• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Iłżą

(37)
  • sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    sprzedam działkę budowlaną

    Wólka Modrzejowa-Kolonia

    • 24 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę częściowo zadrzewioną przy drodze asfaltowej. W drodze znajduje się wodociąg i energia elektryczna. Ładne miejsce w pobliżu są budynki mieszkalne , w miejscowości...

  • Działka Osiny gm. Pierzchnica
    Działka Osiny gm. Pierzchnica

    Osiny

    • 210 000 zł cena
    • 25 240 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 25 240 m2 , położona w malowniczej miejscowości Osiny, gm. Pierzchnica . Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzenn...

  • 1 / 4
    Przetarg - ul. Tadeusza Kościuszki 13

    Starachowice » ul. Kościuszki

    • 300 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Starachowice ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej Gminy Starachowice, położonej w Starachowicach przy ul...

  • Działka w Kuczowie, wydane WZ - 3300m2
    1 / 9
    Działka w Kuczowie, wydane WZ - 3300m2

    Kuczów

    • 159 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów. Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów w powiecie star...

  • 1 / 4
    Działka Adamów ul.

    Adamów

    • 199 000 zł cena
    • 9 286 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawic piękną działkę rolno-budowlaną o pow. 9286m2, nieruchomość jest częściowo zalesiona (ok. 30-40m2) co daje możliwość posiadan...

  • Działka Starachowice ul. Iłżecka

    Starachowice » ul. Iłżecka

    • 1 400 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***OKAZJA INWESTYCYJNA Z WYDANĄ WZką na postawienie dwóch budynków wielorodzinnych3 lub 4kondygnacyjnych Wstępnie wyliczony PUM wynosi 2500 - 3000m2W spr...

  • 1 / 3
    Działka Styków ul. Kościelna

    Styków » ul. Kościelna

    • 395 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **TYLKO W NASZYM BIURZE**W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 7900m2 kilka minut od zalewu Brodzkiego w Stykowie oraz 8 minut od zalewu "Piachy" w Starachowicach.Działka ma...

  • Działka budowlana Wierzbica gm. Serock
    Działka budowlana Wierzbica gm. Serock

    Wierzbica

    • 2 200 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod działalność gospodarczą nieuciązliwą, ewentualnie pod zabudowę jednorodzinną, o pow. 22000m (nieregularny trapez o najdłuższych bokach 135 i 140m). W sąsiedztwie znajdu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia
    1 / 3
    Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia

    Skaryszew

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy o pow.1000m2, znajdujące się w miejscowości Skaryszew. W pobliżu droga asfaltowa łącząca Skaryszew i Maków. Cicha i spokojna okolica...

  • Działka Lipie gm. Brody
    1 / 7
    Działka Lipie gm. Brody

    Lipie

    • 147 000 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 410 m2, zlokalizowana w miejscowości Lipie, w gm. Brody, pow. starachowicki. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stos...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną
    1 / 2
    Syndyk sprzeda działkę leśną

    Podolany

    • 8 250 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Łukasz Winnicki ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej...

  • Działka Starachowice Górniki
    1 / 4
    Działka Starachowice Górniki

    Starachowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 711 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3 711 m2, zlokalizowana w Starachowicach, w dzielnicy Górniki. Działka położona w drugiej linii względem drogi, z dostępem do drogi publicznej...

  • Działka usługowa Starachowice
    1 / 5
    Działka usługowa Starachowice

    Starachowice

    • 477 620 zł cena
    • 4 342 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o pow. 4342 m2, zlokalizowana w dzielnicy Łazy w Starachowicach. Działka niezabudowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach (w przybliżeniu): 25,5...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Starachowice

    Starachowice

    • 88 629 zł cena
    • 4 342 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Mariusza Kulety osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci udziału 2/10 w prawie własno...

  • Działka budowlana/rekreacyjna 2900m2 Ostrownica
    1 / 3
    Działka budowlana/rekreacyjna 2900m2 Ostrownica

    Ostrownica

    • 79 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z warunkami zabudowy w lesie – 2900 m² | Ostrownica Wieś | Cisza, natura, azyl Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, położona...

  • Duża działka rolno-budowlana w Ostrownicy Wieś
    1 / 4
    Duża działka rolno-budowlana w Ostrownicy Wieś

    Ostrownica

    • 109 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Twoje własne siedlisko – 1,58 ha przestrzeni i spokoju w Ostrownicy Wieś! Szukasz miejsca, gdzie oddech staje się głębszy, a poranna kawa smakuje najlepiej w otoczeniu natury? Mamy...

  • Działka budowlana/rekreacyjna 1400m2 Ostrownica