• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piwniczną-Zdrojem

(56)
  • Przetarg - obręb ewidencyjny Krynica Słotwiny

    Krynica-Zdrój

    • 2 048 319 zł cena
    • 8 559 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie Starosty Nowosądeckiego z dnia 25 marca 2026 r.o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własnośćSkarbu Państwa, położonej w Krynicy-Zdr...

  • Szczawnica- Sprzedam 2/3 działek rekreacyjno, inwestycyjne
    1 / 10
    Szczawnica- Sprzedam 2/3 działek rekreacyjno, inwestycyjne

    Szczawnica

    • 350 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Cena za dwie działki do małej negocjacji . Sprzedam 2/3 własności dwóch działek : 1/Pierwsza 808 M2 do przekształcenia pod zabudowę po podziałe (539 m2) Doprowadzony prąd....

  • Muszyna widokowa działka domek
    1 / 2
    Muszyna widokowa działka domek

    Muszyna

    • 525 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka2620/2 w całości budowlana o powierzchni 1006 m położona w Muszynie przy ul Leśnej, widokowa , południowa wystawa z widokiem na Poprad Miejsce bardzo zaciszne. Las w sąsi...

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 499 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Barcice. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze głównej , co...

  • Nieruchomość Mochnaczka Wyżna z budynkiem 45 m2
    1 / 8
    Nieruchomość Mochnaczka Wyżna z budynkiem 45 m2

    Mochnaczka Wyżna

    • 460 000 zł cena
    • 2 820 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam do zaoferowania sprzedaż nieruchomości, która jest położona w miejscowości Mochnaczka Wyżna, działka nr 103/5 o powierzchni 0,2825 ha po byłej stacji paliw wraz z budynkiem ist...

  • Działka Łazy Brzyńskie

    Łazy Brzyńskie

    • 999 999 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną, inwestycyjną działkę z widokiem na Przełom Dunajca, Pieniny i Gorce W pobliżu liczne szlaki górskie, ścieżka rowerowa VeloDunajec Łazy Brzyńskie,...

  • Działka Kamianna ul.

    Kamianna

    • 1 990 000 zł cena
    • 33 497 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 3,3497 ha położony w malowniczej miejscowości Kamianna (gmina Łabowa, powiat nowosądecki). Nieruchomość posiada gotowy podzia...

  • Działka budowlana Obłazy Ryterskie  gm. Rytro
    1 / 15
    Działka budowlana Obłazy Ryterskie gm. Rytro

    Obłazy Ryterskie

    • 399 000 zł cena
    • 23 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj zamienisz hałas miasta na cisze gór, a codzienność na życie wśród lasów, przestrzeni i prawdziwej natury. Obłazy Ryterskie to wyjątkowo malownicza część miejscowości Rytro, p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie

    Brzezna

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego g...

  • Dzialka widokowa
    Dzialka widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno widokową położoną w Barcicach

  • Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro
    1 / 2
    Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro

    Rytro

    • 280 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej części miejscowości Rytra – Połom Wyżna. Działka numer 441. Teren usytuowany na wzniesieniu, z pięknym nasło...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 4
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 192 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,68ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania g...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 5
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 188 500 zł cena
    • 754 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,54ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania g...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 280 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10, 55ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 280 000 zł cena
    • 1 034 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10, 34ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka rolna Popowice gm. Stary Sącz
    1 / 8
    Działka rolna Popowice gm. Stary Sącz

    Popowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna 1,5 ha z panoramą i lasem z trzech stron! Na sprzedaż przepiękna działka rolna o powierzchni 1,5 ha, położona w malowniczej miejscowości Popow...

  • Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie
    1 / 5
    Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie

    Brzezna

    • 302 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 11ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego g...

  • Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie
    1 / 14
    Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie

    Stadła

    • 365 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży: Działkę rolno - budowlaną o pow. 70 arów. Formalnie nieruchomość składa się z dwóch działek wpisanych do jednej księgi wieczystej o łączej pow. 70 arów....

  • Nieruchomość - Szczawnica

    Szczawnica

    • 22 500 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży 1/3 udziału w Prawie własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działki o numerze ewidencyjnym 149 w obrębie 4, poło...

  • Działka budowlana Mystków gm. Kamionka Wielka
    1 / 7
    Działka budowlana Mystków gm. Kamionka Wielka

    Mystków

    • 120 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,5ar położona w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka)- zlokalizowana ok. 2km od kościoła w Mystkowie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowani...