• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Sączem

(113)
  • Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego
    1 / 5
    Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego

    Biczyce Górne

    • 450 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego Sącza) - typ działki: budowlana - powierzchnia: 22 ary - kształt przybliżony do prostokąta - szerokość działki od wjazd...

  • Działka budowlana
    1 / 12
    Działka budowlana

    Korzenna

    • 129 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną  położoną w miejscowości Korzenna gmina Korzenna powiat nowosądecki o powierzchni 20 ar. Działka kształtem zbliżona do prostokąta, bardzo de...

  • Działka z widokami
    1 / 11
    Działka z widokami

    Wojnarowa

    • 99 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SPRZEDAM widokową działkę budowlano-rolną w miejscowości WOJNAROWA gmina Korzenna o powierzchni 86 ar. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka częściowo zakrzewiona, tere...

  • Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie
    1 / 14
    Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie

    Stadła

    • 365 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży: Działkę rolno - budowlaną o pow. 70 arów. Formalnie nieruchomość składa się z dwóch działek wpisanych do jednej księgi wieczystej o łączej pow. 70 arów....

  • Sprzeda. Działkę
    1 / 3
    Sprzeda. Działkę

    Gródek nad Dunajcem

    • 10 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Widokowa działka rolno-budowlana, częściowo zalesiona Gródek nad Dunajcem 2,70 ha z widokiem z trzech stron na jezioro. Idealna okazja dla inwestorów. Sprawdzi się tutaj hotel, o...

  • 1 / 2
    25 arów za 100 tyś. działka w Krużlowej Wyżnej!!

    Krużlowa Wyżna

    • 100 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UWAGA! OKAZJA, KTÓRA NIE LEŻY DŁUGO 25 ARÓW ZA 100 000 ZŁ – KRUŻLOWA WYŻNATak, dobrze widzisz. 25 arów. Widok. Cisza. Cena bez żartu.Masz dość małych działek w cenie kawalerki?To...

  • Działka o pow. 61 ar . Trzetrzewina gm. Chełmiec
    1 / 16
    Działka o pow. 61 ar . Trzetrzewina gm. Chełmiec

    Trzetrzewina

    • 390 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży: Nieruchomość gruntową o łącznej pow. 61 ar. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych nr 411 oraz 423 . Działki wpisane do jednej księgi wie...

  • Działka budowlana Mystków gm. Kamionka Wielka
    1 / 7
    Działka budowlana Mystków gm. Kamionka Wielka

    Mystków

    • 120 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,5ar położona w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka)- zlokalizowana ok. 2km od kościoła w Mystkowie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem

    Roztoka-Brzeziny

    • 297 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA NAD DUNAJCEM Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem Wyjątkowa lokalizacja, bezpośredni dostęp do natury i bardzo dobre parametry techniczne to nieru...

  • Działka 10 arów Stary Sącz/Myślec
    1 / 11
    Działka 10 arów Stary Sącz/Myślec

    Myślec

    • 149 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zależy Ci na zieleni, pięknych widokach, nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo dobrym dostępnie komunikacyjnym? Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomoś...

  • 1 / 2
    Grybów, działka budowlana 13,5 a, 938S/2020

    Grybów

    • 78 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Grybowie o powierzchni około 13,5 a. Działka w kształcie prostokąta. W sąsiedztwie inne działki budowlane oraz domy jednorodzinne. Teren o średniej gęstości zab...

  • 1 / 2
    Siołkowa, działka budowlano-rolna 14 a, 1032S/2021

    Siołkowa

    • 100 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano-rolna w miejscowości Siołkowa (gmina Grybów, powiat nowosądecki) o powierzchni około 14 arów. Część budowlana działki to około 6,5 a, pozostała część to działka r...

  • Siołkowa, działka budowlana 17 a, 1066S/2022

    Siołkowa

    • 148 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Siołkowej o powierzchni około 17 a. Działka w kształcie prostokąta o bokach 23 m x 80 m. Dojazd do działki drogą betonową. Nachylona w kierunku południowym. Uzb...

  • Ptaszkowa, działka budowlana 30 a, 1133S/2024

    Ptaszkowa

    • 285 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Ptaszkowa (gmina Grybów) o powierzchni ok. 30 arów. Działka w kształcie prostokąta. dojazd drogą gminną, utwardzoną.

  • Widokowa działka w Krużlowej!! 50 arów 150tyś. !!!

    Krużlowa Wyżna

    • 150 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    50 arów z widokiem, cisza i świetna lokalizacja – Krużlowa Wyżna Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem i szybkim dostępem do centrum? Ta oferta spełni Two...

  • DZIAŁKA WIDOKOWA Z WZ FALKOWA GMINA CIĘŻKOWICE
    1 / 15
    DZIAŁKA WIDOKOWA Z WZ FALKOWA GMINA CIĘŻKOWICE

    Falkowa

    • 115 000 zł cena
    • 3 098 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, piękne widoki, cisza, zieleń… To wszystko oferuje działka w Falkowej, Gmina Ciężkowice. Nieruchomość znajduje się w otulinie Ciężkowicko-Rożnowskiego Park Krajobrazoweg...

  • Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !
    1 / 7
    Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !

    Chochorowice

    • 2 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1 ha | CHOCHOROWICE, gm. Podegrodzie Wyjątkowa oferta dla inwestorów i firm poszukujących dużej, w pełni dostępnej działki usługowo-produkcyjnej w...

  • Działka rolno-budowlana pod lasem - Przydonica 20a
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana pod lasem - Przydonica 20a

    Przydonica

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w malowniczej Przydonicy Marzysz o własnym domu w pięknej i spokojnej okolicy? Ta wyjątkowa działka to idealna szansa na spełnienie Twoich marz...

  • Piękne działki z WZ na sprzedaż w Starej Wsi
    1 / 9
    Piękne działki z WZ na sprzedaż w Starej Wsi

    Stara Wieś

    • 88 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o domu otoczonym dziką przyrodą? Ta działka jest dla Ciebie.- znajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku i poczujesz prawdziwe piękno natury. Na sprzedaż działka z wydany...

  • Sprzedam działke budowlana w pełni uzbrojone
    1 / 2
    Sprzedam działke budowlana w pełni uzbrojone

    Stary Sącz

    • 190 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bezpośredni dojazd; działki o powierzchni 20 arów znajdują się 2.5 km od centrum miasta Starego Sącza przy głównej drodze Stary Sącz/Piwniczna; Dzielnica jest ładna i spokojna. 150...