• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Książ Wielki

(2)
  • Na sprzedaż dom w centrum Książa Wielkiego - www.wachowicz.nieruc...

    Książ Wielki

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam 32-210Książ Wielki 81,91arów (3 działki obok siebie podz...

    Książ Wielki

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dzień Dobry. Sprzedam. powierzchnia 81,91arów 3 działki obok siebie piękne ( na 1 jest dom 80m2 do gruntownego remontu lub rozbiórki ze stodoła i sadem za stodoła ) ..2 inn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Orłów

    • 29 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Mam do wynajęcia dom po kapitalnym remoncie, na parteże kuchnia 3 pokoje łazienka. Na poddaszu dwa pokoje kuchnia i łazienka Do wynajęcia na mieszkanie lub pod działalność, do teg...

  • 1 / 3
    Sprzedam dom z działką w centrum Miechowa

    Miechów

    • 650 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedania budynek dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, parter o funkcji usługowej, z dwoma lokalami usługowymi z wejściem bezpośrednio z ulicy. Piętro o funkcji mieszkaln...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Janowice

    • 940 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Krzcięcice

    • 399 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sędziszów

    • 798 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Chodowie w gminie Charsznica - www.wachowicz.nieruchomosci....

    Chodów

    • 480 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom w Chodowie w gminie Charsznica. Dom został wybudowany w latach 20 ubiegłego wieku z pięknej cegły, ma powierzchnię zabudowy 194 m² i około 138 m² pow...

  • Dom Janowice

    Janowice

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom z widokiem na Tatry przestrzeń, komfort i oszczędność! Jeśli marzysz o domu łączącym nowoczesność z klimatem przytulnej przestrzeni, ta nieruchomość spełni wsz...

  • Dom Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: Szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprz...

  • Dom | Janikowice | Działka 24ary | 310 000zł.

    Janikowice

    • 310 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na wsi w Janikowicach, gm. Żabno – 100 m² na działce 24 ary | Spokojna okolica, blisko rzeki Dunajec. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Jan...

  • Dom i bydunek gospodarczy- Marcinkowice gm. Radłów

    Marcinkowice

    • 320 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niewielkie gospodarstwo rolne położone w miejscowości Marcinkowice, w gminie Radłów. Nieruchomość obejmuje dom mieszkalny, duży budynek gospodarczy oraz ustawną działkę...

  • Dom w centrum Sędziszowa na sprzedaż

    Sędziszów

    • 999 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom drewniany na działce 21ar - Janowice, gm. Słaboszów
    1 / 8
    Dom drewniany na działce 21ar - Janowice, gm. Słaboszów

    Janowice

    • 100 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom w Janowicach w gminie Słaboszów. Dom ma powierzchnię zabudowy 91m², położony jest na działce nr 314 o powierzchni 21 ar. Dom połączony jest z...

  • Dom w Miechowie - www.wachowicz.nieruchomosci.pl
    1 / 12
    Dom w Miechowie - www.wachowicz.nieruchomosci.pl

    Miechów

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Oferujemy do wynajęcia dom w Miechowie, na ul. Bema. Dom ma powierzchnię 100m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC. Wszystkie pomieszczenia w domu są umeblowane w wysoki...

  • Sprzedaż
    1 / 13
    Sprzedaż

    Węchadłów

    • 330 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony na skraju wsi Węchadłów, położonej w województwie świętokrzyskim, w powiecie pińczowskim, w gminie Michałów. Dom wraz z zabudowaniami na ogrodzonej działce o...

  • Wola Lubecka - dom 100m2 + widokowa działka

    Wola Lubecka

    • 269 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - oferta na wyłącznośćLokalizacja: Wola Lubecka (gm. Ryglice, pow. tarnowski, woj. małopolskie)Na sprzedaż drewniany dom na fundamencie murowanym o powierzchni ok. 100...

  • Dom Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 7
    Dom Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 1 390 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 1, 23ha (27,17ar ; 35, 63ar ; 60,90ar) zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. całkowitej...

  • Dom Działoszyce Dziewięczyce
    1 / 15
    Dom Działoszyce Dziewięczyce

    Działoszyce

    • 260 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w Dziewięczycach w gm. Działoszyce w powiecie pińczowskim. Powierzchnia całkowita domu ok. 150 m2, użytkowa ok....

  • Dom Mierzawa gm. Wodzisław
    1 / 8
    Dom Mierzawa gm. Wodzisław

    Mierzawa

    • 190 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 110 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 3674 m2 , zlokalizowanej w miejscowości Mierzawa, gm. Wodzisław, koło Jędr...

  • Dom na sprzedaż - Sosnowiec, gmina Sędziszów

    Sosnowiec

    • 420 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom w Bukowskiej Woli, 25min od Krakowa

    Bukowska Wola

    • 620 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom na wsi w malowniczym miejscu, 50km od Krakowa - www.wachowicz...

    Cisie

    • 420 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Piękny dom z Winnicą koło Miechowa sprzedam
    Piękny dom z Winnicą koło Miechowa sprzedam

    Bukowska Wola

    • 1 040 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 266 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Enklawa spokoju z własną winnicą – Loftowy dom na 1,3 ha pod Krakowem Marzysz o ucieczce z miasta do miejsca, które łączy nowoczesny styl z sielskim spokojem? Odkryj wyjątkową posi...