• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Krasnobrodem

(24)
  • Działka budowlana, media, dobry dojazd do Warszawy

    Zwierzyniec

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2, po...

  • Sprzedam działkę Sitaniec-Wolica 11 ar gmina Zamość
    1 / 3
    Sprzedam działkę Sitaniec-Wolica 11 ar gmina Zamość

    Zamość

    • 129 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Sitaniec-Wolica o pow. 11 ar jedna, gmina Zamość, blisko miasta, wytyczone są 3 takie działki, telefon [tel] Działka o powierzchni 11 ar o wymiarach 41,1x27,7 m,...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,
    1 / 12
    DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,

    Jacnia

    • 180 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działek położonych w Jacni, gmina Adamów: Powierzchnia łączna działek: 0,2539 ha. Klasy bonitacyjne gruntów: RV, ŁII, ŁIV Nr-y ewidencyjne działek: 1523,...

  • Działka budowlana Zamość
    1 / 8
    Działka budowlana Zamość

    Płoskie

    • 105 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży trzech działek gruntu położonych w miejscowości Płoskie, w gminie Zamość, w bliskiej odległości od miasta Zamość. Nierucho...

  • Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy
    1 / 11
    Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy

    Majdan Sopocki Pierwszy

    • 125 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka letniskowa w miejscowości Majdan Sopocki Pierwszy, o powierzchni 3,15 ara. -Działka znajduje się na lekkim wzgórku jest uzbrojona w prąd i wodę, w pobliżu oko...

  • Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie
    1 / 3
    Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie

    Wólka Łabuńska

    • 55 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki leśne nr 1548 i 1549 na Zamojszczyźnie, same drzewa 29 arów, Działki dobrze widoczne na geoportalu gov.pl położone obok siebie w pobliżu miejscowości Krzywystok, K...

  • Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha gm. Łabunie
    1 / 3
    Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha gm. Łabunie

    Wólka Łabuńska

    • 51 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha Wólka Łabuńska, gm. Łabunie, bardzo ciekawy drzewostan, od ponad 30 lat las nie był wycinany.

  • Działka budowlana w Zamościu, ul.Rolnicza
    1 / 12
    Działka budowlana w Zamościu, ul.Rolnicza

    Zamość

    • 200 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki budowlanej nr 40/6 położonej w Zamościu, ul. Rolniczej Powierzchnia działki: 750 m2. Przybliżone wymiary: szerokość 21 m, długość 36 m. Dojazd do d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana w Zamościu, piękna okolica 2 km do Starówk
    1 / 3
    Działka budowlana w Zamościu, piękna okolica 2 km do Starówk

    Zamość

    • 870 500 zł cena
    • 3 414 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka w malowniczej części Zamościa. Zaledwie 2km od Starówki. Położona przy ul. Włościańskiej. Z bezpośrednim dostępem do rzeczki Topornicy. *Nie jest to teren zalew...

  • Działka budowlana w Zamościu, ul. Myśliwska
    1 / 15
    Działka budowlana w Zamościu, ul. Myśliwska

    Zamość

    • 268 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki budowlanej nr 161/4 położonej w Zamościu, ul. Myśliwskiej. Powierzchnia działki: 805 m2. Działka ogrodzona. Wymiary: szerokość 23 m, długość 35 m....

  • Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa
    1 / 12
    Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa

    Pniówek

    • 50 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ! WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy ! działki w terenach podmiejskich tylko 2,5 km od Zamościa Pniówek, działki Lokalizacja Pniówek miejscowość podmiejska we wschodniej c...

  • Działka 8km od Zamościa, Wychody.Na Roztoczu. WZ dla każdego
    1 / 16
    Działka 8km od Zamościa, Wychody.Na Roztoczu. WZ dla każdego

    Wychody

    • 135 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSZYSTKIE oferty 0% Roztocze, działki tylko 8 km od Zamościa z szerokim horyzontem na okolicę, blisko lasów Wychody, działki nr: 96 i 205 o łącznej pow. 4500 m2 Lokalizacja Roztoc...

  • Działki rolne, Werbkowice
    1 / 16
    Działki rolne, Werbkowice

    Zamość

    • 65 000 zł cena
    • 9 650 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy! działki rolne w miejscowości gminnej przy ul. Mikołaja Reja i 3 Maja Werbkowice, działki nr: 1076/4; 1046, i 1042/3 Lokalizacja Miejscow...

  • Pniówek Działka budowlana możliwość podziału
    1 / 3
    Pniówek Działka budowlana możliwość podziału

    Pniówek

    • 168 000 zł cena
    • 1 878 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka bez pośredników budowlana położona w Pniówku Kolonia Górna o powierzchni 0,1878h prawie 19 arów. Możliwość podzielenia tej działki na dwie będą wtedy po prawie 9,40 ara. Ce...

  • Działka budowlana ul. Braterstwa Broni (Karolówka)

    Zamość

    • 180 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr. 40/9 – pow. 10,72Ar (min. wym. 21,85x48,53) - dojazd: nowa droga asfaltowa ul. Braterstwa Broni - media w drodze: światło, woda, kanalizacja - gaz znajduje się ~55m...

  • 1 / 3
    Działka na Roztoczu w zacisznej, malowniczej okolicy

    Lipsko-Polesie

    • 357 000 zł cena
    • 14 278 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio. Malowniczo położona działka w spokojnej okolicy, przylegająca do kompleksu leśnego ?? (lasy prywatne i państwowe). Działka położona w miejscowości Lipsko-...

  • 3 działki Płoskie
    1 / 13
    3 działki Płoskie

    Płoskie

    • 90 000 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działki w terenach podmiejskich tylko 3 km od Zamościa, Płoskie, działki nr: 167/20, 167/21 i 167/22 *Lokalizacja* Miejscowość podmie...

  • 1 / 2
    Działka Huta Szumy ul.

    Huta Szumy

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo,pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w niesamowicie urokliwej i malowniczej okolicy Roztocza zaledwie 800 metrów od głównego parkin...

  • 1 / 3
    Działka budowlana- "Sosnowe zacisze", Tomaszów Lubelski.

    Tomaszów Lubelski

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję działki budowlane (ok.3000 m^2), na prężnie rozwijającym się osiedlu "Sosnowe Zacisze" (Łaszczówka-Kolonia 22), jedna z najbardziej dogodnych lokalizacji, obr...

  • Działka budowlano - rolna w m. Łabunie k. Zamościa
    1 / 4
    Działka budowlano - rolna w m. Łabunie k. Zamościa

    Łabunie

    • 105 000 zł cena
    • 7 726 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka rolno-budowlana o nr. ewidencyjnym 36/3 o powierzchni 0.7726 ha, położona przy ul. Lipowej 45 w Łabuniach, ok. 10 km od granicy m. Zamość. Nieruchomość znajduje...