• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Ustjanowa Górna

(1)
  • Działka w otoczeniu łąk - Bieszczady, Ustjanowa G.

    Ustjanowa Górna

    • 65 000 zł cena
    • 3 084 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mamy do zaoferowania działkę rolną o powierzchni 31 arów (3084 m2) położoną w malowniczej miejscowości Ustjanowa Górna, tuż obok Ustrzyk Dolnych.Wymiary działki: ok. 109m x 28m - k...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kupię działkę budowlaną okolice Ustrzyk Dolnych

    Ustrzyki Dolne

    • 80 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupię działkę budowlaną w możliwością postawienia całorocznych domków rekreacyjnych w okolicy Ustrzyk Dolnych, z pięknym widokiem wśród drzew i krzewów. Maksymalnie do 20 km od...

  • ORELEC,GM.OLSZANICA,POW.LESKI,LAS 7000M2.

    Orelec

    • 105 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w obr. Orelec( Żuków), gmina Olszanica , powiat leski, województwo podkarpackie o powierzchni ok 7000 m2. Działkę stanowi na całej powierzchni...

  • Działka Solina

    Solina

    • 509 466 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solinie z WZ na pensjonat oraz dwa budynki rekreacji indywidualnej. Dojazd do działki uregulowany sądownie służebnością przez działkę numer 145. Bezpośredni...

  • Idealna działka pod zabudowę

    Stefkowa

    • 65 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w powiecie Leskim, Gmina Olszanica.Media w bliskiej odległości, co daje możliwość uzyskania warunków zabudowy.Grunt o powierzchni 34 ar, o wymia...

  • Działka w Bieszczadach

    Stefkowa

    • 135 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w powiecie Leskim , Gmina Olszanica.Grunt o powierzchni 1,5 ha, o wymiarach 660m x 37m. Dojazd do działki gwarantuje droga wojewó...

  • dzialka budowlana
    1 / 5
    dzialka budowlana

    Hoszów

    • 350 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    wspaniala dzialka budowlana z niezwyklym mikroklimatem o pow 4100 m2 do sprzedania ! Naturalnie usytuowana na lekkim wzniesieniu nie opodal drogi powiatowej pomiedzy Ustrzykami Dol...

  • Działka rolna Olszanica Wańkowa
    1 / 8
    Działka rolna Olszanica Wańkowa

    Olszanica

    • 300 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo położone działki o łącznej powierzchni 2,20 ha, zlokalizowane w miejscowości Wańkowa gm. Olszanica. Nieruchomość znajduje się w odległości...

  • 1,25 ha w Bieszczadach | zabudowana działka z dochodem
    1 / 4
    1,25 ha w Bieszczadach | zabudowana działka z dochodem

    Brzegi Dolne

    • 2 150 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż zabudowana działka inwestycyjna w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Bieszczadach. Teren o powierzchni ok. 1,25 ha, na którym znajdują się: – 2 domy mies...

  • Земельный участок в Лисковате, недалеко от Кроссиенки /
    1 / 4
    Земельный участок в Лисковате, недалеко от Кроссиенки /

    Ustrzyki Dolne

    • 1 500 000 zł cena
    • 122 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Земельный участок в Лисковате, недалеко от Кроссиенки / пограничный переход к Украине 11км / 12,29 га на продажу. Гора и земля под застройку, солнечный склон у дороги, ведущей в Пш...

  • Bieszczady Ustrzyki Dolne-grunt budowlany sprzedam
    1 / 5
    Bieszczady Ustrzyki Dolne-grunt budowlany sprzedam

    Ustrzyki Dolne

    • 190 000 zł cena
    • 6 130 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustrzyki Dolne (woj.podkarpackie) Stok gory “Maly Krol” o pow.61,3 ar Nr.Dzialki 227 Dzialka budowlana na gorze Maly Krol, granica jest rzeka Strwiaz z jednej strony, z drugiej s...

  • Bieszczady-Ustrzyki Dolne grunt budowlany do sprzedania
    1 / 6
    Bieszczady-Ustrzyki Dolne grunt budowlany do sprzedania

    Ustrzyki Dolne

    • 190 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Utrzyki Dolne (woj.podkarpackie) Stok gory “Maly Krol” o pow.69 arów Dzialka budowlana 69 arow na gorze Maly Krol, granica jest rzeka Strwiaz z jednej strony, z drugiej strony dr...

  • Bieszczady grunt budowlany w Ustrzykach Dolnych
    1 / 6
    Bieszczady grunt budowlany w Ustrzykach Dolnych

    Ustrzyki Dolne

    • 200 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka inwestycyjna Solina Bukowiec
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Solina Bukowiec

    Solina

    • 525 000 zł cena
    • 7 013 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano - inwestycyjna o powierzchni 70 arów (7000 m²) położona w miejscowości Bukowiec - w malowniczej okolicy niedaleko Jeziora Solińskiego, w ser...

  • Działka budowlana Solina Bóbrka
    1 / 6
    Działka budowlana Solina Bóbrka

    Solina

    • 350 000 zł cena
    • 5 327 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 53 arów położoną w malowniczej miejscowości Bóbrka, zaledwie kilka minut od Jeziora Solińskiego. To miejsce idealne dla os...

  • 1 / 4
    Działka Solina Zawóz

    Solina

    • 1 750 000 zł cena
    • 5 012 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Zawóz , w powiecie leskim , gmina Solina. Działka o powierzchni 50,12 ar daje wystarczająco du...

  • Działka budowlana Solina
    1 / 12
    Działka budowlana Solina

    Solina

    • 595 000 zł cena
    • 1 854 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż dwie wyjątkowe działki o powierzchni 18,5 ara każda , położone w samym sercu Soliny, jedynie 600 metrów od słynnej Zapory - miejsca, które od lat przyciąga...

  • Działka rolna Zadwórze gm. Ustrzyki Dolne
    1 / 10
    Działka rolna Zadwórze gm. Ustrzyki Dolne

    Zadwórze

    • 460 000 zł cena
    • 26 273 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 2,62 ha , o wymiarach około 51 m szerokości i 517 m długości , położoną w malowniczej miejscowości Zadwórze w gmin...

  • Działka budowlana Hoszów gm. Ustrzyki Dolne
    1 / 12
    Działka budowlana Hoszów gm. Ustrzyki Dolne

    Hoszów

    • 310 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana bez sąsiedztwa, położona wśród lasów - idealna dla osób ceniących absolutną prywatność. Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 48 arów...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA - 64 ary

    Solina

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele atrakcji dla...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA - 64 ary

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA - 64 ary

    Solina

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Olszanica
    1 / 7
    Działka budowlana Olszanica

    Olszanica

    • 145 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 23 arów, położona w malowniczej miejscowości Olszanica, w sercu Bieszczad. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budo...

  • Działka rolna Hoszowczyk gm. Ustrzyki Dolne
    Działka rolna Hoszowczyk gm. Ustrzyki Dolne

    Hoszowczyk

    • 199 000 zł cena
    • 2 215 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2215 m² położona w miejscowości Hoszowczyk, w gminie Ustrzyki Dolne. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, kameralnej okolicy, cenionej przez oso...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA - 64 ary

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA - 64 ary Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele a...