• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gałków Duży

(2)
  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal o powierzchni 45m2 pod działalność usługową lub handlową. Może być na sklep, hurtownię, rehabilitację, gabinet kosmetyczny lokal branży medycznej lub farmaceutyczne...

  • lokal do wynajęcia
    1 / 8
    lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m2, położony w samym sercu Gałkowa Dużego (gmina Koluszki) przy głównym skrzyżowaniu ulicy Dzieci Polskich i Głów...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG

    Andrespol

    • 1 zł cena
    • 4 620 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG podstawowe przeznaczenie dla działalności gospodarczej związanej z wytwórczością ,magazynami,składami. Powierzchnia działki 4...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 1 490 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **
    1 / 20
    ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **

    Bukowiec

    • 1 400 360 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 6 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 2 000 000 zł cena
    • 38 714 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy w Eufeminowie

    Eufeminów

    • 169 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka położona w Eufeminowie gm. Brzeziny, o powierzchni 1055m2 w kształcie prostokąta. Wymiary działki ok 22x47m Media: prąd w ulicy- podpisana jest u...

  • Działki budowlane w pobliżu Łodzi przy lesie RÓŻNE wielkości
    1 / 4
    Działki budowlane w pobliżu Łodzi przy lesie RÓŻNE wielkości

    Łaznowska Wola

    • 125 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie zapraszam do kupna działek budowlanych położonych 17 km od Łodzi, w malowniczym miejscu blisko lasu grzybowo - jagodowym w miejscowości Łaznowska Wola. Do zaoferowania m...

  • OKAZYJNIE sprzedam bezpośrednio działki budowlane koło Łodzi
    1 / 2
    OKAZYJNIE sprzedam bezpośrednio działki budowlane koło Łodzi

    Łaznowska Wola

    • 127 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam po okazyjnej cenie bezpośrednio działki budowlane położone niecałe 20 km. od Łodzi w bardzo malowniczym miejscu blisko las grzybowy i jagodowy. Cena 127 zł. dotyczy jedneg...

  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana
    1 / 10
    Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana

    Lipiny

    • 200 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość niezabudowana. Łączna powierzchnia: 1,38 ha Nieruchomość rolna, część działki przyległa do drogi publicznej z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku domu jednorodzinn...

  • wynajmę restaurację i hotel
    1 / 16
    wynajmę restaurację i hotel

    Bukowiec

    • 12 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu obiektu hotelowego i gastronomicznego, idealnego zarówno dla osób poszukujących pomysłu na biznes o wielu możliwościach, jak i d...

  • Działka na sprzedaż, Bukowiec
    1 / 5
    Działka na sprzedaż, Bukowiec

    Bukowiec

    • 430 950 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz żeby zamieszkać w wyjątkowej okolicy ? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana objęta MPZP - idealna pod zabudowę jednorodzinna. Działka o powierzchni 2873 m2 położona w m...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • działka budowlana w Bukowcu
    1 / 13
    działka budowlana w Bukowcu

    Bukowiec

    • 720 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlana w Bukowcu ul.Gorna Gmina Brojce, urocza, spokojna okolica, dojazd asfalt, wszystkie media, dobry dojazd do Lodzi, nowe domy jednorodzinne w sąsiedztwie

  • Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska

    Kraszew

    • 399 000 zł cena
    • 1 479 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy sa...

  • Sprzedam/zamienię dom pod Łodzią
    1 / 7
    Sprzedam/zamienię dom pod Łodzią

    Rokiciny

    • 820 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszka...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 8 działek położonych w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Część położona przy samej drodze (asfalt), a druga część w 2 linii z...

  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 6000 m2 z możliwością zabudowy położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko stacja kolejowa Nowe Chrusty oraz bezpośredni dojazd do Koluszek- tylko 10 minut. Szeroko...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 4 działki położone w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia każdej działki 1300 m2. W pobliżu wiele nowych domów. Ty...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki o powierzchni od 1500m2 do 2200m2 (kształty działek regularne) położone w pięknej zielonej okolicy w otulinie lasu. Działki doskonale nadają się pod zabudo...

  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Nowe

    Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...