• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nasielskiem

(56)
  • Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje
    1 / 4
    Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje

    Nowa Wrona

    • 282 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość powierzchnia 1,13 ha podzielona na 3 działki rekreacyjne - 0,29 ha, 0,49 ha ,0,30 ha plus droga wewnętrzna 0,05 ha, możliwość podziału na...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1200 m
    Sprzedam działkę budowlaną 1200 m

    Strzegocin

    • 155 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1200 M Działka ogrodzona z bramą i furtką. Działka położona jest w Strzegocin gmina Świercze 15 km od Nasielska Działka posiada prawo zagospodarowania przestrzen...

  • Zaręby działka rolna
    1 / 4
    Zaręby działka rolna

    Zaręby

    • 415 000 zł cena
    • 13 758 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ziemia rolna we wsi Zaręby gmina Żabia Wola, powiat grodziski, woj. mazowieckie. Powierzchnia działki wynosi 13 758 m2. Media: -Prąd -Woda -Telefon -Gaz Po wię...

  • Działka inwestycyjna blisko Suntago i DK50

    Aleksandria

    • 752 500 zł cena
    • 21 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość doskonale nadająca się na inwestycję.Położona w miejscowości Aleksandria ul. Spokojna, 2km od Suntago Wodny Świat - Park of Poland koło Mszczonowa.Możliwość inwestycji...

  • Dom z basenem wykończony w wysokim standardzie

    Skrzeszew » ul. Cisowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 646 m2 powierzchnia
    • 2 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z basenem o powierzchni całkowitej 25 6m2 (użytkowej 145 m2) położony w miejscowości Skrzeszew na granicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dom posado...

  • Sprzedam działkę-budowlana
    Sprzedam działkę-budowlana

    Pomiechówek

    • 230 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka-budowlana w Pomiechowek-Brody w sąsiedztwie działek fort XVI Czarnowo

  • Strzegocin 6ha pod rezydencję, inwestycję, podział
    1 / 8
    Strzegocin 6ha pod rezydencję, inwestycję, podział

    Strzegocin

    • 1 599 000 zł cena
    • 60 200 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż Strzegocin, 60 200 m2 ok. 200m x 300m Ukształtowanie: Zróżnicowana Droga dojazdowa:Asfaltowa Stan prawny gruntu: Akt własności ziemi Ujęcie wody: Studnia Prąd:...

  • Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt
    1 / 7
    Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt

    Jachranka

    • 260 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną wraz z projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę, blaszak podłączeniem i RB już na działce oraz wszystkie niezbędne przyłącza jak prąd i woda. Wszy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Uzbrojona kompletnie działka 36 km od Warszawy
    1 / 12
    Uzbrojona kompletnie działka 36 km od Warszawy

    Łosewo

    • 160 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania 1000 mkw + 180 mkw drogi przylegającej do działki, z aktualnymi warunkami zabudowy /budynek 10X12 mb./, uzbrojoną kompletnie /ogrodzenie z bramą i furtką,...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Dębe 103/23+103/28, 3255mk2

    Dębe

    • 350 000 zł cena
    • 3 255 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo blisko rzeki Narew. Możliwość podziału działki (cena w podziale 180zł/mkw, bez 108zł/mkw). Możliwość likwidacji słupa 15kW. Mega sąsiedzi. Okolica sadownicza. Możliwość...

  • Działka budowlana 65 km od W-wy blisko zalewu i lasu cisza-spokuj

    Nowe Miasto

    • 220 000 zł cena
    • 7 618 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy na 7 domów jednorodzinnych całorocznych w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony,...

  • Działka budowlana 65 km od W-wy blisko zalewu i lasu cisza-s

    Nowe Miasto

    • 110 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej

    Łopacin

    • 46 200 zł cena
    • 37 791 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 1/4 w prawie własności niezabudowanej nieruchom...

  • Sprzedam 8 ha gruntu z lasem mieszanym
    Sprzedam 8 ha gruntu z lasem mieszanym

    Gąsocin

    • 575 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 8 ha lasu z gruntem lokalizacja: Gąsocin k/Ciechanowa Las mieszany: drzewa iglaste, liściaste (Dęby). Wysokość drzew do 70 m. W lesie są grzyby i jagody. Dostępna prywatn...

  • Działka Modlin

    Nowy Modlin

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MODLIN LOTNISKO GRUNT INWESTYCYJNY. Działka budowlana o powierzchni 10 000m2 i wymiarach dł.170xszer.60m, zlokalizowana w sąsiedztwie lotniska Modlin. Działka objęta jest PZP dopus...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Czosnów

    Czosnów

    • 4 480 000 € cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 140 €/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    świetna działka pod usługi i logistykę aktualny plan zagospodarowania bezpośredni wjazd z głównej drogi LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- In...

  • Działka Cybulice Małe

    Cybulice Małe

    • 5 500 000 zł cena
    • 40 698 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REWELACYJNA OFERTA DLA DEWELOPERA ! Cena obejmuje zarówno teren, jak i wykonane przygotowanie inwestycyjne, w tym m.in.: projekt zagospodarowania terenu, podział geodezyjny zgodny...

  • Działka Adamówek ul. Prosta

    Adamówek » ul. Prosta

    • 370 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INTERESUJACA działka budowlana blisko Warszawy i Kampinoskiego Parku Narodowego, w Dobrzyniu gm. Czosnów. Wydane warunki zabudowy. Możliwość sprzedaży z projektem zagospodarowa...

  • 1 / 4
    Działka Aleksandrów

    Aleksandrów

    • 1 025 000 zł cena
    • 20 914 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa we wsi Aleksandrów gm. Czosnów 25 km od Warszawy, teren Kampinoskiego Parku Narodowego. W środkowej części siedliska znajdują się zabudowania: dom i budynek go...

  • Czeczotki gm. Czosnów 879 m2 i inne powierzchnie

    Czeczotki

    • 175 800 zł cena
    • 879 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów, o powierzchni 879m2. Przedstawiona działka jest najmniejszą do sprzedaży. Do sprzedaży mam również dzia...

  • Działka rolna 4317 m2, gmina Czosnów

    Jesionka

    • 169 000 zł cena
    • 4 317 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w gminie Czosnów, gmina Jesionka Powierzchnia 0,413 HA Wymiary: 80 x 50 Działka w bliskiej odległości od Puszczy Kampinoskiej . Dla okolicy zo...

  • Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki
    1 / 13
    Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki

    Cząstków Mazowiecki

    • 1 080 000 zł cena
    • 20 723 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 20723m2( 2,0723 ha) położona w Cząstkowie mazowieckim, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór maz.( 27 km od Warszawy). Skł...

  • Działka Jesionka

    Jesionka

    • 274 950 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prostokątna działka z wjazdem z drogi asfaltowej. Teren równy, pokryty samosiejkami (sosna, brzoza, itp). Media: prąd, woda, gaz przy drodze (2 m od działki). Możliwość dokupienia...

  • Działki budowlane z planem zagospodarowania

    Czosnów

    • 256 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka w ładnej okolicy w miejscowości Jesionka gmina Czosnów. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania - normatyw 1500 m 2 - powierzchnia zabudowy 25 % -...

  • działki budowlane z planem zagospodarowania

    Czosnów » ul. Ciekawa

    • 255 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka w ładnej okolicy w miejscowości Jesionka gmina Czosnów. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna + garaże - n...

  • Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna
    1 / 9
    Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna

    Cząstków Mazowiecki

    • 354 780 zł cena
    • 16 650 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o wielkości 16 650 m2 położona w Cząstkowie Mazowieckim, gmina Czosnów, powiat nowodworski składającą się z działek: działki budowl...

  • Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie
    1 / 11
    Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    We wsi ADAMÓWEK - od ul. Pańskiej, w pięknym miejscu,100 m od Kampinoskiego Parku Narodowego, 17 km od granic Warszawy,10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego (LOTNISKO MODLIN), 3 km o...

  • Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka
    1 / 7
    Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka

    Czosnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 23 644 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka w Kampinoskim Parku Narodowym usytuowana w miejscowości Brzozówka gm. Czosnów pow. Nowodworski- - siedliskowo - rolna o pow. 23644 m2. Działka w kształcie prostok...

  • Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.
    Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.

    Czosnów

    • 384 420 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z MPZP – Cząstków Mazowiecki/ Kaliszki - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone...

  • Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej
    1 / 12
    Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ADAMÓWEK, działka rolno-rekreacyjna. Duży, bardzo ładny teren położony jest w odległości ok. 17 km od granic Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie z Kampinoskim Parkiem Narodowym, 1...

  • Działka budowlana
    1 / 5
    Działka budowlana

    Czosnów

    • 375 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam.Sprzedam działkę budowlaną w cichej miejscowości Dobrzyń.Dzialka ma powierzchni 1250 m kwadratowych.Dojazd drogą gminną utwardzoną,w pobliżu szkoła przedszkole itp itd. Cena...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 190 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze krajowej nr 7 w miejscowości Cząstków Polski (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie). Działka...

  • Działka budowlana 2900m2 DOBRZYŃ
    1 / 2
    Działka budowlana 2900m2 DOBRZYŃ

    Dobrzyń

    • 1 450 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2900m2 (wymiary około 70m na 40m) położona w miejscowości Dobrzyń (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 505 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka Aleksandrów, z własnym lasem, WZ
    1 / 11
    Działka Aleksandrów, z własnym lasem, WZ

    Aleksandrów

    • 1 800 000 zł cena
    • 5 049 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Aleksandrowie, znajduje się na końcu drogi w wyjątkowo urokliwym miejscu, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego,  Powierzchnia działki 5 409m2, Własny las 3000m2...

  • Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,
    1 / 6
    Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,

    Cząstków Mazowiecki

    • 395 446 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować Państwu trzy działki budowlane w gminie Czosnów: działka budowlana E o powierzchni ok. 1327 m² działka budowlana D o powierzchni ok. 1355 m² działk...

  • Działka Janówek ul. Słoneczna

    Janówek » ul. Słoneczna

    • 445 000 zł cena
    • 1 077 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę  budowlaną z mediami ( prąd, kanalizacja, woda miejska ) gaz przy działce . Powierzchnia działki 1077 m2, o szerokość 22.00 m.Posesja posiada ogrodzenie metalowe z...

  • Działka Jesionka gm. Wiskitki
    1 / 2
    Działka Jesionka gm. Wiskitki

    Jesionka

    • 135 000 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!! Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia: 1292m2. Wymiary: 24x53m2. Kształt: równoległobok....

  • Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska
    1 / 3
    Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska

    Izabelin-Dziekanówek

    • 3 111 040 zł cena
    • 9 722 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 9722 m2 zlokalizowana przy ulicy Modlińskiej , w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów). Płaska działka o kształcie prostokąta. Przybliżon...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej.Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynnah- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elew...

  • Działka budowlana Aleksandrów gm. Nieporęt
    Działka budowlana Aleksandrów gm. Nieporęt

    Aleksandrów

    • 840 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2250m,w kształcie trapezu dłuższym bokiem długości 92m przylegająca do drogi. Krótsze boki mają 30m, i 20m. Działka przeznaczona w MPZP gminy Nieporęt pod dzi...

  • Działka pod lasem
    Działka pod lasem

    Cybulice

    • 175 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję państwu zakup pięknej działki blisko lasu. Działka położona przy drodze asfaltowej. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest działką budowlaną oznac...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana