• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Głogowem Małopolskim

(161)
  • Sprzedam dzialke w Kielanowce
    1 / 11
    Sprzedam dzialke w Kielanowce

    Kielanówka

    • 680 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 16 arowa dzialke w Kielanowce, dzialka budiwlana,wszystkie media na dzialce,ogrodzona, poludniowy stok,pieknie polozona, projekt indywidualny na dom jednorodzinny zaadopto...

  • Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy
    Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy

    Rzeszów

    • 209 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzeszów (woj. podkarpackie), działka położona pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób ceniący...

  • Działka Poręby Kupieńskie
    Działka Poręby Kupieńskie

    Poręby Kupieńskie

    • 199 999 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM ŁADNĄ DZIAŁKĘ budowlaną w kształcie prostokąta, z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny . Woda w drodze gminnej, prąd na sąsiedniej działce, telefon i inerne...

  • Działka Wólka Sokołowska

    Wólka Sokołowska

    • 81 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Wólce Sokołowskiej , gmina Sokołów Małopolski , powiat rzeszowski . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Niechobrz

    Boguchwała

    • 190 000 zł cena
    • 1 997 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe nieruchomości położone w miejscowości Niechobrz , w powiecie Rzeszowskim , gmina Boguchwała . Działki mają kształt prostokąta , a ich powi...

  • Działka budowlana 25 ar media na działce
    1 / 4
    Działka budowlana 25 ar media na działce

    Sokołów Małopolski

    • 12 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną w sokołowie młp25 ar 12000 za ara tel [tel]

  • Działka Świlcza Trzciana

    Świlcza

    • 175 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Trzciana , w powiecie Rzeszowskim , gmina Świlcza . Działka ma kształt prostokąta , a jej powierz...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Lutoryż

    Boguchwała

    • 420 000 zł cena
    • 2 856 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka Przemysłowo Budowlana 28,56 m2 LUTORYŻ Przedstawiamy w ofercie biura wyjątkową działkę z przeznaczeniem pod budownictwo lub usługi w Lutoryżu k. Boguchwały. D...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 25 ar - ul. Borowa os. Staromieście

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 901 600 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurzeOpis nieruchomośc...

  • Stobierna - działka na sprzedaż
    1 / 12
    Stobierna - działka na sprzedaż

    Stobierna

    • 229 000 zł cena
    • 2 495 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 24,95 ar położoną w miejscowości Stobierna, gmina Dębica.  Media: prąd – bezpośr...

  • 1 / 3
    Dwie działki z WZ - Kąty Trzebuskie

    Trzebuska

    • 125 458 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w Kątach TrzebuskichOpis nieruchomości:- powierzchnia całkowita - 8,42 ar- pierw...

  • Działka Nienadówka

    Nienadówka

    • 120 000 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom ? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę ! Na sprzedaż oferuję dwie działki budowlane , o powierzchni 8,57ar oraz 10,9...

  • 1 / 4
    Działka z pozwoleniem na budowę w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 850 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną szeregową w Rzeszowie ul. MatysowskaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOp...

  • 1 / 3
    Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 214 100 zł cena
    • 4 260 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna 42,6 ara Rzeszów boczna Dębickiej Przedstawiamy Państwu gotowiec inwestycyjny w postaci działki budowlanej z WZ Powierzchnia działki bu...

  • dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle
    1 / 8
    dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle

    Rzeszów

    • 530 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Zarówno pod dom jak i bliźniaki/szeregówki, spokojna okolica Do sprzedania atrakcyjna działka zlokalizowana na oś. Przybyszówka...

  • Działka Nowa Wieś/Kolbuszowa
    1 / 4
    Działka Nowa Wieś/Kolbuszowa

    Kolbuszowa

    • 102 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 17 ar z możliwością powiększenia do 98 ar. - Działka położona bezpośrednio przy drodzr gminnej asfaltowej z...

  • Działka Słocina Św Marcina

    Rzeszów » Słocina

    • 925 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną lub usługową w Rzeszowie Św MarcinaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOpi...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 281 865 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 9,89ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki ok 9,89 ara z warunkami zabudowy , n...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 181 260 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 6,36 ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek: 1. 6.36 ara ( zasadzony młody ł...

  • Działka leśna Stobierna gm. Trzebownisko
    1 / 3
    Działka leśna Stobierna gm. Trzebownisko

    Stobierna

    • 66 000 zł cena
    • 1 043 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Stobierna gm. Trzebownisko. Opis: - Lokalizacja: Stobierna, gm. Trzebownisko, powiat rzeszowski - Powierzchnia działka 1- 781m2, działka 2-...