• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Andrespol
  • Starochęciny
  • Wiewiórczyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mierzawa

(3)
  • Dom Mierzawa gm. Wodzisław
    1 / 8
    Dom Mierzawa gm. Wodzisław

    Mierzawa

    • 190 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 110 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 3674 m2 , zlokalizowanej w miejscowości Mierzawa, gm. Wodzisław, koło Jędr...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Mierzawy
    Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Mierzawy

    Mierzawa

    • 95 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Mierzawy w woj. świętokrzyskim o pow. 4000 m2. Dojazd drogą asfaltową. W granicy woda, energia elektryczna. Więcej informacji pod nr telefonu.

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Mierzawy
    Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Mierzawy

    Mierzawa

    • 155 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Mierzawy woj. świętokrzyskie o pow. 6000 m2. Dojazd drogą asfaltową. Woda, energia elektryczna w granicy. Więcej informacji pod nr telefonu.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam las.
    1 / 4
    Sprzedam las.

    Warzyn Drugi

    • 35 000 zł cena
    • 8 393 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną o pow.0,8393 ha,położoną w Obrębie Deszno gmina Nagłowice,pow.Jędrzejów. Nr:działki - 1268/2 Powierzchnia działki jest pokryta samosiejkami,głównie dębowymi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Krzcięcice

    • 399 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka 7474m2 z WZ w miejscowości Jędrzejów
    Działka 7474m2 z WZ w miejscowości Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 3 000 zł cena
    • 7 474 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 67,59 m2 +Taras 198m2 *Unikatowa Oferta*Od Ręki
    1 / 12
    Apartament 67,59 m2 +Taras 198m2 *Unikatowa Oferta*Od Ręki

    Jędrzejów

    • 655 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nieruchomość dostępna "od ręki " bez czekania na odbiory czy zakończenie budowy. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w najbardziej prestiżowej inwest...

  • 2 Ostatnie Apartamenty 2-Pokojowe SPRZEDANE
    1 / 14
    2 Ostatnie Apartamenty 2-Pokojowe SPRZEDANE

    Jędrzejów

    • 315 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE Dzień dobry Posiadam na sprzedaż 3 apartamenty w Apartamentowcu Zielone Tarasy w stanie deweloperskim 1. o powierzchni 30,29 m2 zlokalizowane na III piętrze ( 2 pokoj...

  • Działka leśna 89 a 140 l.sosna. Przy drodze powiatowej i gmi
    Działka leśna 89 a 140 l.sosna. Przy drodze powiatowej i gmi

    Deszno

    • 60 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    CENA DZIAŁKI USTALNA PO OGLĘDZINACH DRZWOSTANU POTECIALNEGO KUPUJĄCEGO !! Drewno tartaczne, 2 drogi dojazdowe: powiatowa ( Nowa Wieś-Warzyn), gminna Trzciniec-Warzyn) Gmina Nagło...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Warzyn Pierwszy

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 7
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 360 108 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą: salon...

  • Mieszkanie Włodzisław Włodzisław
    1 / 6
    Mieszkanie Włodzisław Włodzisław

    Wodzisław

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w miejscowosci Lubcza Idealne jako inwestycja i do zamieszkania w spokojnej zielnej okolic...

  • Mieszkanie Jędrzejów Jędrzejów
    1 / 6
    Mieszkanie Jędrzejów Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 255 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe w Jędrzejowie Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod inwestycję....

  • Apartament 2-Pokojowy 47m2*Nowa Inwestycja Centrum Osiedla*
    1 / 9
    Apartament 2-Pokojowy 47m2*Nowa Inwestycja Centrum Osiedla*

    Jędrzejów

    • 448 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament z ogródkiem | 47,11 m² | Premium | Centrum os. Zachód Lokalizacja: Jędrzejów, ul. Dojazd 9 Inwestycja: Apartamenty Na Dojeździe Na sprzedaż nowoczesny apartament klasy...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 424 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,25 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 701 070 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 532 205 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 606 048 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,13 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie ma w...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 434 960 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 367 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 922 520 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 5 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 103,20m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie ma...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 546 125 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 319 768 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 993 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,36 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 314 328 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,48 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 311 920 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,20 m², położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 351 096 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,92 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Lokal użytkowy Łany gm. Wodzisław
    Lokal użytkowy Łany gm. Wodzisław

    Łany

    • 14 760 000 zł cena
    • 2 796 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni 2796 m² , zlokalizowana w miejscowości Łany, gm. Wodzisław. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. Ha...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 440 255 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 44,03 m², położone na III piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja...

  • Działka Deszno rynek pierwotny ul.

    Deszno

    • 80 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość rolną składającą się z dwóch działek położonych w miejscowości Deszno, gmina Nagłowice, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie:- Działka n...

  • Sprzedam dom z budynkami.
    Sprzedam dom z budynkami.

    Warzyn Pierwszy

    • 170 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom do remontu z budynkami gospodarczymi . Budynki można zaaranzować na dowolne przeznaczenie. Duża działka, na działce znajduje się studnia , dodatkowo podłączony jest p...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 471 680 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,88m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie o...