• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Posada

(1)
  • POSADA - sprzedam działkę budowlaną
    POSADA - sprzedam działkę budowlaną

    Posada

    • 424 000 zł cena
    • 3 389 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na Posadzie. Nr 320/4, 33,89ar 12.500zł/ar. Wszystkie media w przylegającej ulicy Chełmońskiego. Duża działka w dobrej cenie. Kontakt: Piotr [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach o pow. 9 arów z warunkami zabudowy .Położona na terenie domków jednorodzinnych, media w drodze prąd woda,kanalizacja ściekowa. Cicha i spokoj...

  • Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ

    Kraśnica

    • 560 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 13 ar w bardzo dobrej lokalizacji przy samym osiedlu Chorzeń w Kraśnicy na ulicy Makowa /Liliowa . Działka znajduje się zaraz za składami...

  • Działka rolno-budowlana w Gosławicach
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana w Gosławicach

    Konin

    • 437 000 zł cena
    • 7 283 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy. Dużym atutem nieruchomości jest możliwość jej przekształcenia na działkę budowlaną. Dodatkowo pełen komfort zapewnia brak b...

  • Sprzedam działkę ROD w Koninie ul. Świętojańska

    Konin

    • 48 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD przy ul. Świętojańskiej w Koninie o powierzchni 300 m2. Na działce znajduje się murowana altana z tarasem o powierzchni 35m2 w środku kuchnia i pokój (z wypos...

  • Sprzedam zadbana działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną, zadbaną działkę w Koninie przy ul. Kleczewskiej ROD Relax, o powierzchni 304 m2. Działka bardzo ładnie usytuowana, dookoła cisza, świeże powietrze, spokój. Prąd,...

  • Sprzedam działkę budowlaną w GRÓJCU / Konin
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w GRÓJCU / Konin

    Konin

    • 185 900 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Grójec . Lokalizacja pozwala na szybki i dogodny dojazd do centrum Konina wyremontowaną ulicą Jana Pawła II . Pow...

  • Gniezno, obręb Mnichowo

    Konin

    • 450 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w Gnieźnie, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa o powierzchni 4749 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Grunt bardzo atrakcyjnie położony, spo...

  • Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu
    1 / 5
    Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu

    Konin

    • 396 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3600 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Działka znajduje się niedaleko...

  • Działka rekreacyjna ROD przy ul.Świętojańskiej
    1 / 9
    Działka rekreacyjna ROD przy ul.Świętojańskiej

    Konin

    • 24 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka rekreacyjna w ROD im. Zofii Urbanowskiej w Koninie przy ul. Świętojańskiej. Działka o powierzchni 300m2 ogrodzona z miejscem na bramę wjazdow...

  • Kraśnica - działka inwestycyjna na sprzedaż przy DK92
    1 / 14
    Kraśnica - działka inwestycyjna na sprzedaż przy DK92

    Kraśnica

    • 900 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,12 ha, usytuowaną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Kraśnica gm. Golina. Nieruchomość zlokaliz...

  • Działka budowlana 2088m2 Konin-Pawłówek
    1 / 2
    Działka budowlana 2088m2 Konin-Pawłówek

    Konin

    • 40 000 zł cena
    • 2 088 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2088 m2 w Koninie - Pawłówek Powierzchnia: 2088 m2 Wymiary: szerokość 8 m, długość 296 m Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Prze...

  • Działka budowlana w Rudzicy
    Działka budowlana w Rudzicy

    Konin

    • 255 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 23 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w bardzo dobrej lokalizacji działkę budowlaną 10,5 ar w miejscowości RUDZICA . Działka ma kształt bardziej przypominający kwadrat , wymiary nieruchomości to około 27,5 x...

  • Sprzedam Działkę ROD w Koninie
    1 / 14
    Sprzedam Działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 34 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD na ogródkach działkowych w Koninie przy ul. Świętojańskiej. Działka ma powierzchnię 300 m2 na której znajduje się murowany domek o powierzchni ok 25 M2. Domek...

  • Konin– Działka w okolicy jezior

    Konin

    • 195 000 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Koninie (dzielnica Łężyn)...

    Konin

    • 133 300 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż 4 działki budowlane na nowo powstającym osiedlu w Łężynie. Działki położone są w bardzo atrakcyjnej i malowniczej lokalizacji niedaleko jeziora. W drodze dopro...

  • 1 / 4
    Działka rekreacyjna ROD

    Konin

    • 28 200 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke rekreacyjna ROD mieszczaca sie przy ulicy Kleczewskiej na rodzinnych ogrodach działkowych Relax. Działka ma powierzchnie 376m2. Na działce znajduje sie altanka. W...

  • Sprzedam działke rekreacyjna ROD
    1 / 6
    Sprzedam działke rekreacyjna ROD

    Konin

    • 23 500 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Centrum Starego Konina
    Centrum Starego Konina

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 516 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 5,16 ar w centrum Starego Konina na ulicy Reformackiej. Działka jest ogrodzona siatką, na wjeździe brama stalowa i furtka. Woda, gaz, prąd w ulicy. Przyłącze kanal...

  • Zprzedaż działki budowlanej
    Zprzedaż działki budowlanej

    Konin

    • 285 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Międzylesiu na ul Czereśniowej

  • DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW
    1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW ul. Kamienna | lokal usługowy + 2 mieszkania | gotowa dokumentacja | możliwość współpracy Powierzchnia: 843m2 Na sprzedaż działka inwest...

  • sprzedam działke inwestycyjna w Koninie
    sprzedam działke inwestycyjna w Koninie

    Konin

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,86 ha zlokalizowana w Koninie, przy ul. Zakładowej. Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod ak...

  • Działka ROD
    1 / 5
    Działka ROD

    Konin

    • 10 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Na sprzedaż działka ROD. Na działce zostało zrobione nowe ogrodzenie, posadzone zostały rośliny oraz zasiany trawnik. Działka zadbana. Działka do własnej aranżacji. Nie dale...

  • działka ROD Świętojańska
    1 / 8
    działka ROD Świętojańska

    Konin

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD przy ulicy Świętojańskiej, działka nr 34 , blisko bramy głównej. Na działce znajduje się domek o powierzchni ok 35 m kw oraz garaż blaszny. W domku są dwa poko...

  • Działka Konin
    1 / 6
    Działka Konin

    Konin

    • 3 000 000 zł cena
    • 15 249 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,52 HA - KONIN (STARÓWKA) - MPZP - IDEALNA POD MAGAZYNY, LOGISTYKĘ LUB USŁUGI Cena: 3 000 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Sprzedam działkę ROD na ul. Świętojańskiej
    1 / 6
    Sprzedam działkę ROD na ul. Świętojańskiej

    Konin

    • 55 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Domek w środku jest w stanie surowym - znajdują się wydzielone -- pokój z aneksem kuchennym, mały pokój oraz pomieszczenie łazienki. Domek w całości pokryty płytą obornicką dachową...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy o powierzchni 2.5 ar ul. Solna. Stary Konin Altana murowana, prąd, woda.

  • Działka ROD pod lasem (zewnętrzna)
    1 / 12
    Działka ROD pod lasem (zewnętrzna)

    Konin

    • 56 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD przy ul. Świętojańskiej o pow. 348 m2 usytuowana w zewnętrznej linii działek tuż pod lasem. Na działce znajduje się murowana altana z pokojem, kuchnią i WC. Na zewnątr...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 8
    Sprzedam działkę ROD

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD „Hutnik” – Konin, ul. Staromorzysławska. Na sprzedaż zadbana działka ogrodowa o powierzchni ok. 470 m², położona na terenie ROD „Hutnik” w Koninie przy ul. Sta...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD
    1 / 6
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD

    Konin

    • 70 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działeczka ,,Relax nad jeziorem'' Domek letniskowy z kuchnią ,widok na jezioro, z pokojem z meblami szafki,lodówka,,szklarnia jakuzzi, WC duża piwnica, taras, Kame...

  • Działka Konin

    Konin

    • 153 000 zł cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę w Koninie (obręb Laskówiec) oznaczoną w MPZP etykietą MN ozna...