• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Głogowem Małopolskim

(161)
  • Działka Krasne 5.99 a z warunkami zabudowy, media w cenie
    1 / 2
    Działka Krasne 5.99 a z warunkami zabudowy, media w cenie

    Krasne

    • 225 000 zł cena
    • 599 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzcni 5,99a w Krasnem. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Bliska odległość do DK E40 (ok. 100m w lini prostej). Wyjazd na...

  • Do sprzedania dwie działki budowlane - pow. 16 arów każda
    1 / 4
    Do sprzedania dwie działki budowlane - pow. 16 arów każda

    Kolbuszowa

    • 10 500 zł cena
    • 3 226 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane nr ewid. 168/1 i 168/2 w Kolbuszowej z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia działki 168/1: 16,02 ara Powierzchnia działki 168/2: 16,24 ar...

  • Działka budowlana Sokołów gm. Sokołów Małopolski Nienadówka
    1 / 3
    Działka budowlana Sokołów gm. Sokołów Małopolski Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 178 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 13 693 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 13,63 ar (24x59 m) to doskonała propozycja dla osób szuka...

    1 / 2
    Działka budowlana Sokołów gm. Sokołów Małopolski Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 115 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 11,71 ar (26,5x42,5 m) to doskonała propozycja dla osób szu...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów, Bałtycka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Rzeszów, Bałtycka

    Rzeszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 2 989 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW WILKOWYJA Oferta sprzedaży działki o powierzchni 29,89 ar zlokalizowanej w Rzeszowie, obręb 218 na osiedlu Wilkowyja Północna. Prezentowana działka ma ksz...

  • Działka o pow. 29 arów
    Działka o pow. 29 arów

    Rzeszów

    • 667 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży dwie przyległe do siebie działki o łącznej powierzchni ok. 29 ar o wymiarach ok. 11m x 277m, położone w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej. Działka nie posiada dojazdu z...

  • DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW OS. WILKOWYJA
    1 / 2
    DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW OS. WILKOWYJA

    Rzeszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki o powierzchni 29,89 ar zlokalizowanej w Rzeszowie, obręb 218 na osiedlu Wilkowyja Północna. Prezentowana działka ma kształt w części prostokątny, przechod...

  • Działka inwestycyjna w Rzeszowie przy Zalewie Wisłoka
    1 / 5
    Działka inwestycyjna w Rzeszowie przy Zalewie Wisłoka

    Rzeszów

    • 5 800 000 zł cena
    • 18 088 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy ścieżce pieszo-rowerowej nad Zalewem Wisłoka, około 400m od przystani i wypożyczalni sprzętu wodnego. Studium uwarunkowań i kierunków z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Rzeszów
    1 / 2
    Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 056 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 33 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 32,07 ara, położona w Rzeszowie na osiedlu Matysówka, przy ulicy Nowe Wzgórze. Działka o wymiarach 38 m szerokości i 86 m długości, prostokąt. D...

  • Dzialka budowlana 10.5 a4
    1 / 3
    Dzialka budowlana 10.5 a4

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż piękna działkę o powierzchni 10.5 ar . Na działce : Kanalizacja Prąd Woda Światłowód Dojazd do dzialki W pobliżu Sklep Hotel Senator Stacja paliw Blisko...

  • 1 / 2
    Działka Sokołów Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 115 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 11,71 ar (26,5x42,5 m) to doskonała propozycja dl...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Nienadówka

    Sokołów Małopolski

    • 178 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 12 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Nienadówka. Działka jest o powierzchni 13,63 ar (24x59 m) to doskonała propozycja dla...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,

    Rzeszów

    • 1 052 250 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu? Biuro Okazja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować grunt, który łączy potencjał, świetną lokalizację i cenę, obok której...

  • Działka Krasne ul.

    Krasne

    • 1 750 000 zł cena
    • 3 534 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyłącznie w Central Office!!!GOTOWIEC INWESTYCYJNY - KRASNE k. RZESZOWABiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącz...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Małopolski Wólka Sokołowska

    Sokołów Małopolski

    • 142 000 zł cena
    • 1 670 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 16.70 arów , położonej w miejscowości Wólka Sokołowska , w powiecie rzeszowskim . Do dział...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Małopolski Wólka Sokołowska

    Sokołów Małopolski

    • 223 000 zł cena
    • 4 969 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 49,69 arów , położonej w miejscowości Wólka Sokołowska , w powiecie rzeszowskim . Do działki pr...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna - Rzeszów Powierzchnia: 82,11 ar | MPZP + WZ | dostęp do drogi asfaltowej PUM dla zabudowy szeregowej 2624 m2 Informacje podstawowe...

  • Działka Nienadówka

    Nienadówka

    • 220 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przyjrzyj się tej wyjątkowej działce o powierzchni 1668 m², położonej w malowniczej miejscowości Nienadówka. Decyzja o warunkach zabudowy już wydana - to Twoja szansa...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna - okazja dla dewelopera, Rzeszów - Drabinianka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 82,11 ar (31 x 266 m) , położona w Rze...

  • 1 / 3
    Działka krasne krasne

    Krasne

    • 341 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 11,76 ar (31x33 m) to doskona...