• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wojcieszowem

(30)
  • 1 / 3
    Przetarg - działka zabudowana

    Wolbromek

    • 75 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 205/2026Starosty JaworskiegoZ dnia 14 kwietnia 2026 r.STAROSTA JAWORSKIDziałając na podstawie § 6 ust. 1 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z d...

  • Działka Gruszków

    Gruszków

    • 550 000 zł cena
    • 17 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna i urokliwa działka, niezabudowana położona w malowniczej miejscowości Gruszków, obręb Gruszków, gmina Mysłakowice. Działka znajduję się w otulinie Rudawskiego P...

  • 4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 8
    4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy

    Złotoryja

    • 93 000 zł cena
    • 1 152 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 4 działki, z wydanymi na nie warunkami zabudowy, co daje pełną możliwość wybudowania domu. Działki te znajdują się w miejscowoś...

  • Odstąpię działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Odstąpię działkę rekreacyjną

    Jelenia Góra

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię działkę rekreacyjną ROD Krokus Jelenia Góra Zabobrze Cena 10000 zł Tel [tel]

  • Działka budowlana Mysłakowice,
    1 / 3
    Działka budowlana Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1178 m², przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w malowniczych Mysłakowicach, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje...

  • Działka budowlana 22 ary, Myślinów
    1 / 11
    Działka budowlana 22 ary, Myślinów

    Myślinów

    • 210 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam przepiękną działkę na wymarzony dom. Największe atuty nieruchomości: Dzialka na wzniesieniu, w najwyższych partiach miejscowości. Nasłoneczniona, w s...

  • Działka rolka POMOCNE 2,55 ha
    1 / 14
    Działka rolka POMOCNE 2,55 ha

    Pomocne

    • 160 000 zł cena
    • 25 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WOW! 2,55 ha malowniczej działki koło domu – serce Parku Krajobrazowego Chełmy – 160 tys. zł z możliwością negocjacji! Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w miejscu, które zachwy...

  • Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!
    1 / 5
    Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!

    Janówek

    • 135 000 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do Janówka! Na sprzedaż pięknie usytuowane działki- ścisłe centrum miasteczka. Zalety: * dojazd drogą asfaltową * media (woda i prąd) w drodze * teren płaski o regu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Bystrzyca

    Bystrzyca

    • 185 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bystrzyca , przy ul. Wójcickiej , w powiecie oławskim.Numer działki: 763/5 Działka o powierzchni 0,0998 ha (998 m)...

  • Górska działka pod wymarzony dom!
    1 / 12
    Górska działka pod wymarzony dom!

    Łomnica

    • 120 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nier...

  • Działka rolna Pomocne gm. Męcinka,
    1 / 2
    Działka rolna Pomocne gm. Męcinka,

    Pomocne

    • 150 000 zł cena
    • 24 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    GRUNT ROLNY 24800 M2 POMOCNE  Lokalizacja: Pomocne gmina Męcinka ok Jawora Powierzchnia: 24800 m²  Kształt: prostokąt o wymiarach ok 336x73 Kluczowe informacje: Lokalizacja: Tere...

  • Działka komercyjna 3307 przy ul. Legnickiej w Złotoryi
    1 / 10
    Działka komercyjna 3307 przy ul. Legnickiej w Złotoryi

    Złotoryja

    • 495 000 zł cena
    • 3 307 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży niezabudowaną działkę komercyjną znajdującą się przy ulicy Legnickiej w Złotoryi. Powierzchnia działki wynosi 3.307 m2 (33,07 a...

  • Sprzedam działki rolno budowlane
    1 / 16
    Sprzedam działki rolno budowlane

    Stare Rochowice

    • 400 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2 działki rolno budowlane połączone ze sobą z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Z dostępem do drogi powiatowej i po dwóch stronach drogi gminnej oraz mediów. Działki sło...

  • Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a
    1 / 6
    Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a

    Łomnica

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243 m2...

  • Nieruchomość usługowa, można przekształcić na mieszkanie
    1 / 15
    Nieruchomość usługowa, można przekształcić na mieszkanie

    Złotoryja

    • 230 000 zł cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania doskonale zlokalizowana nieruchomość usługowa z funkcją mieszkalną, o łącznej powierzchni ok. 147 m2, znajdująca się przy ul. Grunwaldzkiej w Złotoryi. Nieruchomość t...

  • Działka z potencjałem 2,48 ha POMOCNE
    1 / 9
    Działka z potencjałem 2,48 ha POMOCNE

    Pomocne

    • 160 000 zł cena
    • 24 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka rolna 2,48 ha – serce Parku Krajobrazowego Chełmy – tylko 160 tys. zł! Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o numerze 661/1, położona w miejscowości Pomocne, gmina Mę...

  • Działka budowlana 1500m2, k. Świerzawy
    1 / 9
    Działka budowlana 1500m2, k. Świerzawy

    Świerzawa

    • 92 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 15 ar, położona w miejscowości Stara Kraśnica, gm. Świerzawa. Kształt działki nieregularny, wymiary ok. 66x 28 m. Działka położona jest na te...

  • Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy
    1 / 8
    Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy

    Marczyce

    • 1 750 000 zł cena
    • 25 117 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    słoneczna działka we wsi Marczyce gm.Podgórzyn nad zalewem Sosnówki ,super lokalizacja położenie w zaciszu lasu z obu stron w głębi drogi ulicy Książęcej, w pobliżu zabudowa apar...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Jelenia Góra

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • 1 / 3
    Dąbrowica, gm.Jastków. Plan zagospodarowania,media

    Dąbrowica

    • 519 900 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, 2700 mkw, Dąbrowica, , gmina Jastków, Plan zagospodarowania media BARDZO BLISKO LUBLINADziałka:- 2 linia zabudowy- prostokąt- działka płaskaWymiary:- 29x86mMedia:- woda: t...