• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Słupcą

(41)
  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz doma...

  • działka budowlana – Piotrowice, gmina Słupca 10 ar
    1 / 7
    działka budowlana – Piotrowice, gmina Słupca 10 ar

    Piotrowice

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Piotrowice, gmina Słupca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Piotrowice, przy ulicy Korwińskiej,...

  • Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego
    1 / 5
    Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego

    Kosewo

    • 4 250 000 zł cena
    • 64 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 6,4 hektara, położone w malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora Kosewskiego. Nieruchomość posiada aż 120 metrów linii...

  • Trzy działki rolne o pow. 2ha na sprzedaż
    1 / 4
    Trzy działki rolne o pow. 2ha na sprzedaż

    Rzgów

    • 165 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne zlokalizowane w miejscowości Dąbrowica, gmina Rzgów, powiat koniński. Oferta spzredaży obejmuje trzy działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 2 hektarów...

  • Działka ROD, Witkowo
    1 / 11
    Działka ROD, Witkowo

    Witkowo

    • 65 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam do sprzedania działka ROD w Witkowie, przy ul. Dworcowej. Zabudowana:domek kempingowy, obudowany tarasem, narzędziówka, kompostownik, domek dla dzieci z możliwością podpięcia...

  • Działka budowlana jezioro Niedzięgiel 1200m2 Powidz
    1 / 16
    Działka budowlana jezioro Niedzięgiel 1200m2 Powidz

    Wiekowo

    • 299 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam , wynajem -działka budowlaną rekreacyjną z funkcją usługową w miejscowości Wiekowo Powidz, położonej przy jeziorze Niedzięgiel o powierzchni 1200m2. Teren uzbrojony...

  • Sprzedam ranczo, działkę 13h
    1 / 15
    Sprzedam ranczo, działkę 13h

    Wiekowo

    • 20 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę położoną nad jeziorem Niedzięgiel w miejscowości Wiekowo.

  • Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim
    1 / 4
    Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim

    Kosewo

    • 125 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 19/36 w miejscowości Kosewo, gmina Ostrowite. Atrakcyjna lokalizacja pomiędzy Jeziorem Powidzkim a Jeziorem Kosewskim. Działka objęta planem zagospodarowania...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI
    1 / 2
    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI

    Kochowo

    • 16 999 000 zł cena
    • 170 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI – KOCHOWO II Lokalizacja: Kochowo II, powiat słupecki, gmina Słupca Obręb geodezyjny: Kochowo Numery działek: 75/8, 185/1, 1...

  • Sprzedam budynek usługowy z działką
    1 / 8
    Sprzedam budynek usługowy z działką

    Spławie

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę uslugowa 40 ar na dzialce budynek gospodarczy przy drodze krajowej 92 do autostrady A2 6 km do Konina 10 km wszystkie media .gaz zemny

  • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat
    1 / 2
    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat

    Kosewo

    • 120 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120 zł/m² (do niewielkiej negocjacji) Forma: sprzedaż lub dzierżawa d...

  • Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wi
    1 / 4
    Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wi

    Kochowo

    • 4 500 000 zł cena
    • 4 160 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wielkopolska) Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 4,16 ha, położona w miejscowości Mieczownica, w gmi...

  • działki po 30 ar w Marcewku gm Ostrowite
    1 / 4
    działki po 30 ar w Marcewku gm Ostrowite

    Marcewek

    • 99 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane wśród łąk, pól i lasów – Marcewek, gmina Słupca Na sprzedaż działki powstające z podziału działki nr 223 o łącznej powierzchni ok. 1,6 ha, położonej w miejscowośc...

  • Teren inwestycyjny 0,72 ha – Piotrowice k. Słupcy | Idealny
    1 / 3
    Teren inwestycyjny 0,72 ha – Piotrowice k. Słupcy | Idealny

    Piotrowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 27 778 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ️ Teren inwestycyjny 0,72 ha – Piotrowice k. Słupcy | Idealny pod osiedle domów Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 7232,82 m² (0,72 ha), położony w mie...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA
    1 / 5
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA

    Strzałkowo

    • 129 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA Atrakcyjna lokalizacja | Media w drodze | Garaże w budowie | Linia gazowa przy działce Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18,33 a...

  • ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU)
    1 / 4
    ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU)

    Lądek

    • 110 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 110 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU) Powierzchnia: ok. 1,2 ha Rodzaj gruntu: działka rolna z fragmentem lasu (~0,55 ha) Numer działki: 324, nr ewidencyjny 302...

  • Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina

    Myślibórz

    • 105 000 zł cena
    • 23 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rolniku! Chcesz się rozwijać? Idealna oferta dla Ciebie! Mamy na sprzedaż nieruchomość rolną niezabudowaną położoną w miejscowościach Myślibórz, Kolno, gm. Golina, pow. koniński dz...

  • Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo 8 ar ul Wodociąg
    1 / 5
    Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo 8 ar ul Wodociąg

    Witkowo

    • 129 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo Kameralna działka budowlana w Witkowie – 8 ar, wjazd od drogi wewnętrznej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 ar położona w mi...

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina

    Spławie

    • 180 000 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę bezpośrednio przy drodze krajowej 92 w miejscowości Spławie, gm. Golina, o powierzchni 29,85a (ok 51 m szerokości i ok 57m długości). Ze względu na usytuowanie i l...

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Wilczna k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Wilczna k. Konina

    Wilczna

    • 270 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki przy drodze krajowej 92 w miejscowości Wilczna, gm. Słupca, o łącznej powierzchni 45a (12a, 15a, 18a) (szerokość i długość po ok. 67m). Ze względu na usytuowanie i...