• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Szalowa

(2)
  • 1 / 3
    Szalowa, działka rolna 4,5 ha, 1114S/2024

    Szalowa

    • 250 000 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna o powierzchni 4,5 ha położona w miejscowości Szalowa. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenie o...

  • Działki budowlane w Szalowej, of. 1235
    1 / 6
    Działki budowlane w Szalowej, of. 1235

    Szalowa

    • 77 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są urokliwe działki budowlane niezabudowane oznaczone numerem ewidencyjnym od: 584/5 do 584/8 powierzchni od: 0,0954 ha (954 m.kw.) do: 0,1781 ha (1781 m.kw...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Wola Łużańska gm. Łużna
    1 / 10
    Działka budowlana Wola Łużańska gm. Łużna

    Wola Łużańska

    • 89 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPOKOJNA PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA U STÓP POGÓRZA CIĘŻKOWICKIEGO Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Wola Łużańska, w gminie Łużna, powiecie gorlickim,...

  • Nieruchomość niezabudowana - Stróżna

    Stróżna

    • 13 200 zł cena
    • 4 805 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 14.12.2023 roku Sygn. Akt GL1G/GU/1006/2023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skł...

  • Działka budowlano-rolna 41 a w Łużnej, pow. gorlicki 1190S/2026

    Łużna

    • 90 000 zł cena
    • 4 143 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 41,43 ara, położona w miejscowości Łużna. Działka o charakterze budowlano-rolnym, z czego część przeznaczona pod zabudowę mieszkanio...

  • Widokowa działka budowlana 12,79 ara – Bieśnik, gm. Łużna 1183S/2...

    Bieśnik

    • 75 000 zł cena
    • 1 279 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,79 ara (1279 m²), położona w miejscowości Bieśnik (powiat gorlicki). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość...

  • Widokowa działka budowlano-rolna 18,46 ara – Bieśnik, gm. Łużna,...

    Bieśnik

    • 99 000 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 18,46 ara (1846 m²), położona w miejscowości Bieśnik (powiat gorlicki). Nieruchomość charakteryzuje się mieszanym przeznaczeniem w miejscowym plan...

  • Działka budowlana 12,79 ara – Bieśnik, gm. Łużna 1185S/2026

    Bieśnik

    • 89 000 zł cena
    • 1 279 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka budowlana 16,67 ara w Bieśniku 1186S/2026

    Bieśnik

    • 110 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 16,67 ara (1667 m²), położona w Bieśniku (gm. Łużna, powiat gorlicki). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona...