• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Romanów

(1)
  • 1 / 3
    Działka Romanów ul. Wakacyjna

    Romanów » ul. Wakacyjna

    • 106 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o statusie letniskowej z możliwością zabudowy całorocznej. Złożono do planu ogólnego wniosek o przekształcenie działki w budowlaną z uwagi na sąsiedztwo domów jednorodzinny...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka przy lesie Tuszyn 1208

    Tuszyn

    • 87 900 zł cena
    • 1 208 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Tuszynie, przy ul. Ogrodzonka - w cichej części Tuszyna, przy lesie. Na dzialce znajduje się stary mały dom,raczej do rozbiórki, Działka wg obecnego planu jest j...

  • Działka w Tuszynie koło Łodzi
    1 / 7
    Działka w Tuszynie koło Łodzi

    Tuszyn

    • 250 000 zł cena
    • 9 990 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 9 990 m² przylega do ul. Żeromskiego w pasie której znajduje się wodociąg, kanalizacja i sieć energetyczna. Działka rolno-leśna z możliwością przekształcenia...

  • Domek z 2/ h ziemi
    Domek z 2/ h ziemi

    Dalków

    • 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam 2 h.ziemi na gruncie stoi dom drewniany i budynki gospodarcze /do remontu/ jest swiatlo woda w budynku / dzialka waska a dluga calosc 2.18h. .........pozdrawiam

  • Siedlisko 2.13 h ziemi
    Siedlisko 2.13 h ziemi

    Dalków

    • 450 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam siedlisko w dalkowie z budynkiem mieszkalnym /drewniany pokryty eternitem oraz budynki gospodarczy /calosc do remontu/ dzialka waska a dluga ponad 2 km. .jest swiatl...

  • Działka na sprzedaż, Bukowiec
    1 / 5
    Działka na sprzedaż, Bukowiec

    Bukowiec

    • 430 950 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz żeby zamieszkać w wyjątkowej okolicy ? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana objęta MPZP - idealna pod zabudowę jednorodzinna. Działka o powierzchni 2873 m2 położona w m...

  • Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica
    1 / 8
    Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica

    Modlica

    • 250 000 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną 4km od węzła Rzgów trasy S8 / A1 w miejscowości Modlica. W cichej i spokojnej okolicy, nieopodal Rezerwatu Molenda i słynnych lasów tuszyńskich....

  • działka budowlana w Bukowcu
    1 / 13
    działka budowlana w Bukowcu

    Bukowiec

    • 720 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlana w Bukowcu ul.Gorna Gmina Brojce, urocza, spokojna okolica, dojazd asfalt, wszystkie media, dobry dojazd do Lodzi, nowe domy jednorodzinne w sąsiedztwie

  • Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska

    Kraszew

    • 399 000 zł cena
    • 1 479 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy sa...

  • Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną
    1 / 9
    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną

    Bądzyń

    • 180 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną w miejscowości Tuszyn- Bądzyn, potwierdzone warunki zabudowy mieszkalnej. Działka narożna, doświetlona przez słońce, plus cień od drzew. Prą...

  • Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka budowlana położona w Starowej Górze w gminie Rzgów. Działka inwestycyjna w prostokącie o wymiarach 68 m na 45 m. Dojazd drogą krajową 91 w kierunku Tuszyn. Me...

  • Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• 1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 685 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • Teren z halami po kurnikach
    1 / 8
    Teren z halami po kurnikach

    Rzgów

    • 1 999 000 zł cena
    • 9 055 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji okolice Rzgowa, blisko trasy szybkiego ruchu S-8, drogi Krajowej 91 ( Trasy Katowickiej) . Świetny szybki dojazd do Rzgowa, Łodzi, Piotrkowa...

  • Rzgów Plan Zagospodarowania Przestrzennego AUP
    Rzgów Plan Zagospodarowania Przestrzennego AUP

    Rzgów

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 247 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka pod Magazyn, Produkcję - Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Świetna Oferta dla inwestora, dewelopera. Doskonała lokalizacja i cena. Działka w Rzgowie, blisko Łodzi z dos...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Wardzyn

    • 225 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1059 m² – Wardzyn, gm. Brójce | asfalt, media, blisko Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1063 m² położona w miejscowości Wardzyn (gmina Brójce), w...