• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Stalową Wolą

(23)
  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Radomyśl nad Sanem

    • 126 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam jedną lub dwie sąsiadujące ze soba działki, każda o powierzchni 12 ar w miejscowości Radomyśl nad Sanem pow. Stalowowolski nr ewid. 1356/5 oraz 1356/4 Okolica bardzo spoko...

  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Jastkowice - Stalowa Wola

    Jastkowice

    • 32 866 zł cena
    • 30 866 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Jastkowice i St...

  • Działka budowlana 47 arów, Krawce + warunki zabudowy
    1 / 6
    Działka budowlana 47 arów, Krawce + warunki zabudowy

    Krawce

    • 130 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowosci Krawce (Stary Sulechów) gmina Grębów. Działka przy drodze asfaltowej, w pełni uzbrojona (prąd, gaz, woda , kanalizacja) o szerokości ok 30 m, długoś...

  • 1 / 4
    Działka Rudnik nad Sanem Kopki

    Rudnik nad Sanem

    • 94 800 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Kopki , gmina Rudnik nad Sanem , powiat niżański . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątko...

  • 1 / 3
    Działka Grębów Krawce

    Grębów

    • 130 000 zł cena
    • 4 723 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krawce. Działka jest o powierzchni 47,23 ar (30x160 m) to doskonała propozycja dla osób...

  • Sprzedam działkę w Grębowie 1,37 ha
    Sprzedam działkę w Grębowie 1,37 ha

    Grębów

    • 680 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Grębowie nr 8186/5 o powierzchni 1,37 ha z budynkiem przy głównej trasie Stalowa Wola - Tarnobrzeg. Działka posiada 3 wjazdy, więcej informacji udzielę telefonic...

  • Działka budowlana Pysznica, Jastkowice
    Działka budowlana Pysznica, Jastkowice

    Jastkowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 10 arów i kształt kwadratu. Położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej na lekkim wzniesieniu. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz,...

  • 1 / 4
    Działka Grębów Grębów

    Grębów

    • 153 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 34 arów , położonej w miejscowości Zapolednik ,gmina Grębów , w powiecie tarnobrzeskim . Do d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna 23a
    Działka rolna 23a

    Grębów

    • 18 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o pow 23a, położona w miejscowości Grębów , dojazd drogą utwardzona. Blisko zabudowań, grunt sklasyfikowano jako R IV b,,piękna malownicza sceneria, i...

  • Działka w Dzierdziówce 57 ar
    1 / 4
    Działka w Dzierdziówce 57 ar

    Dzierdziówka

    • 57 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Dzierdziówce Gmina Zaleszany Powierzchnia 57 ar, klasa gleby II Identyfikator działki: 181806_2.0001.560 Numer działki: 560 Teren: płaski, niezabudowany Dojazd...

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM
    1 / 3
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM

    Jastkowice

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Jastkowicach Nr. 181803_2.0003.594/5 Wymiar działki to 47 x 21m, położona w miejscowości JASTKOWICE koło Stalowej Woli w bardzo dobrym miejscu z dobrym dojazdem...

  • 1 / 4
    Działka Zaleszany Pilchów

    Zaleszany

    • 129 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: 4 atrakcyjne działki budowlane - Pilchów, gm. Zaleszany Cena działek : 8,54 ar -129 000 zł do negocjacji 11 ar - 165 000 zł do negocjacji 14,9 ar - 189...

  • 1 / 4
    Działka Nisko Nisko

    Nisko

    • 150 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 5 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednor...

  • Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne

    Radomyśl nad Sanem

    • 450 000 zł cena
    • 104 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość, która posiada urządzoną Księgę Wieczystą – gospodarstwo rolne - o powierzchni ponad 8,7 ha położone w gminie Radomyśl nad Sanem za kwotę 450 000zł i 1,5 ha...

  • Działka Gorzyce

    Gorzyce

    • 95 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 041 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu piękną, widokową działkę w miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród, powiat Jasielski, województwo Podkarpackie. Działka jest położona w malowniczej okolicy n...

  • 1 / 3
    Działka budowlana, Jamnica podkarpacie

    Jamnica

    • 176 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha i komfortowa przestrzeń, tak można nazwać to miejsce, w którym znajduje się działka budowlana na sprzedaż. Grunt znajduje się w województwie podkarpackim, gminie Grębów, miej...

  • Działka w centrum

    Rudnik nad Sanem

    • 56 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w centrum Rudnika nad Sanem, przy ulicy Sanowej, numer działki to 1356. W odległości kilku minut drogi pieszo znajduje się kościół, Biedronka, przedszkole i rynek...

  • Sprzedam działkę w spokojnej okolicy

    Moskale

    • 346 140 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Nisku na ul. Leśnej, działka bardzo dobrze usytuowana z względu na bliskość do Stalowej Woli jak i do centrum Niska i obwodnicy. W pięknej okolicy, przy lesie. N...

  • Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki
    Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki

    Osówek

    • 75 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las sosnowy, ok. 80 letni, o powierzchnki 1,30 ha, w miejscwości Osówek, gmina Potok Wielki.

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...