• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Obrażejowice

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Obrażejowice

    • 960 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedaż 2ch 10a działek budowlanych w Kacicach

    Kacice

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży dwie działki po 10a objęte MPZP. W kształcie prostokątów o wymiarach 28/35m w miejscowości Kacice Gm. Słomniki, ok 20km na północ od Krakowa. Po drugiej stroni...

  • Do wynajęcia poddasze domu z osobnym wejściem
    Do wynajęcia poddasze domu z osobnym wejściem

    Słomniki

    • 26 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokoje w domu z osobnym wejściem kuchnia łazienka. Całość lub pokoje osobno, osobna kuchnia i łazienka. Najchętniej pracownikom, obcokrajowców np.z Ukrainy, dom...

  • Działka Skrzeszowice

    Skrzeszowice

    • 665 220 zł cena
    • 11 087 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1,15 hektara. W MPZP około 95 arów oznaczona jako tereny RM - budownictwo zagrodowe . Dojazd drogą asfaltową . Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości oko...

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Orłów

    • 29 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Mam do wynajęcia dom po kapitalnym remoncie, na parteże kuchnia 3 pokoje łazienka. Na poddaszu dwa pokoje kuchnia i łazienka Do wynajęcia na mieszkanie lub pod działalność, do teg...

  • Działka w Pojałowicach blisko lasu, 40 km od Krakowa

    Pojałowice

    • 105 000 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działki w Wężerowie 26km od Krakowa - www.wachowicz.nieruchomosci...

    Wężerów

    • 299 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane, położone w Wężerowie w gminie Słomniki, przy trasie E77, 26km od Krakowa. Działki mają numery geodezyjne i powierzchnie: Działka 7...

Wężerów

    • 299 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

Wężerów

    • 169 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działki budowlane przy lesie 40km od Krakowa - www.wachowicz.nier...

    Nasiechowice

    • 89 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: Szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprz...

  • Działka Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Szczepanowicach gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na panoramę Tarnowa i Wojnicza. Jeżeli szukasz działki budowlanej z ładnym widokiem i przede wszystkim w...

  • Nowa cena! Atrakcyjna działka budowlana -Racławice
    1 / 3
    Nowa cena! Atrakcyjna działka budowlana -Racławice

    Racławice

    • 112 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest 40 min od Krakowa wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa, niemal w centrum historycznych Racławic. Otocz...

  • Na sprzedaż działka idealna pod winnice

    Szczepanowice

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: Działka rolno-budowlana (zagrodowa) w malowniczych Szczepanowicach! Lokalizacja: Szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowskiOKAZJA!Idealna pod winnice lub siedlisko....

  • Działka Kępa ul. Kępa

    Kępa

    • 453 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 HEKTAR i 12 ARÓW W TYM 2800 M KW POD ZABUDOWĘ . Piękna , szeroka ,płaska działka w miejscowości Kępa gmina Słomniki . Działka budowlano rolna w sąsiedztwie gospodarstwa. Okoli...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Pleśna-Małopolska

    Szczepanowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzo...

  • Na sprzedaż działka w Orłowie gmina Słomniki - www.wachowicz.nier...

    Orłów

    • 185 000 zł cena
    • 17 454 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach
    1 / 2
    Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach

    Szczepanowice

    • 499 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W SZCZEPANOWICACH ! Posiadamy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o pow. 1,25 ha i wym.(120 x 100)m, usytuowaną na wzniesieniu z ekspozyturą południową...

  • Dom | Janikowice | Działka 24ary | 310 000zł.

    Janikowice

    • 310 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na wsi w Janikowicach, gm. Żabno – 100 m² na działce 24 ary | Spokojna okolica, blisko rzeki Dunajec. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Jan...

  • Działka komercyjna
    1 / 5
    Działka komercyjna

    Szczepanowice

    • 390 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka komercyjna w centrum Szczepanowic. Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzona. Przeznaczenie produkcyjno-h...

  • Działka Brończyce ul.

    Brończyce

    • 182 037 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - 1005 m² (10 arów)Brończyce | 2 km od Słomnik | kierunek ProszowicePrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1005 m², poł...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE W WĘŻEROWIE , 28KM OD KRAKOWA
    1 / 10
    DZIAŁKI BUDOWLANE W WĘŻEROWIE , 28KM OD KRAKOWA

    Wężerów

    • 169 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane, położone w Wężerowie w gminie Słomniki, przy trasie E77, 26km od Krakowa. Działki mają numery geodezyjne i powierzchnie: Działka 744/1...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 10 arów, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogro...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom w Łętkowicach w gminie Radziemice, 32km od Krakowa

    Łętkowice

    • 849 000 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 2 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Udział 1/7 części w prawie własności nieruchomości
    1 / 3
    Udział 1/7 części w prawie własności nieruchomości

    Orłów

    • 14 zł cena
    • 22 840 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych o sygn. akt KI1L...

  • Działka 50a - Budziejowice ( pow. Proszowice )
    1 / 7
    Działka 50a - Budziejowice ( pow. Proszowice )

    Budziejowice

    • 350 000 zł cena
    • 5 010 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 5010 m² (50 arów) w malowniczej wsi Budziejowice. Działka ma regularny kształt prostokąta i jest idealnie położona, z dogod...

  • 1 / 4
    Działka Łososkowice

    Łososkowice

    • 190 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni około 31 arów. Część budowlana stanowi około 24 arów, pozostałe 7 arów to tereny rolne. Kształt trapezu , dojazd drogą gminną. Prezent...

  • 1 / 4
    Działka Skrzeszowice

    Skrzeszowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno budowlana w Skrzeszowicach gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej. Media: woda, prąd i gaz w działce. Około 9 arów znajdu...

  • Mieszkanie Słomniki ul. Słoneczna

    Słomniki » ul. Słoneczna

    • 400 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Słomnikach. Lokal jest bardzo jasny i ustawny, a z okien...

  • Dom Polanowice gm. Słomniki
    1 / 15
    Dom Polanowice gm. Słomniki

    Polanowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 6 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | NOWO WYKOŃCZONY DOM SĄSIEDZTWO LASU OKOLICA GOSZCZY OKOLICA Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polano...