• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pińczowem

(69)
  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 99 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica 1,1ha

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 60 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną łatanice gmina wiślica 25ar szerokość 25m nr działki 371

  • Sprzedam łąke o powierzchni 1911 m2( szer 20,6 m x 93m dług
    Sprzedam łąke o powierzchni 1911 m2( szer 20,6 m x 93m dług

    Busko-Zdrój

    • 40 000 zł cena
    • 1 911 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąke o powierzcni 1911 m2 o szerokości 20,6 m i dlugosc 93 m .Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej . Klasa III ziemi . Obręb Wełecz gmina Busko Zdrój .Działka nr 463/...

  • Sprzedam pole orne w Brześciu koło Pińczowa

    Brzeście

    • 60 zł cena
    • 40 790 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pole sprzedam w Brześciu koło Pińczowa 2 35h i 2 44h sprzedam

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Hołudza

    • 36 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 36ar.w Holudzy 6km.od Buska Zdroju przy drodze asfaltowej w działce wodociąg w pobliżu prąd.Cena do uzgodnienia nr. działki 241

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Hołudza

    • 25 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę budowlaną w Holudzy 6km od Busko-Zdrój działka nr 304 o powierzchni 7 ar.Woda blisko działki linia elektryczna przechodzi przez działkę.cena do uzgodnienia nr.dzia...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 60 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica cena 60 tys

  • Sprzedam działkę w Busku - Zdroju
    Sprzedam działkę w Busku - Zdroju

    Busko-Zdrój

    • 180 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę o pow. 20 arów 1km od rynku w kierunku zach. Możliwość podziału. Atrakcyjna, spokojna okolica, blisko lasu, dojazd drogą gminną najpierw asfaltową potem gruntową,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działke

    Młodzawy Duże

    • 150 000 zł cena
    • 14 500 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam dzialke rolna o powierzchni 1ha45ar w tym 5 ar lasu z mozliwoscia przeksztalcenia na budowlana. Nr dzialki 227 w miejscowosci Mlodzawy Duze, pow. pinczowski. gm pinczow, w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna / rekreacyjna pod Chęcinami

    Mosty

    • 140 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna / działka rekreacyjna. Na sprzedaż działka w miejscowości Mosty w Gminie Chęciny (ok 7km od centrum Chęcin) o wymiarach ok 55m x 73m (w kształcie prostokąta...

  • Działka Łukowa

    Łukowa

    • 95 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2. Działka o kształcie prostokąta zlokalizowana jest w miejscowości Łukowa gm. Chęciny. Wymiary: 36 m x 180 m. Możliwość uzyskania war...

  • 30AR, rolno-budowlana, Skotniki Duże, dzialka ogrodzona z gara...

    Skotniki Duże

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż DZIAŁKA rolno-budowlana, 30 arów, z warunkami zabudowy, w Skotnikach Dużych, na terenie Szanieckiego Parku Krajobrazowego, w województwie świętokrzyskim. Do działki...

  • dizałka rolno-budowlana uzbrojona
    1 / 2
    dizałka rolno-budowlana uzbrojona

    Jarząbki

    • 150 000 zł cena
    • 17 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlana 17 ,900m2 nadającej się na każdą działalność. Zlokalizowana w pięknym miejscu z widokami blisko kościoła , szkoły .Dojazd do działki z dwóch stro...

  • Działka Starochęciny

    Starochęciny

    • 350 000 zł cena
    • 4 350 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Marzysz o wybudowaniu pięknego domu z ogromnym ogrodem w cichym i spokojnym miejscu pod miastem? Może szukasz miejsca pod inwestycję? Jeśli tak, to ta działka jest dla Ciebie!...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 30ar koło Buska Zdroju
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 30ar koło Buska Zdroju

    Skotniki Duże

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ogrodzona z podłączonymi mediami, gotowa pod budowę domu, ponad 30ar w Skotnikach Dużych 1km od modernizowanego Zalewu Radzanów. Księga Wieczysta. Warunki zabudowy...

  • działka na sprzedaż o pow. 6886 m2
    działka na sprzedaż o pow. 6886 m2

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6886 m², zlokalizowana w miejscowości Janina, gmina Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie). Działka znajduje się w spokojnej okolicy z dogo...

  • 1 / 2
    Sprzedam Działkę

    Gorzakiew

    • 150 000 zł cena
    • 17 205 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z laskiem o powierzchni 1,71ha zlokalizowana w miejscowości Gorzakiew gm.Gnojno (Świętokrzyskie) Nieruchomość z pełnym dostępem do drogi publicznej, w cic...

  • Sprzedam działkę rolną w miejscowości Januszowice gm. Gnoj.
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Januszowice gm. Gnoj.

    Janowice Raczyckie

    • 48 000 zł cena
    • 7 610 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Januszkowice gm. Gnojno przy rzece Wschodniej . Posiada świeżą księgę wieczystą . Zapraszam do kontaktu Kom. [tel]

  • Sprzedam działkę rolną w Janowicach Raczyckich gm. Gnojno wo
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną w Janowicach Raczyckich gm. Gnojno wo

    Janowice Raczyckie

    • 43 865 zł cena
    • 7 563 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Janowice Raczyckie gm. Gnojno woj. Świętokrzyskie za Remizą w Janowicach . Działka posiada świeżą Księgę Wieczystą Zapraszam do kontaktu Kom...

  • Do sprzedania działka w Raczycach gm. Gnojno
    1 / 2
    Do sprzedania działka w Raczycach gm. Gnojno

    Janowice Raczyckie

    • 33 703 zł cena
    • 5 811 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Miejscowości Raczyce gm. Gnojno woj . Świętokrzyskie przy torach kolejowych oraz rzece Wschodniej . Zapraszam do kontaktu [tel]

  • Działka Bolechowice Bolechowice

    Bolechowice

    • 101 000 zł cena
    • 848 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 działek budowlanych: Działka 1 51/3 o pow. 1 218 m2 Wymiary działki (w przybliżeniu): 23,5mx50 Działka 151/4 o pow. 1305 m2 .Wymiary działki (w przybliżeniu...

  • Działka rolna Zagajów gm. Solec-Zdrój
    1 / 4
    Działka rolna Zagajów gm. Solec-Zdrój

    Zagajów

    • 55 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usytuowane w gminie Solec-Zdrój w miejscowości Zagajów. Działki o łącznej pow. 0,18 ha w jednym kawałku. Klasy i użytki: B 0,03ha, S-R...

  • 1679m.kw.- 87zł/m.kw.
    1679m.kw.- 87zł/m.kw.

    Szczecno

    • 145 000 zł cena
    • 1 679 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z tą działką kupujesz gwarancje spokoju i ciszy oraz zapewnienie całodobowego kontaktu z przyrodą. Nie będą cię nękać jeżdżące samochody, motocykle czy kłady. Za sąsiada będziesz...

  • 25 km od Kielc, uzbrojona, w otoczeniu lasów
    25 km od Kielc, uzbrojona, w otoczeniu lasów

    Szczecno

    • 98 900 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki położone są w Gminie Daleszyce, w miejscowości Szczecno Kocieczyn. Do Kielc jest 25 km, do Pierzchnicy- 2km, do Chmielnika- 10 km. Miejscowość otoczona jest lasami, granicz...

  • Sprzedam działkę budowlaną z projektem
    Sprzedam działkę budowlaną z projektem

    Tokarnia

    • 45 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w wyjątkowej, spokojnej lokalizacji – blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta. Oferowane działki położone są w malownicz...

  • Działka leśna Gorzakiew gm. Gnojno
    1 / 15
    Działka leśna Gorzakiew gm. Gnojno

    Gorzakiew

    • 216 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka z lasem o powierzchni 27000 m2 zlokalizowana w miejscowości Gorzakiem (gm. Gnojno). Na działkach zlokalizowany obecnie jest 60 i 25 letni las. Dojazd do działe...

  • Działka budowlana Słopiec gm. Daleszyce Słopiec Szlachecki,
    1 / 2
    Działka budowlana Słopiec gm. Daleszyce Słopiec Szlachecki,

    Słopiec

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Słopiec Szlachecki gmina Daleszyce. Numer działki 1197/7. Działka oddalona od głównej ulicy co zapewnia ciszę...

  • Działka Gnojno
    1 / 3
    Działka Gnojno

    Gnojno

    • 85 000 zł cena
    • 2 993 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 2993 m2 zlokalizowana w Gnojnie, w powiecie buskim . Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 15 x 44 x 30 x 40 x 54 x 74 , szerokość f...

  • Działka Raczyce gm. Gnojno
    1 / 7
    Działka Raczyce gm. Gnojno

    Raczyce

    • 60 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 5700 m2 , zlokalizowana w Raczycach, w gm. Gnojno . Dojazd do działki drogą asfaltową. Przybliżone wymiary działki: ok. 30m x 207m x 28m x 203m....

  • Działka Zagrody gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 8
    Działka Zagrody gm. Sitkówka-Nowiny

    Zagrody

    • 2 504 132 zł cena
    • 9 254 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 9254 m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody, gm. Nowiny, na terenie przemysłowym. Grunt o...

  • Działka budowlana Lisów gm. Morawica
    1 / 7
    Działka budowlana Lisów gm. Morawica

    Lisów

    • 97 000 zł cena
    • 812 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 812 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lisów , gmina Morawica . Działka położona się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. D...

  • Działka Raczyce gm. Gnojno
    1 / 6
    Działka Raczyce gm. Gnojno

    Raczyce

    • 60 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 6600 m2 , zlokalizowana w Raczycach, gm. Gnojno . Dojazd do działki z dwóch stron - drogą asfaltową lub z tyłu drogą gruntową. W sąsiedztwie nowsza...

  • Działka Zgórsko gm. Sitkówka-Nowiny, Salonowa
    1 / 7
    Działka Zgórsko gm. Sitkówka-Nowiny, Salonowa

    Zagrody

    • 210 000 zł cena
    • 1 106 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1106 m2, zlokalizowana przy ul. Salonowej w Zagrodach, gm. Nowiny. Działka płaska, z wieloletnimi nasadzeniami oraz drzewami owocowymi. Na dz...

  • Działki przy lesie – 15 min do Kielc
    1 / 6
    Działki przy lesie – 15 min do Kielc

    Starochęciny

    • 55 000 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI PRZY LESIE – STAROCHĘCINY / CHĘCINY Na sprzedaż dwie działki położone w spokojnej i zielonej okolicy, na skraju lasu, w miejscowości Starochęciny, gmina Chęciny. Lokalizacj...

  • Działka Baranów ul.

    Baranów

    • 125 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny !Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 4200 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie zabudo...

  • Działka Baranów ul.

    Baranów

    • 115 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny!Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3463 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie zabudow...

  • Działka Tokarnia ul. Mała

    Tokarnia » ul. Mała

    • 140 000 zł cena
    • 3 143 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Tokarni o powierzchni 3143 m². Ma około 240 metrów długości i 13 metrów szerokości. Położona jest w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko węzła S7, bo w odleg...

  • Działka Tokarnia ul. Krakowska

    Tokarnia » ul. Krakowska

    • 3 900 000 zł cena
    • 35 137 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 35 137 m², przeznaczona pod zabudowę magazynowo-usługowo-produkcyjną, zlokalizowana ok. 2,5 km od węzła drogi ekspresowej...

  • działka sprzedam
    działka sprzedam

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka na sprzedaż w miejscowości Janina gm. Busko-Zdrój o pow.6886 m2 nr. działki 542/8. Kontakt tel. [tel] . Cena do negocjacji.