• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Libiążem

(96)
  • Działka budowlana 309 m2, Jaworzno Jeleń
    1 / 3
    Działka budowlana 309 m2, Jaworzno Jeleń

    Jaworzno

    • 100 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Jaworznie, dzielnicy Jeleń, przy ul. 700-lecia. Nr działki 4265, obręb 307. Położona w spokój okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W pobliżu...

  • Działka 1123 m2 z warunkami zabudowy
    1 / 5
    Działka 1123 m2 z warunkami zabudowy

    Trzebinia

    • 199 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana (nr 2623) przy ul. Okrężnej w Trzebini na osiedlu Trzebionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 27 x 42 m. W naj...

  • Inwestycyjna * MPZP | szeregówki * bliźniaki * dom
    1 / 15
    Inwestycyjna * MPZP | szeregówki * bliźniaki * dom

    Regulice

    • 1 330 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1,04 ha w centrum miejscowości Regulice, gmina Alwernia. Teren objęty aktu...

  • Duża działka inwestycyjna Oświęcim
    1 / 16
    Duża działka inwestycyjna Oświęcim

    Oświęcim

    • 2 895 000 zł cena
    • 9 694 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka inwestycyjna Oświęcim, Stare Stawy Powierzchnia: 9 694 m² Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Forma własności: wł...

  • Działka Jankowice blisko mostu i drogi asfaltowej
    1 / 12
    Działka Jankowice blisko mostu i drogi asfaltowej

    Jankowice

    • 13 900 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący Tel: +48 [tel] Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1134 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystan...

  • Działka z warunkami zabudowy, Oświęcim/Grojec
    1 / 11
    Działka z warunkami zabudowy, Oświęcim/Grojec

    Grojec

    • 450 000 zł cena
    • 11 778 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy – Grojec, ul. Czajki Działka położona jest przy ulicy Czajki, równoległej do drogi wojewódzkiej n...

  • Działka rolna blisko drogi asfaltowej i zabudowań
    1 / 12
    Działka rolna blisko drogi asfaltowej i zabudowań

    Jankowice

    • 10 900 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 [tel] Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 895 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystan...

  • Działka budowlana 650 m2 z dojazdem do A4 w 15 min
    Działka budowlana 650 m2 z dojazdem do A4 w 15 min

    Olszyny

    • 89 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Szybki dojazd do węzła Radno A4 w od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana Łęki gm. Łososina Dolna
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Łęki gm. Łososina Dolna

    Łęki

    • 160 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka usługowo- rolna o powierzchni 41ar położona w miejscowości Łęki (gm. Łososina Dolna). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego około 1/2...

  • Działka budowlana 650 m2 z dojazdem do A4 w 15 min
    1 / 16
    Działka budowlana 650 m2 z dojazdem do A4 w 15 min

    Olszyny

    • 89 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Szybki dojazd do węzła Radno A4...

  • Działka budowlana 14 ara z dojazdem do A4 w 15 min
    1 / 16
    Działka budowlana 14 ara z dojazdem do A4 w 15 min

    Olszyny

    • 179 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Na sprzedaż działki – Zator
    1 / 8
    Na sprzedaż działki – Zator

    Zator

    • 400 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 28 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Dojazd i media: - bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej - działki uzbrojone we wszystkie media (energia, woda, kanalizacja, gaz) – gotowe pod inwestycję Możliwość zabu...

  • działka z budynkiem do remontu w Oświęcimiu
    1 / 4
    działka z budynkiem do remontu w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam lub wynajmę działkę 25ar w Oświęcimiu znajdującą się w bardzo dobrej lokalizacji pod inwestycję(działka u zbiegu dróg krajowych DK 44 i 948).Działka budowlana z mediami:pr...

  • DZIAŁKA 15ar wynajmę
    DZIAŁKA 15ar wynajmę

    Bobrek

    • 1 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    wynajmę działkę przy drodze krajowej 933. działka w połowie utwardzona:media w granicy działki.DOBRA LOKALIZACJA NA PLAC SKŁADOWY (np. drewna,opału,materiałów budowlanych,palet ).C...

  • Sprzedam działke na ROD Stare Stawy Oświęcim
    1 / 4
    Sprzedam działke na ROD Stare Stawy Oświęcim

    Oświęcim

    • 35 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke nr 467 na ROD Stare Stawy o pow.266 m2, altana z pomieszczeniem gospodarczym i wc oraz zadaszonym tarasem, studnia, prad, wylana stopa pod wędzarnie z grillem.

  • Działka budowlana Trzebinia
    1 / 11
    Działka budowlana Trzebinia

    Trzebinia

    • 190 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1204 m 2 , zlokalizowana w Trzebini - Trzebionka. Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka oznaczona...

  • Działka przy lesie
    1 / 8
    Działka przy lesie

    Gierałtowiczki

    • 179 000 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki budowlanej z możliwością prowadzenia działalności? Zobacz ofertę działki w miejscowości Gierałtowiczki. Działka we wsi Gierałtowiczki w województwie małopolskim, w...

  • Działka budowlana Oświęcim
    1 / 13
    Działka budowlana Oświęcim

    Oświęcim

    • 205 000 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka Budowlana w Oświęcimiu, 1709 m2 Oferuję państwu działkę budowlaną w samym sercu...

  • Do sprzedania duża działka 4959 mkw., Bieruń Stary, k. Tychy
    Do sprzedania duża działka 4959 mkw., Bieruń Stary, k. Tychy

    Bieruń

    • 1 190 000 zł cena
    • 4 959 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA OBOK LASU I TERENÓW REKREACYJNYCH. Sprzedaż dużej działki budowlanej, położonej w Bieruniu Starym, koło Tychów. ul. Brylantowa. W okolicy ulicy Rędzinnej i Rubinowej. Pow...

  • Sprzedam lake na Ziemi chrzanowskiej
    Sprzedam lake na Ziemi chrzanowskiej

    Trzebinia

    • 50 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obecnie jest to laka 10 arow powierzchni w zwartej formie,w niedalekiej przyszlosci piekna dzialka budowlana. Znajduje sie w Gorach Luszowskich kolo Chrzanowa nieopodal drogi Trz...