• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Giżyckiem

(47)
  • Dz. Budowlana na Mazurach (1888 m2) MEDIA (Jagodne Wielkie)
    1 / 9
    Dz. Budowlana na Mazurach (1888 m2) MEDIA (Jagodne Wielkie)

    Jagodne Wielkie

    • 199 000 zł cena
    • 1 888 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem w sercu Mazur. Działka o pow. 1888m2, możliwa budowa całorocznego, dużego domu blisko lustra wody, z pięknym widokiem okoliczny la...

  • Działka z linią brzegową na Szlaku Wielkich Jezior SWJ

    Guty

    • 999 096 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka z linią brzegową na Szlaku Wielkich Jezior! - linia brzegowa jeziora Kisajno (Zimny Kąt) - serce szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, - media dociągnięte do działki (wodo...

  • Działka Pozezdrze rynek pierwotny ul.

    Pozezdrze

    • 1 453 000 zł cena
    • 6 921 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki z linią brzegową na Mazurach - rajskim miejscu dla miłośników natury i wodnych sportów!Działka o powierzchni 6 921 m2 znajduje się bezp...

  • Działka Węgorzewo rynek pierwotny ul.

    Węgorzewo

    • 522 374 zł cena
    • 3 023 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Lokalizacja: Działka znajduje się w malowniczej okolicy na Mazurach, w pobliżu 5 jezior (Święcajty, Harsz, Lemięt, Stręgiel, Dziaduszyn). Okolica jest cicha i spokojna, idealna dla...

  • Działka Harsz rynek pierwotny ul.

    Harsz

    • 249 000 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka pomiędzy dwoma jeziorami Harsz i Lemięt. W pobliżu znajdują się popularne miejscowości turystyczne: Giżycko (10km) i Węgorzewo (8km). Dostęp do jeziora zapewniają plaża gm...

  • Działka Martiany ul.

    Martiany

    • 3 200 000 zł cena
    • 52 510 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę wielofunkcyjną z linią brzegową nad jeziorem Martiany w Martianach.Działka o powierzchni 5,250 ha objęta MPZP.Przeznaczenie terenu na cele:- zabudowy us...

  • Fundamenty pod domek letniskowy

    Martiany

    • 15 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dwie działki obok siebie z fundamentami na domki letniskowe,wielkość fundamentu 4,9x8m. odległość między fundamentami 12m.Takich fundamentów jest 20 na tym terenie ,teren na którym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Odoje działka

    Odoje

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nie uzbrojona .wjazd drogą nie utwardzoną.woda w drodze wiejskiej"asfaltowej"wioska cicha i spokojna wokół lasy i jeziora

  • Działka do zabudowy nad jeziorem

    Orzechowo

    • 105 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka w Grądach 12 000m2

    Grądy

    • 185 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Grądy. 12 000 m2. Założona KW. Jeden właściciel. Cena za m2 obowiązuje przy zakupie całości. Możliwe wydzielenie mniejszej działki na...

  • 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach

    Nowe Guty

    • 179 500 zł cena
    • 2 922 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach 700 - 900 m od publicznej plaży jeziora Śniardwy 1) działka o nr 287/6 obręb Nowe Guty, o powierzchni 2922 m2 cena 17...

  • sprzedam działkę leśną
    sprzedam działkę leśną

    Ogródki

    • 65 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną Ls V o pow. 0,6 ha w obrębie Ogródki gm. Barciany

  • Działka rolna 4442 m2 w Kwiku blisko jeziora Białoławki

    Kwik

    • 178 000 zł cena
    • 4 442 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr 189/6 w Kwiku gmina Pisz blisko jeziora Białoławki powierzchnia 4442 m2 cena 178 000 zł tel [tel] status działki : rolna miejscowy plan zagospodarowania p...

  • Działka Prawdowo

    Prawdowo

    • 129 086 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Poszukujesz działki rolno - rekreacyjnej niedaleko Mikołajek, ale nie za miliony? Przedmiotem sprzedaży są działki rolne w m. Prawdowo, gm. Mikołajki, pow. Piski, woj. Warmiń...

  • Działka Dziubiele

    Dziubiele

    • 149 000 zł cena
    • 15 433 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazurski raj na wyciągnięcie ręki! 1,54 ha przy Jeziorze Śniardwy Dziubiele, gm. Orzysz Wyobraź sobie poranne mgły nad wodą, śpiew ptaków o świcie, szum trzcin i zapach lasu ....

  • Działka Nowe Guty

    Nowe Guty

    • 270 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Śniardwy Nowe Guty, gm. Orzysz (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malow...

  • Działka Rybical

    Rybical

    • 285 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1022 m Rybical, gm. Ryn nad Jeziorem Ryńskim (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 2/34 o powierzchni 1022 m ,...

  • Działka Popowo Salęckie

    Popowo Salęckie

    • 99 000 zł cena
    • 2 161 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA! Działki przy jeziorze na Mazurach Popowo-Salęcki e, koło Mrągowa 100 metrów do jeziora wystarczy przejść przez drogę! Otoczone lasami i łąkami cisza, spokój, natura...

  • Działka siedliskowa Banie Mazurskie Widgiry
    1 / 9
    Działka siedliskowa Banie Mazurskie Widgiry

    Banie Mazurskie

    • 120 000 zł cena
    • 3 560 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 3560 m 2 o wymiarach 65 x 55 m w miejscowości Widgiry, bezposrednio przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się 10 garaży o wys. 4 m Media: prąd, woda...

  • Działka w urokliwej lokalizacji
    1 / 16
    Działka w urokliwej lokalizacji

    Gorło

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada po...

  • Działka Dziubiele

    Dziubiele

    • 637 000 zł cena
    • 59 763 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz ziemi rolnej w dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedziałeś tak, to zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż prezentujemy Państwu 3 działki rolne w m. Dziubiele, gm. Orzys...

  • Sprzedam ziemię rolną
    Sprzedam ziemię rolną

    Główka

    • 237 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną o powierzchni użytkowej 3 ha . Działka położona jest w okolicach Gołdapi , przy dróżce rowerowe Grand Velo . Odległość do drogi Wojewódzkiej 650 to...

  • Działka Grzegorze

    Grzegorze

    • 119 000 zł cena
    • 23 528 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna 2,35 ha Grzegorze, gm. Orzysz blisko jeziora Śniardwy Na sprzedaż działka leśna nr 14/2 o powierzchni 2,35 ha, położona w miejscowości Grzegorze,...

  • Działka częściowo zadrzewiona, możliwość zabudowy
    1 / 8
    Działka częściowo zadrzewiona, możliwość zabudowy

    Prawdowo

    • 229 162 zł cena
    • 3 076 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Prawdowie koło Mikołajek. Teren niezwykle malowniczy, częściowo zadrzewiony w wyjątkowo cichej i spokojnej...

  • Działka rolna w otulinie lasu
    1 / 10
    Działka rolna w otulinie lasu

    Prawdowo

    • 349 900 zł cena
    • 52 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka rolna położona w otulinie lasu w Prawdowie koło Mikołajek. Teren niezwykle malowniczy, użytkowany jako łąki, zgłoszony do dopłat ekologicznych, położony na teren...

  • Ziemia rolna wraz z siedliskiem 33 ha.
    1 / 7
    Ziemia rolna wraz z siedliskiem 33 ha.

    Ogródek

    • 2 000 000 zł cena
    • 330 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gospodarstwo rolne oddalone od głównej drogi w otulinie drzew. Miejsce ma bardzo duży potencjał do wykorzystania. Na chwilę obecną gospodarstwo jest w programie botanic...

  • Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora
    1 / 9
    Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora

    Zełwągi

    • 360 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W SKRÓCIE Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Głębokie, w miejscowości Zełwągi k/ Mikołajek. Idealna na rekreację - przyczepę kempingową, mobilny domek. LOKALIZACJ...

  • Działka z możliwością zabudowy (3 domy)
    1 / 9
    Działka z możliwością zabudowy (3 domy)

    Inulec

    • 179 692 zł cena
    • 5 529 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka położona na uboczu mazurskiej wsi Inulec, oddalona około 500 m od jeziora z możliwością postawienia do 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych- działka posiada w...

  • Widokowa działka pod mazurski dom
    1 / 10
    Widokowa działka pod mazurski dom

    Śniadowo

    • 215 640 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka na obrzeżach mazurskiej wsi - Śniadowa, na wzniesieniu, z przepięknym widokiem na zatokę jeziora Juksty, las i łąki. Miejsce ciche i spokojne o wyjątkowych walorach przyrod...

  • Działka Jora Wielka ul. Jora Wielka

    Jora Wielka

    • 370 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ JORA WIELKA (ok. 100 m od jez. Tałty) Lokalizacja: Jora Wielka, gmina Mikołajki, woj. warmińsko-mazurskie Szlak WJM idealne miejsce dla miłoś...

  • Sprzedam działkę rolną 4,64 ha Mazury! Tuchlin
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną 4,64 ha Mazury! Tuchlin

    Tuchlin

    • 3 900 000 zł cena
    • 46 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam niezabudowaną działkę gruntu położonej w obrębie 0022 Tuchlin, Gmina Orzysz, Powiat Pisz. Działka rolna o powierzchni 1 ha oznaczona jest numerem geodezyjnym 100/8. Zgodni...

  • Działka Młynowo

    Młynowo

    • 128 000 zł cena
    • 1 560 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Młynowo , tuż przy granicy Mrągowa . Wszystkie działki są w pełni uzbrojone: woda, kanalizacja i prąd zn...

  • Działka 37 arów w m. Popowo Salęckie k. miasta Mrągowo
    1 / 6
    Działka 37 arów w m. Popowo Salęckie k. miasta Mrągowo

    Popowo Salęckie

    • 260 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w m. Popowo Salęckie. o powierzchni 37 Arów za 220 tyś. zł. Prąd i woda na działce. Bezpośredni zjazd z drogi powiatowej.

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 180 000 zł cena
    • 32 397 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 28.04.2026 r.PP.6840.14.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 100 000 zł cena
    • 17 882 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 05.05.2026 r.PP.6840.12.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 120 000 zł cena
    • 20 875 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 28.04.2026 r.PP.6840.13.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGUNa podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nie...

  • Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka
    1 / 3
    Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka

    Szwałk

    • 272 460 zł cena
    • 4 541 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki z linią brzegową Jeziora Szwałk Wielki, położone we wsi Szwałk, gmina Kowale Oleckie. Inwestycja składa się z 16 działek o powierzchni od 4541 m2 do 7092 m2....