• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Żeleźnikowa Wielka

(1)
  • 1 / 3
    Widokowa działka w Żeleźnikowej Wielkiej | ok. 2 km od Nawojowej

    Żeleźnikowa Wielka

    • 75 000 zł cena
    • 9 663 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną o powierzchni ok. 97 ar w miejscowości Żeleźnikowa Wielka, gmina Nawojowa. Teren lekko nachylony, w kształcie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Kamionka Mała

    Kamionka Mała

    • 220 950 zł cena
    • 2 946 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedania: Działkę w pełni budowlaną z dostępem do mediów. Lokalizacja: wieś Kamionka Mała w gminie Kamionka Wielka , przedmieścia Nowego Sącza Ogłoszenie be...

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 166 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 20 ar, Barcice Górne, z dojściem do strumyka i lasu Przeznaczenie w MPZP : - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, - budownictwo zagrodo...

  • 1 / 4
    dzialka (dzialki budowlane)

    Kunów

    • 358 000 zł cena
    • 2 387 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    sprzedam dzialke budowlana o wielkosci 2387 m2 w miejscowosci KUNOW , woj. malopolskie, powiat Nowy Sacz, Gmina Chelmiec. Dzialka znajduje sie w exponowanym miejscu - widok na göry...

  • DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA 52 A MYSTKÓW WOLA NIŻNA
    DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA 52 A MYSTKÓW WOLA NIŻNA

    Mystków

    • 82 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działa rolno- leśna o powierzchni 52 ary , pięknie położona koło rzeczki , spokojna i cicha okolica ., na domek holenderski .

  • Dzialka rolno widokowa
    1 / 3
    Dzialka rolno widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno- widokową o pow .45 arów położoną w Barcicach z pięknymi widokami

  • DZIAŁKA PRZYSIETNICA 73 ARY
    1 / 4
    DZIAŁKA PRZYSIETNICA 73 ARY

    Przysietnica

    • 559 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 73 ary położona w Przysietnicy ( gmina Stary Sącz ) 30 ar – teren zabudowy zagrodowej (MN/RM) 43 ar -ter3n rolny...

  • Działka Popowice

    Popowice

    • 573 500 zł cena
    • 3 149 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz miejsca pod budowę domu jednorodzinnego, domków rekreacyjnych, a może jesteś deweloperem i planujesz kolejne inwestycje? Sprawdź działkę, którą mamy w ofercie w gminie St...

  • 122D Łazy Biegonickie gmina Stary Sącz, działka budowlana, p
    1 / 5
    122D Łazy Biegonickie gmina Stary Sącz, działka budowlana, p

    Łazy Biegonickie

    • 306 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    122D Łazy Biegonickie gmina Stary Sącz, działka budowlana, pow. 17,04 ar. Cena: 306 000 zł Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 17,04 ar zlokalizowana w miejscowo...

  • Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !
    1 / 7
    Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !

    Chochorowice

    • 2 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1 ha | CHOCHOROWICE, gm. Podegrodzie Wyjątkowa oferta dla inwestorów i firm poszukujących dużej, w pełni dostępnej działki usługowo-produkcyjnej w...

  • Działka 10 arów Stary Sącz/Myślec
    1 / 11
    Działka 10 arów Stary Sącz/Myślec

    Myślec

    • 149 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zależy Ci na zieleni, pięknych widokach, nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo dobrym dostępnie komunikacyjnym? Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomoś...

  • Działka Rytro 14200 m2 w otoczeniu lasu i blisko centrum
    Działka Rytro 14200 m2 w otoczeniu lasu i blisko centrum

    Rytro

    • 369 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Sucha Struga o powierzchni 1.4200 ha - w tym 0,77 ha grunty rolne, 0,65 ha las. Cicha i spokojna okolica, pola i las. Działka widokowa. Działka...

  • Działka budowlana Mystków gm. Kamionka Wielka
    1 / 7
    Działka budowlana Mystków gm. Kamionka Wielka

    Mystków

    • 120 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,5ar położona w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka)- zlokalizowana ok. 2km od kościoła w Mystkowie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowani...

  • Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie
    1 / 14
    Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie

    Stadła

    • 365 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży: Działkę rolno - budowlaną o pow. 70 arów. Formalnie nieruchomość składa się z dwóch działek wpisanych do jednej księgi wieczystej o łączej pow. 70 arów....

  • Działki budowlane - Biczyce Dolne
    1 / 5
    Działki budowlane - Biczyce Dolne

    Biczyce Dolne

    • 220 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Przedmiotem sprzedaży są piękne, widokowe działki budowlane położone w miejscowości Biczyce Dolne, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo ma...

  • Działka budowlana Niskowa gm. Chełmiec
    1 / 5
    Działka budowlana Niskowa gm. Chełmiec

    Niskowa

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano- rolna o pow. 30ar położona w Niskowej gm. Chełmiec. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego cześć działki o pow. około 12 ar,...

  • Działka budowlana Chełmiec
    1 / 2
    Działka budowlana Chełmiec

    Chełmiec

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Wielogłowach- około 700m od drogi głównej Nowy Sącz- Kraków. Działka widokowa o wymiarach około 37m x 28m- dojazd do działk...

  • Działka budowlana Biczyce Dolne gm. Chełmiec
    1 / 5
    Działka budowlana Biczyce Dolne gm. Chełmiec

    Biczyce Dolne

    • 230 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. około 22ar położona w Biczycach Dolnych (granica Biczyc i Chełmca). Działka pochyła z wykonaną "półką " pod budowę domu jednorodzinnego- sz...

  • Działka rolna Popowice gm. Stary Sącz
    1 / 8
    Działka rolna Popowice gm. Stary Sącz

    Popowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna 1,5 ha z panoramą i lasem z trzech stron! Na sprzedaż przepiękna działka rolna o powierzchni 1,5 ha, położona w malowniczej miejscowości Popow...

  • Działka budowlana Chełmiec
    1 / 2
    Działka budowlana Chełmiec

    Chełmiec

    • 175 000 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7,62 ara, zlokalizowana w Chełmcu. Działka ma kształt zbliżony do trapezu, o wymiarach 39 metrów długości i szerokości od 12 do 27 met...

  • Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie
    1 / 5
    Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie

    Brzezna

    • 302 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 11ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego g...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 280 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10, 55ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 280 000 zł cena
    • 1 034 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10, 34ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 4
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 192 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,68ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania g...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 5
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 188 500 zł cena
    • 754 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,54ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania g...

  • Dzialka widokowa
    Dzialka widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno widokową położoną w Barcicach

  • Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro
    1 / 2
    Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro

    Rytro

    • 280 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej części miejscowości Rytra – Połom Wyżna. Działka numer 441. Teren usytuowany na wzniesieniu, z pięknym nasło...

  • Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie

    Brzezna

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego g...

  • Działka budowlana Obłazy Ryterskie  gm. Rytro
    1 / 15
    Działka budowlana Obłazy Ryterskie gm. Rytro

    Obłazy Ryterskie

    • 399 000 zł cena
    • 23 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj zamienisz hałas miasta na cisze gór, a codzienność na życie wśród lasów, przestrzeni i prawdziwej natury. Obłazy Ryterskie to wyjątkowo malownicza część miejscowości Rytro, p...

  • Działka budowlana Nowy Sącz os. Zawada
    Działka budowlana Nowy Sącz os. Zawada

    Nowy Sącz

    • 200 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 6ar, położona na os. Zawada w Nowym Sączu- rejon ul. Bolesława Prusa. Działka płaska w kształcie prostokąt o wymiarach ok. dł. 30m x szer....

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 499 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Barcice. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze głównej , co...