538|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

• 5543|Poznań, Stare Miasto Mieszkanie na wynajem

    Poznań

    • 2 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia stylowa kawalerka - 26 m2 w Poznaniu, ul. Św. Wojciech - Centrum| Kamienica po rewitalizacji| Blisko przystanków MPK Wolne od 01.09.2024 r. NOWE STANDARDY REKLAMY:...

  • Mieszkanie na wynajem, Czerwonak

    Czerwonak

    • 1 490 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KAWALERKA NA WYNAJEM W PEŁNI WYPOSAŻONA | CZERWONAK - UL. SŁONECZNA | ŚWIEŻO PO REMONCIE | Wolne od 01.10.2024r. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE WIRTUALNY SPAC...

  • Mieszkanie Poznań Stare Miasto, Stare Miasto ul. Wenecjańska

    Poznań » Stare Miasto » ul. Wenecjańska

    • 529 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA SPRZEDAJĄCY! Zapraszam na prezentację kawalerki w samym sercu Poznania, przy ulicy Wenecjańskiej 8. Budynek z 2015 roku p...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Nowe Miasto

    Poznań

    • 235 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 13 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    KSIĘGA WIECZYSTA | PEŁNA WŁASNOŚĆ | Kawalerka umeblowana, wyposażona | Poznań - GOTOWIEC INWESTYCYJNY ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER - [url]...

  • Mieszkanie Poznań Nowe Miasto, Malta ul. Polanka

    Poznań » Nowe Miasto » ul. Polanka

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Zapraszam na prezentację przestronnej, zadbanej kawalerki w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko centrum mia...

  • Janowiec Wielkopolski
    Janowiec Wielkopolski

    Janowiec Wielkopolski

    • 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mam do wynajęcia mieszkanie 32m2:pokój,kuchnia,łazienka-na poddaszu w centrum Janowca Wielkopolskiego.

  • Mieszkanie Poznań Centrum ul. Kwiatowa

    Poznań » ul. Kwiatowa

    • 1 300 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Mieszkanie wolne od 1.11, można oglądać wcześniej. Piękna kawalerka w samym centrum miasta, tuż obok Stare...

  • Meldunek Mieszkanie 33 m² Wysoki standart
    Meldunek Mieszkanie 33 m² Wysoki standart

    Poznań

    • 2 350 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Od połowy marca. Meldunek Mieszkanie 33 m² | Wysoki standard | Wilda | ul. Chłapowskiego 26 | od 20 marca Na wynajem komfortowe, świeżo remontowane mieszkanie o powierzchni 33 m²...

  • KAWALERKA 20m2 Piekary Residence, Stary Browar *KW
    1 / 10
    KAWALERKA 20m2 Piekary Residence, Stary Browar *KW

    Poznań

    • 435 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 20 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka w rewitalizowanej kamienicy z windą w super lokalizacji blisko Starego Browaru Kawalerka 20.5m² z założoną księgą wieczystą (pełna własność) Jest to mieszkaniówka - możn...

  • Nowa kawalerka z balkonem
    1 / 15
    Nowa kawalerka z balkonem

    Czapury

    • 269 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mam na sprzedaż kawalerke 22 metry plus balkon 5 metrow w stanie deweloperskim na 1 piętrze w bloku(16b) 3 piętrowym w Czapurach na osiedlu poznańskim 700 metro od Poznania...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto, Wiejska
    1 / 11
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto, Wiejska

    Poznań

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem, położonego w Poznaniu, przy ul. Wiejskiej. Przedmiotem najmu jest powierzchnia 36 m2, na którą składają się: -pokój -...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Śródka, Św. Jacka
    1 / 13
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Śródka, Św. Jacka

    Poznań

    • 1 950 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m², położona w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania - na Śródce, przy ul. Św. Jacka. To idealna propozy...

  • Lokal mieszkalny do wynajęcia w Trzemesznie
    Lokal mieszkalny do wynajęcia w Trzemesznie

    Trzemeszno

    • 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w kamienicy. Lokal posiada pokój kuchnie i łazienkę w Trzemesznie.

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Trzemeszno

    • 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny typu kawalerka z aneksem kuchennym łazienką w kamienicy Trzemeszno

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Trzemeszno

    • 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Trzemesznie. Lokal znajduje się w kamienicy pokój kuchnia łazienka ogrzewanie piecowe

  • Kawalerka w Centrum miasta | Własna aranżacja|
    1 / 15
    Kawalerka w Centrum miasta | Własna aranżacja|

    Poznań

    • 279 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie 26,3 m² - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego Rynku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m² zlokalizowane w samym centrum Poznania, prz...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Błażeja
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Błażeja

    Poznań

    • 1 950 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka ok. 28 m² z dużym balkonem 12 m2, Naramowice, ul. Błażeja - po kapitalnym remoncie! Do wynajęcia jasna i nowoczesna kawalerka, położona na czwartym piętrze...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Św. Szczepana
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Św. Szczepana

    Poznań

    • 334 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Słoneczne i przytulne mieszkanie na poznańskim Dębcu Szukasz miejsca, które od progu wita Cię dobrą energią i naturalnym światłem? A może planujesz be...

  • Piwnica, komórka lokatorska na wynajem-Katowicka 93B, Poznań
    Piwnica, komórka lokatorska na wynajem-Katowicka 93B, Poznań

    Poznań

    • 250 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Posiadam na wynajem komórkę lokatorską o powierzchni 2,00 m2, znajdującą się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 93B na poziomie „-1”. Obiekt strzeżony przez ochronę. Cena najmu...