• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Puławami

(56)
  • 1 / 3
    Rolno-budowlana działka w Kazimierzu Dolnym.

    Kazimierz Dolny

    • 570 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka rolno-budowlana z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub pensjonat w Kazimierzu Dolnym. W działce jest prąd, gaz i woda.Działka:-powierzchnia 6000m2-nieregularna...

  • Działki budowlane w malowniczej części Przyłęka.

    Szlachecki Las

    • 240 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie przylegające do siebie działki budowlane zalesione i uzbrojone o łącznej powierzchni 0,44 ha w malowniczej części gminy Przyłęk pow. Zwoleński blisko rzeki Wisły i Janowca.Dz...

  • Piękna działka 65a pod Kazimierzem Dolnym

    Kazimierz Dolny

    • 979 950 zł cena
    • 6 533 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny.65 arowa działka położona w dogodnej lokalizacji pod Kazimierzem Dolnym - Od rynku w Kazimierzu dzie...

  • 1 / 4
    95 arów pod Kazimierzem Dolnym

    Kazimierz Dolny

    • 1 429 500 zł cena
    • 9 530 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny65 arowa działka położona w dogodnej lokalizacji pod Kazimierzem Dolnym - Od rynku w Kazimierzu dziel...

  • 30a w doskonałej lokalizacji pod Kazimierzem D

    Kazimierz Dolny

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny...30 arowa działka położona w dogodnej lokalizacji pod Kazimierzem Dolnym - Od rynku w Kazimierzu dz...

  • Kazimierz Dolny Bochotnica dz. 2879
    1 / 2
    Kazimierz Dolny Bochotnica dz. 2879

    Bochotnica

    • 30 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, Powierzchnia: 5000 m2 Dostęp do drogi Cicha i spokojna okoli...

  • Działka 480/1 w Parchatce okolice Kazimierza
    1 / 14
    Działka 480/1 w Parchatce okolice Kazimierza

    Parchatka

    • 250 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano - rolna w Parchatce okolice Kazimierza Dolnego nad Wisłą 63 ary o szerokości 22m. 480/1 obsadzona wokół przy płocie sosną afrykańską , jeden właściciel i...

  • Działka Oblasy

    Oblasy

    • 5 348 000 zł cena
    • 26 740 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Warianty sprzedaży: I wariant sprzedaży podlega całość działki 26 740 M2 cena za 1m2 200 zł II wariant możliwość wydzielenia 4 odrębnych działek - cena za 1 m2 -250 zł Najważ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Oblasy

    Oblasy

    • 1 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jako usługi turystyki. Warianty sprzedaży: I wariant sprzedaży podl...

  • Sprzedam działkę budowlaną Podwierzbie / Bobrowniki / Ryki / Dębl...

    Podwierzbie

    • 195 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, która znajduje się na terenie miejscowości Podwierzbie / Bobrowniki powiat rycki. Powierzchnia działki to ok. 0,56 ha. Działka znajduje się przy drodze...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Jaroszyn

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam atrakcyjnie położoną 1 ha działkę w Jaroszynie k/Puław, przeznaczoną pod inwestycję lub budowę siedliska.Działka mieści się przy wojewódzkiej szosie (Góra Puławska-Kozieni...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 5 007 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Henryka Mizak, sygn. akt LU1S/GUp-s/583/2025, zaprasza do składania ofert na sprzedaż z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę nie ni...

  • Sprzedam działkę ROD w Klikawie

    Klikawa

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 300 mkw. Na działce domek i kran z wodą. Prąd do podłączenia (skrzynka przy sąsiedniej działce). W cenie działki wszystkie narzędzia. Cena do nego...

  • Sprzedam działkę ROD w Klikawie
    Sprzedam działkę ROD w Klikawie

    Klikawa

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Syndyk sprzda nieruchomość
    Syndyk sprzda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 6 676 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• KRUS działka 0,26 h przeliczeniowego kotliny 600 0,36 ha
    KRUS działka 0,26 h przeliczeniowego kotliny 600 0,36 ha

    Kotliny

    • 8 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka na krus 0,26 h przeliczeniowego kotliny 600 0,36 ha

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam siedlisko

    Krępa

    • 125 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przy trasie Kock Deblin

  • Ożarów 403/2 0,76ar
    Ożarów 403/2 0,76ar

    Ożarów

    • 200 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ożarów 403/2 0,76ar Działka rolna Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku Piękne widoki na otaczającą naturę Bliskość atrakcji turystycznych: Nałęczów (ok 6 km), ście...

  • 1 / 3
    Działka Moszna

    Moszna

    • 160 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Moszna, położona przy drodze asfaltowej. Działka o regularnych wymiarach, do wydzielenia z większej. Działka jest częściowo uzbrojona (konieczność...

  • Piękna działka rekreacyjna na zaciszu - Karczmiska

    Karczmiska Pierwsze

    • 120 000 zł cena
    • 17 447 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękna działka rekreacyjna 1,7 ha, położona na zaciszu, 10 minut od Kazimierza Dolnego.OPIS DZIAŁKI:- Bardzo duża działka usytuowana w malowniczej okolicy Karczmisk. - Na terenie n...

  • 1 / 3
    Piękna działka budowlana w Starościnie!!!

    Starościn

    • 298 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna i ustawna działka budowlana!Działka budowlana----Starościn, gmina Kamionka, pow. Lubartów, 30 arów, budowlana, media, 150 zł m2, do negocjacji!!!Działka:1- 1 linia zabudowy-...

  • Wola Przybysławska 77 ar

    Wola Przybysławska

    • 220 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola PrzybysławskaDziałka:- areał: 77 ar- przeznaczenie: budowlana - droga: asfaltowa- kształt: prostokąt- ukształtowanie terenu: płaskaWymiary:- szerokość: 30 m - głębokość: 231 m...

  • Karczmiska I 12 km od Kazimierza Dolnego

    Karczmiska Pierwsze

    • 100 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka tuż pod Kazimierzem Dolnym!Położona w spokojnej okolicy w powiecie opolskim.Doskonała lokalizacja - malownicze tereny, cisza i spokój z jednoczesnym zachowaniem dostępu do...

  • Sprzedam działkę pod bud. jednorodzinne!

    Piotrowice Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o wymiarach 28,5m x 328m, przy drodze asfaltowej. Przez działkę przechodzą media: prąd, wodociąg, linia tel. Około 35a to działka o przeznaczeniu MR ( zagrodowa).Odległość...

  • Działka pod dom lub małą działalność.

    Przytoczno

    • 345 000 zł cena
    • 8 284 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna duża działka w przepięknej okolicy rzeki Wieprz Przytoczno - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano -rolną o pow. 8284 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednor...

  • 1 / 4
    PODOLE - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PODOLE w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.Działka o powierzchni 13,4 ara.Kształt trójkąta o boku około 60 metrów.Dostęp do drogi z dwóch boków działki.Pla...

  • Działka 16 ar w miejsc. Gołąb pow. Lubartowski

    Gołąb

    • 100 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1600 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona z komórką.Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinn...

  • Działka na wzgórzu z niepowtarzalnymi widokami

    Moszenki

    • 215 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka w Moszenkach - widok na pola, wąwozy oraz lasyPięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, Nałęczowa oraz trasy szybkiego ruchu S17. P...

  • Karczmiska Drugie - ponad 33ar działki rolnej

    Karczmiska Drugie

    • 45 000 zł cena
    • 3 342 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzaiłka rolna - nieco ponad 33 ar - Karczmiska DrugieDziałka:- 3342 m²- grunt rolny- klasa ziemi: IIIB- dojazd drogą polną- kształt: prostokąt- ukształtowanie terenu: płaskieWymiar...

  • Działka, Wola Przybysławska, 18 178 m2

    Wola Przybysławska

    • 199 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Woli Przybysławskiej – blisko Lublina i trasy S17Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,18 ha, zlokalizowaną w malownicz...

  • Działki budowlane w Przybysławicach
    1 / 6
    Działki budowlane w Przybysławicach

    Przybysławice

    • 120 000 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Przybysławice, gmina Garbów, powiat lubelski. 1. działka numer 1117/2 o powierzchni 1415 mkw czwarta lini...

  • Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1
    Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1

    Motycz Leśny

    • 1 818 zł cena
    • 8 137 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/552/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/4 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Działka budowlana 15 ar Kozioł g. Baranów

    Kozioł

    • 110 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1500 m2 w miejscowości Kozioł g. Baranów 25 km od Puław. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Pierwsza linia zabudowy bez...

  • Działka budowlana 94 ar
    1 / 7
    Działka budowlana 94 ar

    Bogucin

    • 250 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 94 ar w pobliżu trasy S-17 w miejscowości Bogucin bezpośredni dojazd do działki z drogi asfaltowej pozostałe informacje udzielę telefonicznie .

  • Działka siedliskowa Elżbietów gm. Michów, Elżbietów
    1 / 4
    Działka siedliskowa Elżbietów gm. Michów, Elżbietów

    Elżbietów

    • 59 900 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 22 ar, położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Elżbietów. Atuty działki: - piękne, zielone otoczenie w sąsiedztwie...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 250 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż, 26 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 13 ar, leżące obok siebie, położone w Garbowie...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 9
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 129 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budo...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów
    1 / 5
    Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów

    Przybysławice

    • 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dla swojego biznesu terenu pod usługi w dobrej cenie? A może poszukujesz dużej działki budowlanej pod mieszkalnictwo rolnicze? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS DZIAŁKI ORAZ...

  • Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów
    1 / 9
    Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów

    Piotrowice Wielkie

    • 230 000 zł cena
    • 3 151 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? A może działki stanowiącej doskonałą inwestycję ? Jesteś rolnikiem z okolicy i chcesz powiększyć swoje gospodar...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 7
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 330 000 zł cena
    • 1 855 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bliskość miasta jest dla Ciebie ważna? Ta oferta Cię zainteresuje! Sprawdź. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę mo...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 4
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 155 000 zł cena
    • 1 804 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Cichego, zielonego miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może...

  • Działka Stanisławów Duży, gm. Kamionka
    1 / 3
    Działka Stanisławów Duży, gm. Kamionka

    Stanisławów Duży

    • 89 000 zł cena
    • 14 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Obniżka ceny! Na sprzedaż działka o powierzchni 14900 m2 położona w miejscowości Stanisławów Duży, gm. Kamionka. Według MPZP oznaczona jest częściowo symbolem MR - tereny...

  • działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu
    działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 314 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowalną z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową/inwestycyjną w Podolu, gm. Bełżyce o pow. 13,14 ara (1314 m2), nr ew.: 060901_5.0013.322. Działka w k...

  • Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,
    Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,

    Przybysławice

    • 555 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,04 HA PRZY S17 | SIEDLISKO Z ZABUDOWĄ + POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | PRZYBYSŁAWICE (gm. Garbów) - w strategicznej lokalizacji, tuż przy trasie S17 (Lublin-Warszawa). Cena: 555 000 z...