• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Gryfinem

(15)
  • Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie
    1 / 14
    Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie

    Parsów

    • 190 000 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną-usługową własność w miejscowości Parsów gm Bielice pow. Pyrzyce z możliwością odnowienia warunków pod zabudowę(już były wydawane warunki pod dom z...

  • Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska
    1 / 3
    Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska

    Chwarstnica

    • 99 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Gryfino, obręb Chwarstnica. Lokalizacja ok 10 km od Gryfina, niedaleko jeziora w miejscowości Wirów. Powierzchnie działek ok 1...

  • Szczecin-Warzymice - działka sprzedam lub wynajmę
    1 / 4
    Szczecin-Warzymice - działka sprzedam lub wynajmę

    Warzymice

    • 3 000 zł cena
    • 3 660 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szczecin-Warzymice. Doskonale położona w atrakcyjnej części Szczecina -Warzymice , przy ul. Szafirowej . 350 zl./ m2 Media: wodociąg wiejski, gaz, prąd, kanalizacja, Internet....

  • Działka dla dewelopera z pięknym widokiem na Odrę

    Radziszewo » ul. Liliowa

    • 699 000 zł cena
    • 2 616 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2616 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości Radziszewo, w województwie zachodniopomorskim. Idealna propozycja dla dewel...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę za nie mniej niż 5% wartości

    Warzymice

    • 13 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 20/10000 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabud...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce drogowej

    Warzymice

    • 150 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w drodze, NOWA CENA

    Warzymice

    • 200 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w drodze

    Warzymice

    • 250 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę siedliskową we wsi
    1 / 2
    Sprzedam działkę siedliskową we wsi

    Dębogóra

    • 199 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową o powierzchni około 5000 m2 w miejscowości Dębogóra, gmina Widuchowa, powiat Gryfino. Usytuowana jest przy drodze gminnej, niedaleko drogi krajowej nr...

  • Działka Binowo

    Binowo

    • 300 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2500 m2 w m. Binowo pod Szczecinem. Malownicza miejscowość o nazwie Binowo położona jest wśród Wzgórz Bukowych na terenie Szczecińskiego Parku...

  • Sprzedaż działki budowlanej w Wełtyniu, Miasto i Gmina Gryfino

    Wełtyń

    • 206 811 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej o pow. 2089 m2 cena: 91zł/m2 (+media > woda-kanaliza, sieć elektryczna ). Lokalizacja: Wełtyń, Gm. Gryfino ~25 km od Szczecina, 2km...

  • 4,49 ha Kołbaskowo pod usługi, magazyny, składy

    Kołbaskowo

    • 8 985 000 zł cena
    • 44 900 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiam bardzo atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 44.900 m2 położony w obrębie ewidencyjnym Kołbaskowo przy drodze krajowej nr 13 w bliskiej odległości od przejścia g...

  • 1 / 4
    DZIAŁKA RADZISZEWO 1.5192HA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ.

    Radziszewo

    • 1 290 000 zł cena
    • 15 192 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w m. Radziszewo, gm. Gryfino, powiat gryfiński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.5192 ha. Rodzaj użytku - ŁIV. Niniejsza działk...

  • grunt rolny okolice gryfina
    grunt rolny okolice gryfina

    Pacholęta

    • 45 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka klasy III B obecnie uprawiane - rzepak itp . To jest waski pas pomiedzy innymi polami.nie występują tam podtopienia teren na lekkiej pochyłości.

  • Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin
    Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin

    Pniewo

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 740 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Pniewo k/Gryfina w woj. zachodniopomorskim o pow. 0,674 ha . 35 km od Szczecin, 5 km od jeziora z gminną plażą, zlokalizowana bezpośr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Rzędziny,2041m2,zabuowa jednorodzinna,las,park

    Rzędziny

    • 525 000 zł cena
    • 2 625 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rzędziny – wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu...

  • Rzędziny,2001m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 200 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Rzędziny,2000m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Rzędziny

    Rzędziny

    • 355 000 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Wołczkowo działka z pełnym uzbrojeniem.

    Wołczkowo

    • 525 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołczkowie z pełnym uzbrojeniem,w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 1000m2,kształt prostokata, wymiary 22m x 46m.Świetny dojazd drogą asfaltową....

  • 1 / 2
    Działka 2240 m2,Kliniska Wielkie, gm. Goleniów

    Kliniska Wielkie

    • 335 000 zł cena
    • 2 241 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Kliniskach Wielkich, gm. Goleniów, powiat goleniowski, o powierzchni 2241 m2 ( łącznie),tj: powierzchnia działki wynosi 2090 m2...

  • Działka dla ceniących walory przyrodnicze
    Działka dla ceniących walory przyrodnicze

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( blisko woda, prąd przy działce), wydane warunki zabudowy. Niedżwiedż to miejscowość położona blisko Szczecina (15 min),jeziora Miedwie (5 min) i Starga...

  • Niedźwiedź gmina Kobylanka
    1 / 2
    Niedźwiedź gmina Kobylanka

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 660 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDŹWIEDŹ Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1660m2, przy działce skrzynka energetyczna w pobliżu sieć wodociągowa. Teren działek jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowan...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 mkw.Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • STARGARD, KOBYLANKA, Niedżwiedź, DZIAŁKA sprzedaż

    Kobylanka

    • 320 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STARGARD, KOBYLANKA, Niedźwiedż, DZIAŁKA na sprzedaż. Działka o kształcie prostokąta, powierzchnia 1958m, wymiary ok. 34,5 x 52m. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca...

  • Działka Wołczkowo 1063 m2,las

    Wołczkowo

    • 365 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w gm. Dobra, powiat policki, ul. Łąkowa, o powierzchni 0.1063 ha. Użytek ŁIV.Brak planu zagospodarowani...

  • Działka 3179m2,obr.Grzepnica,gm.Dobra, las,media

    Grzepnica

    • 683 485 zł cena
    • 3 179 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Grzepnica, gm. Dobra, powiat policki, ul. Agatowa, o powierzchni 0.3179 ha. Użytek R V, RVI łączni...

  • Sprzedam działkę w Morzyczynie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Morzyczynie

    Morzyczyn

    • 452 400 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1131 m2, położona w samym centrum Morzyczyna, przy ul. Słonecznej 2a, gm. Kobylanka. Dojazd do działki odbywa się drogą konieczną prz...

  • 1 / 4
    Działka w Wołczkowie 1.3393 ha w rej. lasu.

    Wołczkowo

    • 400 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. Rodzaje użytków,tj Ł IV i Ł V.Działka zlokalizowana w r...

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 129 600 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 1 562 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Abramczuk-Pajor sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności nieruchomości...

  • Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca
    1 / 2
    Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1550 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Cisewo gm Kobylanka
    Cisewo gm Kobylanka

    Cisewo

    • 593 000 zł cena
    • 3 230 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę domu parterowego wolnostojącego o powierzchni 100m2 i projektem, zlokalizowana przy bocznej drodze wkrótce modernizowanej. Skrzynka energetyczna prz...

  • Działka na sprzedaż w pięknej okolicy
    1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 3
    Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)

    Dołuje

    • 420 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1260 m² - Dołuje, ul. Sobolowa - 420 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1260 m², położona w miejscowości Dołuje, pr...

  • Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)
    Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)

    Wąwelnica

    • 199 000 zł cena
    • 1 102 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WĄWELNICA ???? ???? Cena: 219 500 zł za działkę Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wąwelnica , w spokojnej i rozwijając...

  • Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 6
    Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 360 450 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 15 Uzbrojonych Działek Budowlanych w Dobrej | Gmina Dobra, Obręb Wąwelnica z MPZP | Media | Malownicze otoczenie | Atrakcyjna cena OPIS INWESTYCJI: Na...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa
    1 / 6
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa

    Dołuje

    • 329 000 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (Szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ok...

  • Działka budowlana Kobylanka
    1 / 13
    Działka budowlana Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 4 713 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, poło...

  • Działka z warunkami zabudowy 2735m2
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 2735m2

    Banie

    • 225 000 zł cena
    • 2 735 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Działka budowlana + rolna 2735 m² – Banie (74-110) Sprzedam dużą działkę 2735 m² w miejscowości Banie. ️ warunki zabudowy na dwa domy ️ działka ogrodzona ️ media w...

  • Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka
    1 / 16
    Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka

    Dobra

    • 47 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez p...

  • Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 9
    Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)

    Wołczkowo

    • 549 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (Szczecińska), powiat pol...

  • Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela
    1 / 2
    Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela

    Dołuje

    • 199 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka orna Na sprzedaż działka orna znajdująca się przy ul. Daniela w Dołujach. Powierzchnia działki 909 m2. Nr działki 102/3 Kanaliza: szambo Woda: studnia...

  • Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 4
    Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 899 800 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka usytuow...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa
    1 / 7
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa

    Dołuje

    • 395 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ dzi...

  • Malownicza działka w Dołujach z MPZP
    1 / 4
    Malownicza działka w Dołujach z MPZP

    Dołuje

    • 340 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisza i spokój z szybkim dostępem do centrum miasta. Działka w Dołujach o wielkości 1000 m2 czeka na Was z "otwartym" ogrodzeniem. Najważniejsze informacje: - Działka objęta M...