• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kudową-Zdrojem

(30)
  • Działka Duszniki-Zdrój Podgórze ul.

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kapitał w Górach: Kompleks Działek MN/U przy Ski Arena Podgórze - Duszniki-ZdrójPrzedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną w sercu Ziemi Kłodzkiej. Na sprzedaż trafia strategicznie...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM DZIALKI./jedna 1000m2-budowlana/80 tys zl/-druga 3000m2-kl.4/B-rolna- kazda dzialka ma dostep do drogi/asfalt i utwardzona/ zasilanie energetyczne. na trasie szlakow gorsk...

  • Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8
    Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8

    Polanica-Zdrój

    • 210 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka niezabudowana o pow. 0,139 ha. Działka płaska w kształcie prostokąta położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w miejscowości Polanica-Zdrój. Z uwagi na swoją lokal...

  • DZIAŁKA OKOLICE POLANICY ZDRÓJ
    1 / 5
    DZIAŁKA OKOLICE POLANICY ZDRÓJ

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 6000 m2 (60 arów) z wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w odległości 7 km od Polanicy Zdrój i 7 km od Bystrzycy Kłodzkiej w malowniczej miejs...

  • Działka Szczytna Szklana Góra ul.

    Szczytna

    • 219 000 zł cena
    • 1 339 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opowieść o Działce w Szczytnej - Twój Wymarzony Zakątek w Górach StołowychWitaj w Szczytnej - urokliwym zakątku u podnóża Gór Stołowych, gdzie marzenia o własnym miejscu na ziemi s...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY
    1 / 3
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Niwa

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialke-3000 m2- rolna-kl.4-B/ obok Polanicy-Zdroju na trasie szlakow gorskich-Gor Stolowych-SUDETY-. Piekna,spokojna okolica.zasilanie energetyczne-linia swiatlowodu-dzia...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju SUDETY
    1 / 2
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-/7 minut jazdy samochodem/-kierunek Wambierzyce droga nr 388 - na trasie szlakow goskich-GOR STOLOWYCH.,na dzialce rosna piekne swierki,znajdu...

  • Zieleniec ostatnia działka, 50 arów, możliwość budowy pensjonatu/...

    Duszniki-Zdrój

    • 1 351 890 zł cena
    • 5 007 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Polanica-Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 4 500 000 zł cena
    • 45 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną zabudowaną z przeznaczeniem pod usługi turystyki Wokół działki rozciągają się tereny leśne. Wszystkie budynki wyposażone. Wymagają...

  • Nieruchomość - Wambierzyce

    Wambierzyce

    • 95 000 zł cena
    • 3 911 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wambierzyce, Góry Stołowe — działki 779/1–779/7 u stóp Góry Mnich Są miejsca, które w swoim majestacie tworzą coś wyjątkowego. Wystarczy stanąć na chwilę w ciszy, spojrzeć na lini...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną, 4 km od Polanicy-Zdrój, dobrze położo...

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3-4 km od granic Kłodzka/Polanicy. Bdb położona, przy bocznej drodze prowadzącej do lasu. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Prąd-skrzynka na działce. Dobrzy sąsi...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 290 000 zł cena
    • 4 247 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Sprzedam działkę oddalaona od drogi,

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dojazd szutrowy. Działka pięknie położona, blisko las. Opis działki i zdjęcia znajdują się na portalu Sprzedajemy. Działka 1011/1. Stary Wielisław to wioska w Sudetach, przy starej...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 398 710 zł cena
    • 3 067 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.3067m2.Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właściciel jest w trakcie budowy kanalizy. Teren równy, płaski. Działki w...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 260 520 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2004m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 42m i długość 46m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 430 zł cena
    • 2 011 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2011m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 41m i długość 50m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 268 580 zł cena
    • 2 066 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2066m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 44m i długość 49m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 950 zł cena
    • 2 015 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2015m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 260 650 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2005m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie trapezu. Działka o wymiarach 55,45m na 40,42m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właściciel jest...

  • działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój
    1 / 2
    działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 130 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w malowniczej okolicy? A może chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze? Omega Estate oferuje urokliwą działkę w górskiej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    1 / 6
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 259 000 zł cena
    • 2 112 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 2112 m2, w kształcie prostokąta...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 450 000 zł cena
    • 6 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest ATRAKCYJNIE POŁOŻONA działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 6568 m2 o niereg...

  • Syndyk sprzeda udział w drodze

    Boguszyn

    • 3 667 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/6 w prawie własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działki o nr. ewidencyjnym 74/7 AM-1...

  • NA SPRZEDAZ GRUNT
    1 / 8
    NA SPRZEDAZ GRUNT

    Starkówek

    • 1 620 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAZ GRUNT WE WSI STARKOWEK,BLISKO KURORTU POLANICA ZDROJ 5km.DUSZNIK ZDROJU,ZIELENCA,KUDOWA ZDROJ.WROCLAW 90KM. BRAK PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZSTRZENNEGO w/w NIERUCHOMOSC L...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór
    1 / 16
    Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór

    Grzmiąca

    • 209 000 zł cena
    • 1 454 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Grzmiąca, gmina...

  • Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka
    1 / 4
    Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka

    Paszków

    • 185 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy niezwykłe działki o powierzchni od 15 do 17 arów z widokiem na góry! Działki położone w malowniczym regionie Dolnego Śląska, w miejscowości Paszków ok 6km od Polanicy Zdroju,...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 115 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca położonego z dala od miejskiego zgiełku? Działki w górach, gdzie widok zapiera dech w piersiach? Zapraszamy do Bieganowa!Wśród łąk, lasów i gór, tuż przy Górze Świę...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • Na sprzedaż działki budowlane Bartnica
    1 / 7
    Na sprzedaż działki budowlane Bartnica

    Bartnica

    • 267 102 zł cena
    • 2 698 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 12 działek budowlanych w malowniczej Bartnicy koło Nowej Rudy – idealne pod domy jednorodzinne! Na sprzedaż oferuję 12 atrakcyjnych działek budo...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Działki na sprzedaż
    1 / 4
    Działki na sprzedaż

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 424 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedaży 4 działki w miejscowości Ponikwa 1 323/ 2 3424 metry kwadratowe cena 110000 złotych 2 323/5 3192 metry kwadratowe cena 110000 złotych 3 323...

  • patrykbudzynski88@gmail.com
    patrykbudzynski88@gmail.com

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki 323/2 o powierzchni 0,3424 hektara 323/3 o powierzchni 0,3424 hektara 323/4 o powierzchni 0,3191 hektara 323/5 o powierzchni 0,3191 hektara Do sprzedania...

  • Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry
    1 / 13
    Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry

    Starkówek

    • 134 725 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na góry – okolica Polanicy-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, górskiej okolicy – idealna pod budowę domu...