• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Głuszyn

(1)
  • Dom Głuszyn gm. Krasnopol,
    Dom Głuszyn gm. Krasnopol,

    Głuszyn

    • 475 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 2 013 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom nad jeziorem Gremz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Giby

    • 100 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam , sprzedam działkę budowlaną usługową w turystycznej miejscowości Giby. Działka jest położona w samym centrum wsi. Blisko dwa sklepy spożywcze , po drugiej stronie ulicy zna...

  • Wydzierżawię ziemie rolną i pastwiska

    Sejny

    • 3 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Wydzierżawie ok. 7 hektarów użytków rolnych. 1 hektar zaorany pod zboże, reszta łąki i pastwiska. Klasa ziemi IV – Gryszkańce, okolice Sejn

  • Działka we wsi Giby
    Działka we wsi Giby

    Giby

    • 35 zł cena
    • 4 370 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA położona we wsi letniskowej Giby, idealna na siedlisko. Obok znajduje się druga działka, również na sprzedaż o podobnej powierzchni widoczna na zdjęciu z mapą. Ł...

  • Domek letniskowy nad brzegiem jeziora Gaładuś
    1 / 8
    Domek letniskowy nad brzegiem jeziora Gaładuś

    Sejny

    • 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Zapraszamy od maja na wypoczynek do Żegar, nad jezioro Gaładuś, 5km. od Sejn, w woj. podlaskim,terenie słynącym z Zielonych Płuc Polski. Miejscowość położona jest blisko granicy po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sejny

    • 225 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klejwy

    • 380 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • zamiana sprzedarz

    Degucie

    • 170 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    mieszkanie wlasnosciowe bezczynszowe niezalezne wejscie i wjazd wlasne co wszystkie media szkola przedszkole autobus gminny dojazd do miejscowosci asfalt mieszkanie po remoncie cal...

  • Dom Sejny,
    1 / 14
    Dom Sejny,

    Sejny

    • 699 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogrodem i garażem w Sejnach. Szukasz solidnego i przestronnego domu w cichej okolicy? Ta nieruchomość łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację! Pow...

  • Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego

    Sejny

    • 430 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,8 m², położone w zadbanym bloku przy ul. Wojska Polskiego w Sejnach. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 5,2 m². Mieszkanie...

  • Dom Sejny,
    1 / 14
    Dom Sejny,

    Sejny

    • 179 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom bliźni...

  • Dom Buda Ruska gm. Krasnopol,
    Dom Buda Ruska gm. Krasnopol,

    Buda Ruska

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.DREWNIANY DOM PREMIUM...

  • Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,
    Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,

    Stabieńszczyzna

    • 15 000 zł cena
    • 613 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Stabieńszczyzna, idealne do dalszych upraw oraz prowadzenia działalności rolniczej. Grunty o zróżnicowanych klasach (R III-VI, Ł,...

  • Dom Giby,
    Dom Giby,

    Giby

    • 1 649 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronn...

  • Hotel/Dom Seniora z prywatną plażą w Gibach!
    Hotel/Dom Seniora z prywatną plażą w Gibach!

    Giby

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 491 m2 powierzchnia
    • 1 004 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Ośrodek Spokojnej Starości z prywatną plażą w malowniczych Gibach Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w stanie surowym otwartym, z...