• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nasielskiem

(56)
  • działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP
    1 / 2
    działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP

    Jachranka

    • 185 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w miłej i zielonej okolicy? w niedalekiej odległości od Warszawy? Cenisz sobie ciszę i spokój? Pozostały już tylko 2 działki! Zapraszam do zapoznania się...

  • Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana
    1 / 2
    Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana

    Skubianka

    • 850 000 zł cena
    • 3 706 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Skubiance przy ul. Lazurowej (Lipowej) obok numeru 78 A (dz.396/5, 397/5, 396/6, 397/6, 396/7, 396/8). Prąd, wodociąg i gaz w ul. Lipowej 7.2...

  • Tanio i niedrogo
    Tanio i niedrogo

    Dziarno

    • 11 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tanio i niedrogo sprzedam. Dzialke rolno z drogom. Można zostać rolnikiczkom jak kto chce. Albo se dla dzieci zostawic jak sonsiad. Na działce jest widok. Same dobre sonsiady. Do s...

  • Działka rolno-budowlana na sprzedaż
    Działka rolno-budowlana na sprzedaż

    Zabłocie

    • 1 500 000 zł cena
    • 12 762 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni 1,2762 ha. Położona we wsi Zabłocie. Około 10 km od Serocka, 10 km od Nasielska. W Serocku sklepy, przychodnie, plaża miejska, sz...

  • Dąbrowa 2025
    1 / 3
    Dąbrowa 2025

    Dąbrowa

    • 110 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 333/335 w Dąbrowie gmina Mrozy,pow miński,mazowieckie.Malownicza okolica z wszystkimi mediami,przy trasie Kuflew-Mrozy ,dojazd do autostrady A2 Warszawa-Terespol

  • Działka pod dom + usługi | Dworcowa/Kopernika NDM
    Działka pod dom + usługi | Dworcowa/Kopernika NDM

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 553 000 zł cena
    • 737 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 44/3, obręb 5-01, o powierzchni 737 m², położona w jednej z najlepszych lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim – na rogu ulic Kopernika i Dworcowe...

  • Udział w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Wymysły
    1 / 11
    Udział w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Wymysły

    Wymysły

    • 45 000 zł cena
    • 3 363 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1675/2024 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 5/12 części w prawie własności nieruchomości gruntowe...

  • Leśno -budowlaną sprzedam
    1 / 16
    Leśno -budowlaną sprzedam

    Marynino

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki leśne z pełnym prawem budowlanym ,Media w wewnętrznej drodze dojazdowej przy działkach (energia ,gazociąg ,wodociąg ,internet światłowodowy ).Las 60 lat po pielęgna...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Wynajmę działkę rekreacyjną

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wydzierżawię działkę rekreacyjną (częściowo zalesioną) w Jachrance. Domek drewniany ok 30 mkw na 1 poziomie plus antresola. Osobny pokój z łóżkiem i szafą. Łazienka z prysznicem i...

  • Działki Budowlane Nowe Miasto pow. Płoński
    1 / 7
    Działki Budowlane Nowe Miasto pow. Płoński

    Henrykowo

    • 77 700 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży dwie działki budowlane 1103 m2 i 1036 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu całorocznego w Henrykowie koło Nowego miasta nad rzeką Soną. Dojazd do działek...

  • działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie
    1 / 11
    działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie

    Klusek

    • 1 700 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nr ewid. 435/1, 435/2, 435/3, 435/4 położone w miejscowości Klusek. Sprzedam całość :4 działki po 2700m2 budowlano-usługowe, całość o powierzchni 1,08ha przy Jeziorze Biał...

  • Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP
    1 / 4
    Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP

    Boża Wola

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja DOMi Błonie ul.Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Działki Błonie okolice. Na sprzedaż bardzo interesująca nieruchomość w obrębie Bożej Woli , miejscowości w powiecie grodzisk...

  • Sprzedam dzialke
    1 / 8
    Sprzedam dzialke

    Grabie

    • 180 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka wm. Grabie gm. Nowe Miasto, pow. płoński. Zlokalizowana przy szosie asfaltowejprowadzącej z Nowego Miasta do Jońca. Działka o kształcie prostokątnym,uzbroj...

  • Okazja, Działka Mazewo Dworskie B z dużym potencjałem
    1 / 13
    Okazja, Działka Mazewo Dworskie B z dużym potencjałem

    Mazewo Dworskie"A"

    • 210 000 zł cena
    • 300 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolno-leśne o łącznej powierzchni 3 ha. Nieruchomość znajduje się w odległości około 4 km od Nasielska, odległość od Warszawy około 40 km. Odległość od stacji kolejowej Kąt...

  • Działka budowlana

    Nowe Miasto-Folwark

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy 14 km od Nasielska , 20 km od Płońska, 3 km od Nowomiejskiego zalewu na rzece Sony , 8 km do Jońca gdzie odbywają się spływy kajakow...

  • Działka budowlana 3 km od zalewu

    Nowe Miasto

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy 14 km od Nasielska , 20 km od Płońska, 3 km od Nowomiejskiego zalewu na rzece Sony , 8 km do Jońca gdzie odbywają się spływy kajakowe...

  • Działka z warunkami zabudowy na 5 domów

    Nowe Miasto-Folwark

    • 290 000 zł cena
    • 7 618 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy na 5 domów jednorodzinnych całorocznych w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony,...

  • Działka 3 km od zalewu

    Nowe Miasto

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony, 65 km od Warszawy 14...

  • Działka Wola Błędowska

    Wola Błędowska

    • 55 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na ciszy i spokoju? Szukasz miejsca pod Twój wymarzony dom? Masz określony budżet na zakup działki? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie? Zapoznaj się z ofertą 8 dzia...

  • Dzialki na sprzedaż
    Dzialki na sprzedaż

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 192 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w Czarnowie /Pomiechówka obok fortu XVI o pow. 2 * 800 metrów w sąsiedztwie działek rekreacyjnych