• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łęczną

(65)
  • Działka rekreacyjna
    1 / 15
    Działka rekreacyjna

    Świdnik

    • 16 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną 300 m kw. na terenie POD Malwa w Świdniku, sąsiadującą ze starym lotniskiem przy drodze do Lublina przez Zadębie. Działka typowo rekreacyjna: - doprow...

  • działka budowlana Milejów
    działka budowlana Milejów

    Milejów

    • 120 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Milejów, ul. Kolejowa Oferuję działkę budowlaną nr 179/34 o powierzchni 8 arów, położoną w spokojnej i zielonej części Milejowa. To idea...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Świdnik

    • 289 000 zł cena
    • 781 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnym miejscu w Świdniku obok przychodni ARETE, przy szosie media, blisko sklepy. Zapraszam do obejrzenia. Cena do uzgodnienia...

  • Działka Dąbrowa nr.586/3 Działka rolno budowlana
    1 / 4
    Działka Dąbrowa nr.586/3 Działka rolno budowlana

    Milejów

    • 75 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w ciekawym miejscu działka w zabudowie jednorodzinnej przy trasie Włodawa Fajsławice Film z drona działki jak i okoloicy prześle na maila Cicha i spokojna okolica, idealna...

  • Działka
    Działka

    Grabniak

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke o powierzchni 11 arów z warunkami zabudowy jednorodzinnej ogrodzona, prąd dociągnięty, woda w pasie drogowym,

  • Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno
    1 / 7
    Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno

    Piaseczno

    • 150 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Piaseczno, 628 m2 Działka rekreacyjna, ogrodzona, wymiary ok. 21 x 33 m Działka zagospodarowana, z przyczepą mieszkalną typu holenderskiego...

  • Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno
    1 / 7
    Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno

    Piaseczno

    • 150 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Piaseczno, 658 m2 Działka rekreacyjna, ogrodzona, wymiary ok 20 x 34 m. Działka zagospodarowana, z postawioną przyczepą mieszkalną typu hole...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...

  • Działka budowlana Siostrzytów gm. Trawniki
    Działka budowlana Siostrzytów gm. Trawniki

    Siostrzytów

    • 108 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka Budowlana obręb Siostrzytów, Gmina Trawniki, powiat Świdnicki, woj. lubelskie pow. 1000 m2, możliwość dokupienia działki rolnej na powiększenie dz. budowlanej cena :108...

  • Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie
    1 / 11
    Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie

    Dratów

    • 180 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 11 000 m2 zlokalizowaną na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w miejscowości Dratów Kolonia w gminie Ludwin. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Prze...

  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    1 / 8
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 150 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • Działka budowlana 13a Charlęż g. Spiczyn (budowa)

    Charlęż

    • 200 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Działka siedliskowa
    1 / 3
    Działka siedliskowa

    Milejów

    • 189 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka ok. 4500 m2, siedliskowa , spokojna okolica, atrakcyjne położenie, przy głównej drodze media: możliwość podłączenia mediów opis dodatkowy: Sprzedam działkę zagrodowo-rolną...

  • 1 / 4
    Jakubowice Murowane, gm. Wólka-działka 6600m2

    Jakubowice Murowane

    • 350 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 6600m2- Jakubowice Murowane, gm. Wólka, pod Lublinem, tuż przy granicy administracyjnej miasta Lublin.Nieruchomość mieści się pomiędzy ulicą Pliszczyńską a Łysa...

  • 1 / 2
    Działki budowlane przy drodze gminnej

    Rozkopaczew

    • 80 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane, 600m od centrum miejscowości.

  • Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin

    Uciekajka

    • 65 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zakup działki letniskowej w Uciekajce, zaledwie 4 km od jeziora Piaseczno, to doskonała inwestycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do wypoczynku i obcowania z naturą. Oto...

  • 1 / 2
    Działki usług. SAG w pobl. lotniska, Świdnik

    Świdnik

    • 2 700 000 zł cena
    • 8 984 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Kolonia Świdnik Mały - ul. Lotnicza, dwie działki usługowe o łącznej powierzchni 8984 m2 w Strefie Aktywności Gospodarczej.Wymiary ok. 24 m x 374 m, media w pasie drogi (wodociąg,...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd na działce, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry...