• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Puławami

(56)
  • Kopalnia piasku w Baranowie przy S17, 0,5 zł za tonę kopalin
    1 / 6
    Kopalnia piasku w Baranowie przy S17, 0,5 zł za tonę kopalin

    Czołna

    • 3 500 000 zł cena
    • 219 159 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna-złoże piasku w Baranowie 0,5zł za tonę kopalin, przy S17 pow. Puławski Nieruchomość gruntowa niezabudowana (złoże). Obszar całej nieruchomości – 21...

  • Działka budowlana 0.76 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 345 000 zł cena
    • 7 691 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 7691 m2 ( MPZP), (prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobrym...

  • Działka inwestycyjna 35 ha w Celejowie /Wąwolnica

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha pod lustrem wody jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomi...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu

    Chrząchów

    • 180 000 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Nowy Pożóg, gmina Końskowola, powiat puławski Działka ewidencyjna numer 130/1 Powierzchnia 2194 mkw Wymiar...

  • Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica
    Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica

    Kębło

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kębło Na sprzedaż 3 działki budowlana o powierzchni po 1000 m² (wymiary: 23m x 43m), idealna pod budowę domu. Działka ma kształt prostokąta, co ułatwia za...

  • Działka 4017 m2 budowlana Leokadiów gm. Puławy.

    Leokadiów

    • 99 000 zł cena
    • 4 017 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 0,40 ha (4017 m2) z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej z wjazdem od strony DK 12 (trasa Puławy-Zwoleń) w Leokadiowie gm. Puławy.Działka: -powierzchnia 0,40 ha -...

  • Działka budowlana 0.55 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 129 000 zł cena
    • 5 481 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z możliwością zabudowy o pow. 5481 m2 ( MPZP), (prąd, woda, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobr...

  • Ustawna działka niedaleko Kazimierza - Uściąż 25ar

    Uściąż

    • 239 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 arAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową zagrodową oznaczonym w Miejscowym Planie Zago...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole (Gniewoszów)

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 6 461 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2-kształt nieregularny-płaskaWymiary:-szerokość - 17 m oraz 1...

  • Działka budowlana w Wysokim Kole gm. Gniewoszów.

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3356 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 3356 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 23 m-długość - 160...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną

    Klikawa

    • 55 000 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ( 463 m2) nr.71 "Klikawa w Klikawie" alejka nr.4 przy ul. Ogrodowej. Na działce znajduje się prąd, 4 krany, wiata z kominkiem-grill, kamper, domek dla dzie...

  • Działka pod Kazimierzem-16ar spokojna okolica!!

    Kazimierz Dolny

    • 185 000 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 16arAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Najważniejsze cechy:- pierwsza linia zabudow...

  • Działka w malowniczej okolicy blisko Kazimierza

    Kazimierz Dolny

    • 239 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w przepięknej, malowniczej okolicy - 21 arBlisko Kazimierza Dolnego, przepiękna i spokojna okolica.Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudow...

  • Działka 22 MN 1072 m2 w Końskowoli gm. Puławy.

    Chrząchów

    • 330 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki (12 sztuk- sąsiadujące ze sobą) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MPZP) o powierzchni od 1072 m2 do 2684 m2 przy jednej z głównych ulic w drugiej linii zabudowy (cic...

  • Działka budowlano-usługowa w Końskowoli gm. Puławy

    Chrząchów » ul. Lubelska

    • 590 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa o pow. 3000 m2 znajdująca przy ul. Lubelskiej w dobrej lokalizacji Końskowoli gm. Puławy woj. lubelskie.Działka -powierzchnia 3000 m2-kształt prostokąt...

  • Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław

    Opatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania działkę budowlanąo powierzchni 6800m2, wym. szer. 20m Wjazd od drogi asfaltowej Teren jest równy i suchy. Media w granicy. Działka z możliwoscia bud...

  • Działka 3580 m2 w Kazimierzu Dolnym 4 km od rynku.

    Kazimierz Dolny

    • 950 000 zł cena
    • 3 580 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3580 m2 z pięknym widokiem w malowniczym terenie Kazimierza Dolnego (Jeziorszczyzna) 4 km od rynku głównego.Działka -powierzchnia 0,358 ha-kształt prosto...

  • Działka 7 arów - okolice Kazimierza Parchatka
    1 / 16
    Działka 7 arów - okolice Kazimierza Parchatka

    Parchatka

    • 55 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, w trakcie zamiany na budowlaną. Blisko Wisły. Blisko wałów i z parkingiem. Ścieżki rowerowe blisko działki. Blisko ruchliwej drogi. Cena do dogadania. Mamy też drug...

  • Działka Kazimierz Dolny Okale

    Kazimierz Dolny

    • 499 000 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości! Ta przepiękna działka o powierzchni 2450m2, położona w malowniczej okolicy w Okalu, dzielnicy Kazimierza Dolnego, to miejs...

  • 1 / 3
    Działka rolna 1,80 ha Mszadla Nowa gm. Przyłęk

    Mszadla Nowa

    • 80 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w gminie Przyłęk Działka:-powierzchnia 1,80 ha-prostokąt-działka płaska-klasa ziemi VWymiary:-szerokość - 35 m-długość - 530 mDostępne mediabrakLokalizacja:-Mszadla N...