• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Żorami

(142)
  • Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego
    1 / 10
    Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Działka nr 746 – Zarzecze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1720 ha, położona w miejscowości Zarzecze, bezpośrednio przy asfa...

  • Działka budowlana Orzesze,
    1 / 12
    Działka budowlana Orzesze,

    Orzesze

    • 152 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a pra...

  • 1 / 4
    Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • 1 / 3
    Działka Pielgrzymowice

    Pielgrzymowice

    • 234 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o łącznej powierzchni 18 600 m² , położona w malowniczej miejscowości Pielgrzymowice , w gminie Gmina Pawłowice . Nieruchomoś...

  • Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze
    1 / 4
    Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze

    Orzesze

    • 219 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ostatnia prostokątna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w miejscowości Zgoń. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się...

  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Wodzisław Śląski

    • 450 000 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż inwestycyjna , działka znajduje się w Wodzisławiu śląskim o powierzchni 1245 m2, działka jest usytuowana na przeciw centrum handlowego Karuzela . nr. działki 2...

  • Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²
    1 / 8
    Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²

    Rudziczka

    • 418 750 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych o średniej powierzchni ok. 992 m² oraz 3 działek z przeznaczeniem na drogę o łącznej powierzchni 9 728 m². Całość przezna...

  • Działka budowlana Wodzisław Śląski
    1 / 14
    Działka budowlana Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 178 000 zł cena
    • 2 361 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną z terenami zielonymi w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Chrobrego - Radlin II o powierzchni 2361 m2. -bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice
    1 / 8
    Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik

    • 380 000 zł cena
    • 2 462 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2462 m² w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42,5m na 57m....

  • Duży teren z potencjałem dla inwestora
    1 / 16
    Duży teren z potencjałem dla inwestora

    Strumień

    • 1 490 000 zł cena
    • 57 527 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż grunty w Zabłociu gmina Strumień powiat Cieszyn, województwo śląskie. Powierzchnia działki: 5,75 ha (575,27a, 57527m2,) z czeg...

  • Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar
    1 / 10
    Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar

    Kobiór

    • 390 000 zł cena
    • 1 172 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie chcą mieć szybki dojazd do miasta. Działka po...

  • 1 / 4
    Działka Strumień

    Strumień

    • 145 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Strumień, 1227 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1227 m², położona w spokojnej części miejscowości Strumień....

  • Działka Strumień

    Strumień

    • 170 000 zł cena
    • 1 437 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż - Strumień, 1437 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1437 m², położona w spokojnej...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 141 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29....

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 145 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 111 000 zł cena
    • 809 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , pow...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 134 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana