• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Giebułtów

(1)
  • Działka Giebułtów ul. Giebułtów

    Giebułtów

    • 760 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 18arowa , płaska , szeroka objęta miejscowym planem zagospodarowania :zabudowę jednorodzinną lub zagrodowo usługową. Droga dojazdowa gminna asfaltowa . Media: Woda , prąd...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana - Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna
    1 / 12
    Działka budowlana - Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna

    Janowice

    • 75 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: Na sprzedaż działka budowlana 19 ar – Janowice, gm. Pleśna (powiat tarnowski, Małopolska) Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zg...

  • Na sprzedaż działka w gminie Słaboszów - www.wachowicz.nieruchomo...

    Janowice

    • 99 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działki zagrodowe w ładnym miejscu - Tochołów, gmina Książ Wielki

    Tochołów

    • 79 000 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    1 / 5
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 599 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w MPZP oznaczona jako tereny MN. Działka w kształcie czworokąta o przybliżonych wymiarach 31 x 96 x 25 x 90. Dojazd drogą asfaltową gminną. Wjazd na d...

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 10 arów. W MPZP oznaczona jako tereny MN - budownictwo jednorodzinne. Przybliżone wymiary na mapie w galerii zdjęć. Wjazd na działkę od strony północn...

  • Działka Janowice

    Janowice

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    W ofercie sprzedaży atrakcyjna działka rekreacyjna, położona w Janowicach ok 4 km od Wieliczki, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako Z - tereny ziel...

  • Działka Janowice

    Janowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym do remontu lub wyburzenia. Dojazd drogą asfaltową. W MPZP nieruchomość w całości oznaczona jako tereny...

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 480 000 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 14 arów w Janowicach idealne miejsce na Twój dom Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy spokój, naturę i wygodę codziennego życia, ta działka w Janowicach będzie strzałem...

  • Działka rolno-budowlana Janowice gm. Wieliczka
    Działka rolno-budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 980 000 zł cena
    • 6 686 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w Janowicach około 6 km od Wieliczki. Działka o powierzchni około 66,86 ara z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. W MPZP działk...